Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Son durum nedir merak ettim 😌 iğne günlerimiz aynı ama ben ilişki denedim aşılama değil
2 gün önce kan testi verdim 2,56 çıktı. Yani şu sıralar kanda sıfırlandı. Bir kaç gün sonra test yapmaya başlayacağım. Bana kalsa tüm belirtilere sahibim hatta fazlasını da sayabilirim ve kesin hamileyim 😁 Tâbii ki bunların kendimi fazla dinlemekten olduğunu biliyorum.
Senin bir belirtin vs var mı acaba?

Kapanan topik yerine bunu açtım hala zumruduankaya erişim yok sanırım topikte mesaj gönderilemeze düşmüş birçok kişinin üyelik iptali yazıyor etiketleyebildiklerimi etiketliyorum herkes haberdar olabilsin diye buradan mı devam etsek @Zumruduanka96 cezası bitince yine devralır😏
@ArasaNillGerek
B bernaad
@kelebek_vadisi
@cans16
@benaroz
@CandyButcher
@edahandro
@Basakbasak1
@tatluboncuk
@Umutvari

🪻İSİM🪻🩶 SAT 🩶🩵 BAT 🩷
@CerkesMaria🤰🏼🧿
@1begonya6 Şubat7 Mart
@eflatundunya12 Şubat9 Mart
@Umutvari15 Şubat13 Mart
@tcherss17 Şubat14 Mart
@brcubrcu010114 Şubat14 Mart
@kelebek_vadisi9 Şubat15 Mart
@bestemilka17 Mart20 Nisan
@ArasaNillGerek24 Mart20 Nisan
@zesamu9327 Şubat23 Mart
B bernaad 29 Şubat28 Mart
@CinnamonQueen29 Şubat29 Mart
@benaroz5 Mart30 Mart
@ogretmennnhaniiimm125 Şubat31 Mart
@Orangegreysky3 Mart31 Mart
letitbee letitbee 2 Mart1 Nisan
@Imeraferaa7 Mart2 Nisan
@Basakbasak15 Mart5 Nisan
@blackkdahlia8 Mart5 Nisan
@Sipser8 Mart6 Nisan
Z zeytinagaci1 8 Mart6 Nisan
@sevayd12 Mart8 Nisan
@CandyButcher10 Mart8 Nisan
@kemik kadin2 Mart2 Nisan
@Hasretimm12318 Mart12 Nisan
@hayatsuaa5 Mart4 Nisan
@OLENA MIRA24 Şubat25 Mart
beyazmanolya66 beyazmanolya66 23 Şubat22 Mart
@mervemavi318 Mart1Nisan
@ecutos19 Mart22 Nisan
@deryaderya221 Mart20 Nisan
E Erbdky 19 Şubat18 Mart
@Cukurova7812 Mart9 Nisan
@mervk0611 Mart3 Nisan
@burcak2910 Mart5 Nisan
@balli9711 Mart5 Nisan
K knickerbockerbande 1 Mart4 Nisan
@nurten19848 Mart1 Nisan
@cebellato4 Mart30 Mart
@Psrk4126 Mart25 Nisan
Bende aranıza katılmak istiyorum 🥰

2 gün önce kan testi verdim 2,56 çıktı. Yani şu sıralar kanda sıfırlandı. Bir kaç gün sonra test yapmaya başlayacağım. Bana kalsa tüm belirtilere sahibim hatta fazlasını da sayabilirim ve kesin hamileyim 😁 Tâbii ki bunların kendimi fazla dinlemekten olduğunu biliyorum.
Senin bir belirtin vs var mı acaba?
İğneyi yaptığım ve ertesi gün çok kasık ağrısı oldu. Sonraki günlerde nadiren ara ara kasık batması yaşadım. Hamile Bi arkadaş yazmıştı büyük abdestimi yaparken kasık ağrım oluyordu diye aynısını ben de yaşıyorum normalde hiç olmazdı. Kendimi dinlememeye çalışıyorum, başka bir şey yok zaten. Göğüs ağrısı hassasiyeti falan yaşamadım hiç. Bilmiyorum sanki gebelik yok gibi geliyo bana, kısmet :)

İğneyi yaptığım ve ertesi gün çok kasık ağrısı oldu. Sonraki günlerde nadiren ara ara kasık batması yaşadım. Hamile Bi arkadaş yazmıştı büyük abdestimi yaparken kasık ağrım oluyordu diye aynısını ben de yaşıyorum normalde hiç olmazdı. Kendimi dinlememeye çalışıyorum, başka bir şey yok zaten. Göğüs ağrısı hassasiyeti falan yaşamadım hiç. Bilmiyorum sanki gebelik yok gibi geliyo bana, kısmet :)
İnşallah güzel haberler alırız 🙏
Benim aslında hamile olduğumu düşünmemin nedeni şu. Benim bir de kızım var ve ona hamile kaldığımı öğrendiğimde tam genital bölgenin üst kısmında kalan yerde bir damar atması gibi birşey hissediyordum ve iki gündür de aynı durumu yaşıyorum bu da beni umitlendiriyor. Rahmime sanki kan pompalaniyior gibi hissediyorum ama hayırlısı bakalım.

Kuzucum benimki de erken geldi 😑
Sat: 26 Mart
Bat: 21 Nisan
Güncelledim canım tarihlerini valla erken gelmesi bile bence iyi bişey çünkü bir sonraki döneme erkenden ulasıyorsun benim kısmen düzenli olan döngülerimden eser yok malum daha önce de yazdım benim yine gelmedi yine testler 10 gün bekle duphaston başla 10 gün ilacı kullan bugün son ilacı içtim şimdi 3 gün gelmesini bekle sonra başlayacakta 3 günü doktora gidilecek tahliller yapılacak geçen ay letu kullanmıstım (ilk kez ilaçla denedik gelişim falan olmadı) bu ay bakalım neler bekliyor bizi 😏

Gunaydin kizlar test bozukmu sizce bide ilk defa aldım değişik ismi var b-good diye içeriğine baktım 25ml üstünü algiliyomus pazar kan vermiştim 0,627 gibi bi değer cikmisti cuma cumartesi pazar yerlesme lekesi gibi leke gelmişti adet olmadım hala günde 1 2 damla geliyor

Eklentiler

• 20240328_093450.jpg
    20240328_093450.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 44
Gunaydin kizlar test bozukmu sizce bide ilk defa aldım değişik ismi var b-good diye içeriğine baktım 25ml üstünü algiliyomus pazar kan vermiştim 0,627 gibi bi değer cikmisti cuma cumartesi pazar yerlesme lekesi gibi leke gelmişti adet olmadım hala günde 1 2 damla geliyor
Test bozuk olsa kontrol çizgisi de çıkmaz canım silik bir çizgi de görüyorum ama kaçıncı dk dan bu fotoğraf

Tekrar kan verdin mi yada verecekmisin kaset testte silik çıkıyorsa umutlar yükselir 😍
Vermedim tekrar testle takip edeyim öyle vereyim dedim inşallah pozitif cikar çok istiyorum 🤲

Kızlar en sondakini dün yapmıştım(27 Mart) 26 yazan çatlamışti silik cikti dünkü yine koyuydu normal mi hep öyle mi oluyo acaba

Eklentiler

• IMG_20240327_190913.jpg
    IMG_20240327_190913.jpg
    115,9 KB · Görüntüleme: 40
X