Ne demeli ne yapmalı

kesinlikle size katılıyorum.
ben hiç bir şey anlmadım, bütün olay tatlı kek kurabiye üzerine dönüyor, oda arkadaşı var bir de. ama yaşlar 30'lu.
yaş belirtmese üniversite sanacaktım.
yani hoşlandığını bir yemeğe davet ediğp söylemek çok mu zor bu yaşta hiç anlamıyorum

Sanırım oda arkadaşı ile kastedilen işyerinde aynı ofisi paylaşmak. Lisede filan böyle çekişmeli duygusal yakınlıklar güzel oluyordu. Ama orada bırakmak lazım.

Gelince benle muhabbet eder oldu cikolata getirdi bir tane daha al, tatlı yapmış bir tane daha al, ordan kolonya almış onu ikram ediyor isteyince gel al falan. Tatlım nasıl olmuş dedi.

Sevgilisi olsa bu kadar olmaz. Kurabiye ikram etmedim diye mi bozuldu yoksa ben soğuk mu davranmış oldum

"Sevgilisi olsa bu kadar olmaz" diyeceğiniz ne oldu ki ? 🙄 Adam iş yerine önce çikolata sonra tatlı getirmiş; 1 tane daha al demiş. Ne var bunda ? 🤔

Bazı insanlar "yalnız kalma, 1 tane daha al" deyip; bu tür ikramları çift sayıda yapıyorlar. "Adam bana 1 tane daha al dedi; kesin benden hoşlanıyor, bana aşık vb" çıkarımınızda hata olabilir mi ?

aslan burçlarının tuhaf hareketleri oluyor mesela senin yaptığın gibi
hoşlandığı halde uzak durmak gibi

tuhaf bir yazım diliniz var zor anladım aslan erkeği takılmaz böyle şeylere derdi sen değilsin başka bişey sadece

evet çok alakasız bir olay örgüsü, kişiler de birbirinden birhaber. 3 haftadır odadan çıkmıyormuş 30 yaşında adam, sebep kurabiye verilmemesi.
Iste sorum tam olarak bu. Eger kurabiye ise saçma. Ama hoşlanıyordu da bir karşılık göremeyip mi bu kadar soğuk davranmaya başladı.

Aramda hiç bir şey olmayan, duygusal bişey hissetmediğim iş arkadaşımla şu konudaki iki insandan daha samimiyim.
Ben isin icine karsi taraftan kendimce bir hoslanma belortisi görünce biraz çekingen davranıyorum. Hatta burada genel olarak erkek arkadaşlara karşı bir sıcak bir soğuğum. Şimdi bu çocuk yolunu değiştirecek seviyede. Ben üzerime alınmayayim mi sizce. Birde gözüme bakıp birde kalbim kırık dedikten sonra. Nasıl tekrar iletişime geçmeliyim

Arkadaş ona hatrini sorduğunda gözümün içine bakıp birde kalbim kırık dedi. Ben o an şaşkın bir yüz ifadesinde kaldım. Bu ne peki sizce
bak gene olmadıgını düşünüyorum o an size denk gelmiştir bakmıştır aslan erkeği kadar ego kibir abidesi dünyada yoktur birinden hoşlanacak afaedersınız ama köpek oluyor köpek 5 yıllık eski eşimden biliyorum 3 sene koştu peşimden siz bence farklı anlamlar çıkarıyorsunuz

Ben isin icine karsi taraftan kendimce bir hoslanma belortisi görünce biraz çekingen davranıyorum. Hatta burada genel olarak erkek arkadaşlara karşı bir sıcak bir soğuğum. Şimdi bu çocuk yolunu değiştirecek seviyede. Ben üzerime alınmayayim mi sizce. Birde gözüme bakıp birde kalbim kırık dedikten sonra. Nasıl tekrar iletişime geçmeliyim
Yani bu yaşta iki tarafında bu kadar iletişim konusunda problemli olmasını aklım almıyor. Erkekler genelde öyle belli belirsiz flört etmezler, istedikleri kadına açık olurlar. Sizin durumda adam çok belirsiz davranıyor, hoşlanıyor olsaydı tavırları daha belirgin olurdu. Muhtemelen iş saatlerini eğlenceli hale getirmek için, küçük flörtöz oyunlar oynuyor kendince. Ciddi ciddi bir flört ya da hoşlanma emaresi görmedim ben.
Siz hoşlanıyorsanız da ilk mesajda dediğim gibi adamdan kaçmak yerine yakınlaşmaya çalışmanız lazım. Tam tersi sinyaller gönderiyorsunuz şu an.

Yani bu yaşta iki tarafında bu kadar iletişim konusunda problemli olmasını aklım almıyor. Erkekler genelde öyle belli belirsiz flört etmezler, istedikleri kadına açık olurlar. Sizin durumda adam çok belirsiz davranıyor, hoşlanıyor olsaydı tavırları daha belirgin olurdu. Muhtemelen iş saatlerini eğlenceli hale getirmek için, küçük flörtöz oyunlar oynuyor kendince. Ciddi ciddi bir flört ya da hoşlanma emaresi görmedim ben.
Siz hoşlanıyorsanız da ilk mesajda dediğim gibi adamdan kaçmak yerine yakınlaşmaya çalışmanız lazım. Tam tersi sinyaller gönderiyorsunuz şu an.
al işte ya yorum budur nokta atışı :KK68:

siz hoşlanıyor musunuz peki?
Resmen kaçan kovalanır a büründüm sanırım. Başta onla olmaz demiştim kendi kendime. Ama şimdi ilgimi çekiyor. Onun için iş arkadaşlarım pek olumlu şeyler söylememişti. Her seyi kafaya takan stres yapan biri biraz değişik gibi. Belki onların etkisinde de kaldım bilmiyorum

X