Muzaffer Kuşhan 2 Haftada 8 -10 Kilo Verdiren Diyet Deneyimlerimiz

ayy bende yapcam bu diyeti ama haftaya başlarım şuan isveç yapıyorum bende ve bu diyette isveçe benziyor biraz ama seçenek daha çok:KK34: benim çoook fazlam var..bu diyettede isveç gibi kurallar varmı? yani onda diyet bi defa yapılınca 6 ay ara vermek gerekiyorda verek kiloları kıslarrr:KK66: yaza fit girelim

olsun canım sende pazartesi basla.. yarında kendını hazırla dıyete, bıraz da psıkolojık olarak kendını ayarlaman gerek bence.. yani mısafır geldıgınde yada bıraz kacamak yaptıgında neler yapabılırsın onları ıyıce dusun ve ole basla derim tatlım:KK12:
teşekürler canım bügün gayat iyi geçti.diyeti bozmadım bir hafta böyle sürerse sonra her şey rayına oturur galiba..

İnşallah istediğin kiloya ulaşırsın canım ama bu diyetle emin ol en azından en kötü ihtimalle bi 4 kilo verebiliyosun :KK19: Ve eşinle beraber yapıcak olmanız motivasyonu daha çok arttırır ve o yerken sen bakar gibi bi durumda olmaz :-) ikiniz aynı şeyleri yiceğiniz için =D

Evet çoğalıyoruz bende çok sevindm :-) Olsun canım bende arada kaçamaklar yapıyorum bişey olmuyo abartmadıkça tabi sıkma canını :KK71:

Çerez yemen kötü olmuş canım. Çerezler yağlı, tuzlu ve çok kalori var. Çerez yemenizi kesinlikle önermiyorum bu diyette. Yarın başla bence canım. Bugün ye istediğini. Yarın 1.günden başla.. Motivasyonunu düşürme sakın :KK71:

Umarım tatlım :KK70:

evet haklısın hem de kabuksuz çerez çok daha kalorili.ama bu gün gayet iyiydi.motive olmaya devam:nazar:

bütün yazılanları tek tek okudum hafızama kaydettim.ve dün aldım listeyi iş arkadaşımla birlikte diyete bugun başladık.1 saat sonra öğle yemeğimizi yicez.:KK34: hedefımız en az 6-7 kılo 2 haftada .gelişmelerden haberdar edicem hepınızı.bu arada boyum 1.70 kılom ise 78 :KK59:

ayy bende yapcam bu diyeti ama haftaya başlarım şuan isveç yapıyorum bende ve bu diyette isveçe benziyor biraz ama seçenek daha çok:KK34: benim çoook fazlam var..bu diyettede isveç gibi kurallar varmı? yani onda diyet bi defa yapılınca 6 ay ara vermek gerekiyorda verek kiloları kıslarrr:KK66: yaza fit girelim

2 hafta boyunca bu diyeti yapıcan. Sonra 1 hafta mola vericen. Sonra tekrar devam edicen diyete canım. 1 hafta arayla oluyo.. O 1 haftada tabi yediklerinede dikkat etmen gerekiyo :-)

kaçamak dediğin ne tür kaçamaklar neler yedin kaçamak olarak...

Valla açık konışıyım, mesela dün akşam yemeğine hiç uymadım ablama gittiğimiz için her çeşit yemek yedim ama azar azar. Ondan öncede arada cips bile yediğim oldu =D O derece :KK8:

evet haklısın hem de kabuksuz çerez çok daha kalorili.ama bu gün gayet iyiydi.motive olmaya devam:nazar:

Evet tatlım sıkma canını. Tam gaz devam :KK9:

bütün yazılanları tek tek okudum hafızama kaydettim.ve dün aldım listeyi iş arkadaşımla birlikte diyete bugun başladık.1 saat sonra öğle yemeğimizi yicez.:KK34: hedefımız en az 6-7 kılo 2 haftada .gelişmelerden haberdar edicem hepınızı.bu arada boyum 1.70 kılom ise 78 :KK59:

Başarılar tatlım. Sporusz 6-7 kilo vermeniz biraz zor gibi görünüyor ama çalışıyorum diyosun yorucu bi işin varsa verebilirsinde spor niyetine :-) En az 5 kilo verebilirsin ama sporuszda, kaçamak yapmaz ve diyete tam anlamıyla uyarsan...

Son düzenleme:
bende varım mukemmel bır dıyet yaa hatta kımı gunler bundan az yıyoruz ama demekkı herseyın sıstemı var..kesınlıkle baslıyalım canlarımmmm:KK69::KK68::KK71:

bende varım mukemmel bır dıyet yaa hatta kımı gunler bundan az yıyoruz ama demekkı herseyın sıstemı var..kesınlıkle baslıyalım canlarımmmm:KK69::KK68::KK71:

hoş geldin canım bence ihtiyacın varsa hemen başla.3 gün oldu başlayalı bu gün itibarı ile 1.5 kilo eksik çıktım.:KK66:

2 haftada 8-10 kılo vermek şok dıyet ve sağlıksız değilmi? bırakıldıktan sonra aynen geri alınmazmı ?ben dıyetısyendeyım asla 8-10 kıloyu 2 haftaya sıgdırmıyor 1 ay 4-5 kılo koyuyor hatta hıc kılo vermedıgımız haftalar oluyor.. İlk haftalarda zaten vucudan su gıdecegını soyluyor ellerındekı cıhazla yağ ve su olcumu yapıyor hemde tum vucunun sağ bacak, sol bacak ust beden alt beden, sol kol sağ kol ve alt beden olmak uzere ölçüm yaparak hangı bölgeden ne kadar kas veya yağ kaybı olduna bakıyor...

isveç dieyetine benziyor ama bu daha güzel bence :KK9:
o zaman bende warım yarından itibaren aranızdayım :KK64:

kaçamaklara cubuk kraker ve de gunde yenen 3 elmada dahil mi :44:

Çubuk kraker tavsiye etmiyorum canım. Tuz çok var onda... Elma yiyebilirsin, meyve serbest.

Evet tatlım aynen öyle :-) başla başla..

2 haftada 8-10 kılo vermek şok dıyet ve sağlıksız değilmi? bırakıldıktan sonra aynen geri alınmazmı ?ben dıyetısyendeyım asla 8-10 kıloyu 2 haftaya sıgdırmıyor 1 ay 4-5 kılo koyuyor hatta hıc kılo vermedıgımız haftalar oluyor.. İlk haftalarda zaten vucudan su gıdecegını soyluyor ellerındekı cıhazla yağ ve su olcumu yapıyor hemde tum vucunun sağ bacak, sol bacak ust beden alt beden, sol kol sağ kol ve alt beden olmak uzere ölçüm yaparak hangı bölgeden ne kadar kas veya yağ kaybı olduna bakıyor...

Bu bol proteinli bi diyet. Listeye baktığın zaman dikkatlice anlıyabilirsin bunu. Tamda şok diyet denmez ve çevremde kim yaptıysa geri almadı. Tabi diyeti bıraktıktan sonra dikkat etmek gerekli...

isveç dieyetine benziyor ama bu daha güzel bence :KK9:
o zaman bende warım yarından itibaren aranızdayım :KK64:

İsveç diyeti aç bırakıyor insanı resmen yaa.. Bu daha sağlıklı.

*Diyeti bugün bozdum arkadaşlar =D Kızlarla dışarı cıkmıştım hamburger fln yedim bozdum. Birkaç gün ara vericem zaten hastayım ilaç fln kullanıyorum diyete halim kalmıyor. O yüzden bozduğuma pişman değilim, bilerek bozdum zaten. 6 günüm kalmıştı bitmesinede :KK70: 1 haftada 3 kilo verdim bu diyet sayesinde :-) biraz iyileşiyim sonra tekrar başlıcam...

selam kızlar:KK1:

bugün itibariyle başladım:)59 kiloydum sabah tartıldığımda 1.68 boyum

yalnız köfte yaptım bugün sadece soğan ve karabiber koydum içine:)uyduruk köfte:)ama et yemeyi sevmiorum:KK43: iki köfte + salata yedim:KK12:

çok tokum şu an yalnız saat 4 gibi dersa nedeyken yarım paket eti form yedim unuttum elma almayı yanıma:KK43:

tek sorunum 6. gün ne yiyeyceğim:KK43:10 saat dersim var öğle aram yok sadece saat 10:20 ile 11:20 arası boşum ne yapsam ne etsem öğle yemeğimi o anda mı yesem bilemedim:KK14:

hızır gibi yetişti bu liste banaaa :KK16:
benimde 5 6 kilo fazlam var,nasıl veririm diye gezinirken bu listeyi gördüm :21:
beğendim listeyi,inşaAllah uyabilirim :KK56:
yarından itibaren başlıyorum :21:
ayrıca hergün 1 saat yürüyüş ve 1 saat plates hedefi koydum :KK8:
plates topu aldım,inşaAllah faydasını görürüm :79:
gelişmeleri burada yazacağım kızlar :KK34:

selam kızlar:KK1:

bugün itibariyle başladım:)59 kiloydum sabah tartıldığımda 1.68 boyum

yalnız köfte yaptım bugün sadece soğan ve karabiber koydum içine:)uyduruk köfte:)ama et yemeyi sevmiorum:KK43: iki köfte + salata yedim:KK12:

çok tokum şu an yalnız saat 4 gibi dersa nedeyken yarım paket eti form yedim unuttum elma almayı yanıma:KK43:

tek sorunum 6. gün ne yiyeyceğim:KK43:10 saat dersim var öğle aram yok sadece saat 10:20 ile 11:20 arası boşum ne yapsam ne etsem öğle yemeğimi o anda mı yesem bilemedim:KK14:

6.Gün menüde sosis ve salata var. Dersanede yiyemiyceğin için bence sen simit ayran ye o boş aranda. Hem daha az kalori hemde işine gelir. Diyette olumsuz bi etki olmaz merak etme.

benimde 5 6 kilo fazlam var,nasıl veririm diye gezinirken bu listeyi gördüm :21:

Bu diyetin yanında sporda yaparsan ve kaçamak yapmazsan, diyete tam anlamıyla uyarsan emin ol 2 haftada en az 6 kilo verirsin canım...

hadi hayırlısı sende başla canım ne kadar çoğalıp paylaşımda bulunursak okadar motive oluruz.:80:

merhaba kızlar öncelikle başlık için teşekkürler....ama baslıkta 8-10 kilo yazıyor..içerik 5-6 kilo:44::44::44: neyse yinede tesekkurler...bana o da yeter...pekı baslayıpta sonuc alan varmı aranızda kızlar??bende 2 haftadır pilates yapıyorum yediklerime çokkk diklkat ediyorum neredeyse birşey yemiyorum.ama hala kocaman gobegım var:85::85: 59-60 arası gıdıp gelıyorum.herhalde su sıralkar bır turlu adet goremedıgım ıcın bu sıskınlık...:18: bede yarınn baslıyacam bu dıyete ınsallah sonuc alırım ve ıkı hafta sonunda tartılıcam.size haber vericem ama şunuda söylemeden gecemeyecegım.
DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYİ YEMEK YEMEKKKKK:95::95::95::KK56::KK56:

hadi kızlar kalkın bakalım baslıorum bugün diyete hayırlısıyla bakalım ne kadar gitcek fazlaca olan fazlalıklarım :KK1:

üçüncü günüm ama tartılmaya korkuyorum. :KK59: bıkaç gun sonra reglı olucam ya kılo veremedıysem dıye ödüm kopuyoo

X