Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Ahhh bebeğim inşallahhhhh inşallahhh ne deyim.. Umut insanın içinde hep var işte, hep kötü tecrübeler yaşansa da .hepimizin yüzünü güldürsün Rabbim bu ay 🤲 💓
merhaba elinizdeki marka prodoctor sanırım bende bunla yapıyorum ama onun camı çok yansıma yapıyor kaç kere elim ayağıma dolandı çizgi gördüm sandım üstteki plastiği çok çabuk çıkıo naçizane tavsiyem onu çıkarıp bakmanız

merhaba elinizdeki marka prodoctor sanırım bende bunla yapıyorum ama onun camı çok yansıma yapıyor kaç kere elim ayağıma dolandı çizgi gördüm sandım üstteki plastiği çok çabuk çıkıo naçizane tavsiyem onu çıkarıp bakmanızn

Novacheck diye bi marka , ama zaten yokki kuzum ya .. olsa pembe olurdu ne biliyim gözle görülürdü , artardı bi şey olurdu ..:KK43:

hiç bir şekilde tutmuyor tarihler canım progestesron testini verdiğimde yapmıştım ovu testi yine çok silikti anlamadım bakalım yaa ne olcak
Kuzum zaten yumurtlamadan 1 hafta sonra bakılır progesteron o yüzden o gün pik görmemen çok normal. Progesteronun 10 üzerinde çıkması yumurtanın sağlıklı bir şekilde çatladığını gösteriyor hatta 15 üzeri gebelik ihtimalini düşündürüyor 🤗
Sen hamişsin inşallah 🤩

Kuzum zaten yumurtlamadan 1 hafta sonra bakılır progesteron o yüzden o gün pik görmemen çok normal. Progesteronun 10 üzerinde çıkması yumurtanın sağlıklı bir şekilde çatladığını gösteriyor hatta 15 üzeri gebelik ihtimalini düşündürüyor 🤗
Sen hamişsin inşallah 🤩
inşallahh canım inşallahhh bende bu ay ortalık o kadr karıştıki anlatamam sana dallasa döndü bu ay benim vücudum bakalım ne olacak merkla bekliyorum :) :) :)

hiç bir şekilde tutmuyor tarihler canım progestesron testini verdiğimde yapmıştım ovu testi yine çok silikti anlamadım bakalım yaa ne olcak
Bence değerlendir canım yeni yumurtluyor olma ihtimalin yüksek testinde pik görmediğini söylediğin için böyle düşünüyorum kuzu sen daha iyi bilirsin tabi

Kızlar 0,462 geldi sonuç, normalde hep <0,2 çıkardı aynı hastanede veriyorum sürekli 13. Gün haptım erken yaptım testi , yükselirmi acaba kafam karıştı,yoksa kimyasal falanmı, garip belirtiler hissediyorum, göğüsler fazla şiş ve acıyor adet sancısı gibi sancılar falan, bilemedim kızlar yoksa geç döllenme mi umutlanmalı mıyım? :KK43: yükselir mi,

Kızlar 0,462 geldi sonuç, normalde hep <0,2 çıkardı aynı hastanede veriyorum sürekli 13. Gün haptım erken yaptım testi , yükselirmi acaba kafam karıştı,yoksa kimyasal falanmı, garip belirtiler hissediyorum, göğüsler fazla şiş ve acıyor adet sancısı gibi sancılar falan, bilemedim kızlar yoksa geç döllenme mi umutlanmalı mıyım? :KK43: yükselir mi,
Kuzum aşılamada 13. Gün erken değil bence ama inşallah geç döllenme olmuştur da burdan döner 🙏🏻
Üzme kendini regl olmadıkça umut var 🌸

Selam kızlar, ben de bu ay gebelik icin ugrasanlardanım. Beni de ekler misiniz listeye?
Sat: 01.03.2024
Ovitrelle: 18.03.2024
Aşılama: 20.03.2024
Bat: 04.04.2024
Ben bu ay 9 gün 100 gonalf kullandım ve çatlatma iğnesi + aşılama yapıldı.
3 yumurtam oluşmuş ama tutma ihtimali aşılamanın çok düşük diyorlar. Bir sürü kaset test aldım 3-4 günde bı yaparak ne zaman beta HCG nin negatife döneceğini kontrol edeceğim.
Son durum nedir merak ettim 😌 iğne günlerimiz aynı ama ben ilişki denedim aşılama değil

X