Ne demeli ne yapmalı

Donutlatte

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2021
41
10
35
Güncel: Dün kahve yaparken mutfağa geldi içer misiniz yapayım mı dedim zahmet vermiyim sağ ol dedi bende yapmadım.
Sonra dün öğlen 8 aydır 2. Kez yemeğe giderken asansör önünde karşılaştık. Birlikte çıktık ve bizim kattan onun 2 yakın arkadaşı ve biz birlikte yedik
Bugünde işle ilgili bizim odaya geldi ve baba değil daha eskilere soruyor. Bir geldiğinde bende onların yanındaydım
Yemekte diyetteyim tatlı bir aydır yemiyorum falan dedim o da evet sende değişiklik var devam et ben sana güzel kötü derim demişti. Bugün diyete devam mı ne gerek var. Demek birde şu semtte oturuyorsun falan diye hep yemeğe atıfta bulundu
Katta karsilasinca ikimiz varken uzak ama oda da arkadaslarin yaninda konuşuyor. Ne yapıyor

Merhaba. Öncelikle eski konulardan yazmayın bu yeni biri. Aslında biri var mı o kısımda karışık. 8 aydır isyerinde farklı bir birimdeyim. Toplam 30 kişiyiz. Son 1 aya kadar merhabamız vardı sadece hatta ben selam verirdim. 1 ay önce eski çalıştığım yere eğitim grubunda gitti. Gelince benle muhabbet eder oldu cikolata getirdi bir tane daha al, tatlı yapmış bir tane daha al, ordan kolonya almış onu ikram ediyor isteyince gel al falan. Tatlım nasıl olmuş dedi. Çok yakın durunca bir iki adım geri attım. Gecistirdim. Sonra mutfakta karşılaştık pek samimi konuşmadım. Yeniyilda kurabiye yapmıştım eğitimde olduğu için ona ikram edemedim.Aksam oda arkadaşı geldi kendine kızına falan kurabiye aldı benden. Kesin onda gördü. Ama ben sabah herkese dagitinca onlar eğitimden geldi diye bir daha dağıtmadım. Benimle konuşmamaya başladı. Arkadaş hatrini sordu katta odalara yururken. Bir yandan sınava girecek onun stresi de var onda. Atıyorum işte canım sıkkın yorgunum vs dedi ve dönüp gözümü
N içine bakıp birde kalbim kırık dedi. Şimdi 3 haftadır benle konuşmuyor odasından çıkmıyor görünce yolunu değiştiriyor. Yaşlar ben 34 o 31. İki aslan burcu. Ben yaşıma bakmayın ilişkiler konusunda hiç iyi değilim. Hoslandi karşılık mi görmedi yoksa kurabiye mi

Son düzenleme:
Merhaba. Öncelikle eski konulardan yazmayın bu yeni biri. Aslında biri var mı o kısımda karışık. 8 aydır isyerinde farklı bir birimdeyim. Toplam 30 kişiyiz. Son 1 aya kadar merhabamız vardı sadece hatta ben selam verirdim. 1 ay önce eski çalıştığım yere eğitim grubunda gitti. Gelince benle muhabbet eder oldu cikolata getirdi bir tane daha al, tatlı yapmış bir tane daha al, ordan kolonya almış onu ikram ediyor isteyince gel al falan. Tatlım nasıl olmuş dedi. Çok yakın durunca bir iki adım geri attım. Gecistirdim. Sonra mutfakta karşılaştık pek samimi konuşmadım. Yeniyilda kurabiye yapmıştım eğitimde olduğu için ona ikram edemedim.Aksam oda arkadaşı geldi kendine kızına falan kurabiye aldı benden. Kesin onda gördü. Ama ben sabah herkese dagitinca onlar eğitimden geldi diye bir daha dağıtmadım. Benimle konuşmamaya başladı. Arkadaş hatrini sordu katta odalara yururken. Bir yandan sınava girecek onun stresi de var onda. Atıyorum işte canım sıkkın yorgunum vs dedi ve dönüp gözümü
N içine bakıp birde kalbim kırık dedi. Şimdi 3 haftadır benle konuşmuyor odasından çıkmıyor görünce yolunu değiştiriyor. Yaşlar ben 34 o 31. İki aslan burcu. Ben yaşıma bakmayın ilişkiler konusunda hiç iyi değilim. Hoslandi karşılık mi görmedi yoksa kurabiye mi

Adamın hayatında biri vardır belki; bekar kadınlarla samimi olmasını istemiyordur.

Kalbim kırık dediği için sizden adım bekliyor ben olsam bi küçük tatlı ya da hediye alır senin için derdim.

Hediyeleşmek kalpteki şüpheleri alırmış.

Kalbim kırık dediği için sizden adım bekliyor ben olsam bi küçük tatlı ya da hediye alır senin için derdim.

Hediyeleşmek kalpteki şüpheleri alırmış.
Su an yüzüme bakmıyor ve böyle bir şey yapsam çok açık ilanı aşk gibi olmaz mı? Hele birde insanlar duyar bilirse. Çünkü onu çok tanımıyorum. Bir arkadaşına söylese herkes duyar zaten

Ben olsam umursamazdim ama selam verdiğimde karşılık alamaz ya da sohbette soru yonelttigimde cevap vermezse o zaman neden bana karşı küs gibisin derdim o kadar.

Ben acik iletisimden yanayım o yuzden imalara anlam yuklemezdim 20li yaslarda yukledim de noldu sanki 😀 sonuc olarak cok umursamayin
Sahsen bir aslan burcu olarak burcdasim olan erkeklerden uzak durmayi tercih ediyorum çünkü guclu bir tip beklerken tripkolik nazli insanlar oluyorlar ustune de sizi suclu ilan ederler 🤷‍♀️

Su an yüzüme bakmıyor ve böyle bir şey yapsam çok açık ilanı aşk gibi olmaz mı? Hele birde insanlar duyar bilirse. Çünkü onu çok tanımıyorum. Bir arkadaşına söylese herkes duyar zaten

Seni seviyorum sana aşığım demiyorsunuz ki kanka gibi, kek yap nefis yemek tariflerinden saklama kabına koy götür.

Ben iş yerindeki karşı cins arkadaşıma 2-3 günde bir kek yapıp veriyorum hiç kimse de aaaa bunlaaaa birbirini seviyooolaaaa demiyor.

Aşık gibi davranmadıktan sonra saçlarınla oynayıp cilve yapmadıktan sonra melül melül bakmadıktan sonra ne olacak ki.

Çok bişey anlamadım ama heriften hoşlanıyorsanız neden anaokulu çocuğu gibi davranarak uzak duruyor ve uzaklaştırıyorsunuz?

Yetişkin insanlar birinden hoşlandıklarında belli ederler, özel ve yakın davranırlar. Siz elinizden gelse terlikle kovalayacaksınız adamı 😂
Karşı tarafı kadın zannetmiştim 🤣🙈

Nasıl boyle anlaşılabilir bilmiyorum🤔
🙈Tatlı yapıp kolonya vs ikram edince bir de sanırım metinin genel havası arkadaşlık ilişkisi formunda olunca öyle sandım sanırım. Konuya hemen bakış açımı güncelleyerek bakıyorum 😌 30lu yaşlarda insan netlik arıyor, karşı tarafın peşinde koşmak , dikkat çekmeye çalışmak vs. yoruyor. Bana eğer olumluysanız sizden karşı atak bekliyor gibi geldi

🙈Tatlı yapıp kolonya vs ikram edince bir de sanırım metinin genel havası arkadaşlık ilişkisi formunda olunca öyle sandım sanırım. Konuya hemen bakış açımı güncelleyerek bakıyorum 😌 30lu yaşlarda insan netlik arıyor, karşı tarafın peşinde koşmak , dikkat çekmeye çalışmak vs. yoruyor. Bana eğer olumluysanız sizden karşı atak bekliyor gibi geldi
Geçen hafta sınava girdi.oglen gördüm.
Geçmiş olsun nasıl geçti sınavınız dedim. Bir ağzının içinde öğleden sonrada var dedi. Sinir oldum. Anlamadığım bu kadar yolunu değiştirmesi odadan çıkmaması falan. Bu anlattıklarımda bir hoşlanma emaresi var mı ya da bu insan cocuk mu anlamadim

30'lu yaşlarda bu kadar dolaylı flörtleşme bana saçma geliyor. Tatlı ikram et, kolonya tut. Ne bu uzun yol otobüsünde muavin gibi. Hoşlandığın kişiye meşrebine göre "çıkışta bir kahve/bira içelim mi" demek çok mu zor.

30'lu yaşlarda bu kadar dolaylı flörtleşme bana saçma geliyor. Tatlı ikram et, kolonya tut. Ne bu uzun yol otobüsünde muavin gibi. Hoşlandığın kişiye meşrebine göre "çıkışta bir kahve/bira içelim mi" demek çok mu zor.
Aramda hiç bir şey olmayan, duygusal bişey hissetmediğim iş arkadaşımla şu konudaki iki insandan daha samimiyim.

kesinlikle size katılıyorum.
ben hiç bir şey anlmadım, bütün olay tatlı kek kurabiye üzerine dönüyor, oda arkadaşı var bir de. ama yaşlar 30'lu.
yaş belirtmese üniversite sanacaktım.
yani hoşlandığını bir yemeğe davet ediğp söylemek çok mu zor bu yaşta hiç anlamıyorum

X