Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Ben bir zararı olacağını düşünmüyorum. Sonuçta vücuda giren bir şey değil. Sadece belini ısıtıyor. Ama istersen bir kez yapıştırırsın sen uzun süre tutmazsın.
Tam olarak bir yeri var mı nereye yapıştırıyorsunuz yumurtalama günüm yakın takmak istiyorum ben de 😇 daha önce gebe kalma ile sorun yaşamadım ama bu ay çok istiyorum olmaz diye korkuyorum 🫠

Tam olarak bir yeri var mı nereye yapıştırıyorsunuz yumurtalama günüm yakın takmak istiyorum ben de 😇 daha önce gebe kalma ile sorun yaşamadım ama bu ay çok istiyorum olmaz diye korkuyorum 🫠
Ben 2 ay önce yapmıştım adet bitimi kalça üstünden uyluk kemiğinden bele doğru 2 gun durdu değiştirdim 2 gun daha yenisini taktım 3 kere yaptım böyle sonrada birliktelik oldu bitiminde yaki kağıdı varken de ilişki olabilir fakat abdest meselesi bant olunca 🙈

Ben 2 ay önce yapmıştım adet bitimi kalça üstünden uyluk kemiğinden bele doğru 2 gun durdu değiştirdim 2 gun daha yenisini taktım 3 kere yaptım böyle sonrada birliktelik oldu bitiminde yaki kağıdı varken de ilişki olabilir fakat abdest meselesi bant olunca 🙈
Aynen bel boşluğuna denk gelecek şekilde yapılıyor. Duştan önce çıkarmak tam bir işkence orası ayrı tabi 😂

Canımm yeni gördüm mesajını dün biraz yoğunluğum vardı gebelik testi yaptım dün negatif kocaman yine yok yani
Kuzucum çok şaşırdım ya kesin vardır diyordum ben demek ki progesteron ve koyu ovu testi de yanıltabiliyormuş 🥺
Ama regle kadar umut var ben senden umudumu kesmiyorum inşallah güzel haberini alacağız 🙏🏻😍

Herkese merhaba tesadüfen gördüm bu topiği ve yazmak istedim 🤗 Allah herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah. Daha öncesinde bir kere kürtaj olmuştum bebek gelişimi olmadığı için. Kürtajdan sonra ikinci ay hamile kaldım. Yumurtlama dönemi başlar başlamaz belime yakı yapıştırdım. 3 günde bir yeniledim. Yaklaşık 10 gün kaldı belimde. Ve o ay hiç görmediğim kadar koyu pik gördüm yumurtada. Hamile kalacağımı da hissettim resmen o ay. İnşallah sizlere de bir faydası olur. Belinizi ayağınızı sıcak tutun eskiler boşa dememiş. Denemekten zarar gelmez. ☺️
Merhaba canım yakı araştırması yaparken topikte bu yazıyı gördüm yakı varken duş alabiliyor musun yoksa çıkarıyor muyuz

Merhaba beni de ekler misiniz gruba bu ay yumurta takibi yapıldı bugün çaylatma iğnesi vuracağım sat 18 mart bat 13 Nisan sdaak sdaak

ArasaNillGerek ArasaNillGerek kuzum senin mart topiğinde yanlış hatırlamıyorsam yakı ile ilgili yazını okumuştum Salı günü tekrar rahim filmi çektiricem acaba ondan sonra yapıştırsam olur mu ki bide hemen adet biter bitmez mi yapıştırıyoruz

ArasaNillGerek ArasaNillGerek kuzum senin mart topiğinde yanlış hatırlamıyorsam yakı ile ilgili yazını okumuştum Salı günü tekrar rahim filmi çektiricem acaba ondan sonra yapıştırsam olur mu ki bide hemen adet biter bitmez mi yapıştırıyoruz
Evet bebeğim ananem ikiz düşürdükten sonra gebe kalamamış bi süre. Dedem Ankara'da çalışırken dr a götürmüş. Dr rahmin üşümüş yakı yapıştır kocanla yat demiş sonra bi adet görüp diğer ay en büyük teyzeme hamile kalmış. Benimde bu salı randevum var hsg için 🙈 sabahın kör saati hastanede olucam 🤣 bende bu tarifi film sonrasına bıraktım. Filmi cekildikten sonra yakı yapıştırcam. Hatta bide kupa yapıp filnden sonra üstüne de yakı mı yapsam diye düşünüyorum kombo olur 🙈🙈🙈🙈

Adet biter bitmez mi onu hatırlayamadı malesef 86 yaşında 🙈 ben garanti olsun diye filmden sonra yapıştırıcam

Evet bebeğim ananem ikiz düşürdükten sonra gebe kalamamış bi süre. Dedem Ankara'da çalışırken dr a götürmüş. Dr rahmin üşümüş yakı yapıştır kocanla yat demiş sonra bi adet görüp diğer ay en büyük teyzeme hamile kalmış. Benimde bu salı randevum var hsg için 🙈 sabahın kör saati hastanede olucam 🤣 bende bu tarifi film sonrasına bıraktım. Filmi cekildikten sonra yakı yapıştırcam. Hatta bide kupa yapıp filnden sonra üstüne de yakı mı yapsam diye düşünüyorum kombo olur 🙈🙈🙈🙈
Aaa aynu gün çektiriyoruz 🙏🏻🥹 inşallah güzel sonuçlar elde ederiz ben eylülde çektirmiştim ama kendimi kasmamdan kaynaklı bir sorun olmuş olabilir o yüzden sol tüp kapalı görünmüş olabilir demişti doktorum bu sefer anestezi alıp çektiricem

Aaa aynu gün çektiriyoruz 🙏🏻🥹 inşallah güzel sonuçlar elde ederiz ben eylülde çektirmiştim ama kendimi kasmamdan kaynaklı bir sorun olmuş olabilir o yüzden sol tüp kapalı görünmüş olabilir demişti doktorum bu sefer anestezi alıp çektiricem
Kuzenimde ilk tüp bebeğinde rahim filmi için anestezili cekelim kendini kasıp sıkarsan yanlış sonuc verebilir demişti doğru. Sonuclarımız hayırlısıyla güzel çıksın güzel sonuclar alalım allahımmmm aminnn❤❤❤❤❤

Kuzenimde ilk tüp bebeğinde rahim filmi için anestezili cekelim kendini kasıp sıkarsan yanlış sonuc verebilir demişti doğru. Sonuclarımız hayırlısıyla güzel çıksın güzel sonuclar alalım allahımmmm aminnn❤❤❤❤❤
Benim sanırım yanlış çıktı kuzum yanlış çıkmadıysa da aklımda kalmasın en azından İnşallah güzel sonuçlar olur amiiiin ❤️❤️ Salı günü haberini bekliyorum kuzum

X