Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

Dünkü menüyü paylaşmamisim yumurtali kahvaltı öğlen balık salata akşam da közlenmiş patlıcan ve yoğurt

Makbuş takımda okudum eger çok zorlanıyorsan ikindi hurmali sütlü kahve arana devam et ama sabahki meyveni kaldır tabi :KK66:
Bir ikigün böyle yap kilonu takip et eger kilo vermende sıkıntı olmazsa ikindi aranı yaparsın :KK66:.
Tabi öğlen yemegi sonrasında 4 saat geçmesini unutma :KK66:
İnşallah okulla birlikte tam düzene oturacak ablacım şimdi öğle yemeği saati 2 oluyor genelde e meyve için 6 en erken yemek de genelde 7 de oluyor öyle olunca biraz ara kaynıyor ama okul açılınca kahvaltı saati 8 ogle yemeği en geç 1 olur o zaman ayarlayabilirim inşallah

Bu sonuç 4 gün sonucu dimi makbuşum :KK66:
Haftayada en az 1 kilo gider inş :KK66:
Bünyen sevdi montiyi ..
İnşallah ablacım şimdi arife köye gidiyoruz 1 gün bayram ertesi gün de yol var ama tabi perşembe tartılır giderim inşallah kolaylıkla atlatırım bayram da değil de yol korkutuyor on iki saat yol gidiyoruz eve varınca hiç bisi yok tabi genelde makarna haşlayıp yiyoruz bakayım kuruyemisle falan gecistrebilirim inşallah

Bende çok merak ediyorum bu 4 günde oldu ama çok tazeydi gelenler bakalım asıl bu hafta belli olacak düzgünce bi yapayım inşallah

Slm menü yazayım hemen
Sabah 2.5 yumurta 2 ceviz 3 badem 1 kk peynir domates salatalık

Öğlen yeşil fasülye ayran

Akşam yeşil fasulye ayran

Spor leslie 3 mile yapmak istiyorum ama karnım felaket ağrıyor ama yapmadan yatmam :KK16:@aeben

Dünki menüm

Sabah
1,5 dl tb ekmek
Peynirler ( istediğim peyniri yiyorum yagsıza gerek yok kilo gittiği sürece )
Dom-sal-bib.
Maydonoz
Semizotu
2 zeytin

Öğlen
Sebze kavurma
Kelekli cacık :-)
Ve yr küçük kelle taze ayçekirdegi ( bildiğini umuyorum :KK45:

Ara : (elticimde )
Koca bi br ayran

Akşam
Tavuk tavada sebzeyle ( patlıcan, kabak ,biber, dom .)
Cacık .

Dünki menüm

Sabah
1,5 dl tb ekmek
Peynirler ( istediğim peyniri yiyorum yagsıza gerek yok kilo gittiği sürece )
Dom-sal-bib.
Maydonoz
Semizotu
2 zeytin

Öğlen
Sebze kavurma
Kelekli cacık :-)
Ve yr küçük kelle taze ayçekirdegi ( bildiğini umuyorum :KK45:

Ara : (elticimde )
Koca bi br ayran

Akşam
Tavuk tavada sebzeyle ( patlıcan, kabak ,biber, dom .)
Cacık .
Biliyorum ablacım biliyorum bende geçen taze badem atistirmistim bu tarz taze seyler sıkıntı olmaz herhalde salatalık gibi onlar yahu

aeben aeben abla bi öğün yerine kuruyemis yiyebiliyor muyduk 50 gr öyle bisi hatırlıyorum geç kalan hala canıma okuyor belki kuruyemis le bi ogün yaparsam kendimi daha iyi hissederim gözümün önünde neler uçuşuyor neler

Bende bayram sonu monti ye başlamayı düşünüyorum yeniden
Uzun bir aradan sonra bunyem nasıl tepki verecek acaba ?

Ama az yiyerek eziyet çektirmek istemiyorum kendime , iki öğün yemek tasiycam artık

Ekmek olarak hangisini kullanıyorsunuz ?

Evet cnm yiyebilirsin
Oh çok ferahladim yedim akşam ama acaba cis mi diye kafam karıştı montu amcanin izin verdiği bazı şeyleri yerken suçluluk duyuyorum sabah marmelat mesela yıllardır oturmuş diyet psikolojisi işte sebzeyi bile 6 kasuktan fazla yiyince kötü hissediyorum

Bende bayram sonu monti ye başlamayı düşünüyorum yeniden
Uzun bir aradan sonra bunyem nasıl tepki verecek acaba ?

Ama az yiyerek eziyet çektirmek istemiyorum kendime , iki öğün yemek tasiycam artık

Ekmek olarak hangisini kullanıyorsunuz ?
Ben unonun tb ekmeğini yiyorum valla benim de yıllardır diyet yap bırak bi durumum var ama gayet iyi cevap verdi monti amca ve gerçekten hayat boyu sürdürülebilir bundaki yasaklar zaten tüm diyetlerde yasak e sağlıklı karbonhidrat serbest doyan kadar yemek de var e arada bir de abir cubur niyetine çerez var daha ne olsun valla bayramdan sonra bende mecbur öğle öğünü taşıyacağım :KK51:

Bugünkü menim
Uyanınca 7.30 3 kuru kayısı su
Kahvaltı 8.0
2 dilim tb ekmek 1 dilim peynir 1 tk marmelat 1 çatal ezme 2 ceviz 3 badem

Öğle 13.0
Tavuk cacık

Ara 16.0
3 hurma yağsız sütle türk kahvesi

Akşam
50 gr karışık çerez 1 kase yoğurt

Spor lwslie 3 mile

X