Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Sanırım ilk gebeliğim diye pek umursamadı doktor iyi bir şey aslında üzülme falan dedi o kadar ama bir yandan düşünüyorum ecoprin 100 lük kullansam mı diye ya mesela kan verdiğimde falan ilk 3-5 saniye bi kaç damla kan gelir durur sonra bi yerim kesildiğinde kanım çok yoğundur ve çok az kanar pıhtılaşma sorunu olabilir mi diye düşünüyorum ben de ama kafama göre de iş yapmak istemedim 😞
Ya maalesef baxı doktorlar 3 düşük diyor bende bir kimyasal bir de 11 haftalık düşük yaptım çok zor o yüzden iyi bir doktora gitmekte fayda var vüdumuzda hiçbişey boşa olmuyor 🙏

Bende öyleyim canım normalde pcos tan dolayı zaten hep gecikmeli başlardı dongum ama bu ara inadına hıc gelmemeye basladı ben hiç devlete gitmedim özele gidiyorum hatta daha karar verdiğimizde çocuk sahibi olmak istiyoruz dediğimizde dkh bırakmak için gitmiştim ama gecikmeler çok uzun olunca doktorum 10 gecikmeden sonra sonuçlar negatif ise duphastona başlatıyor sende bir git bu şekilde beklemek insanı herşeyden önce çok yoruyor
Moralim çok bozuldu gerçekten o kadar umudum vardı ki bu ay diyordum kesin var. Sabah bir baktım pıhtı gibi bişey düştü o kadar kötü oldum ki düşen ilk şeyde aynı rahim şekli gibi bişeydi içim bir garip oldu. Özel bir doktor önerdi arkadaşım çokta gebe kalan var önce Allahın izniyle sonra o doktor sayesinde. 8-9 yıldır 14 yıldır gebe kalamayan kadınlar gebe kalmış doktor paylaşım yapıyor. Bana çok güven verdi inşallah oraya gidicem olumlu bir sonuç alırım, Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Güncelledim canım tarihlerini valla erken gelmesi bile bence iyi bişey çünkü bir sonraki döneme erkenden ulasıyorsun benim kısmen düzenli olan döngülerimden eser yok malum daha önce de yazdım benim yine gelmedi yine testler 10 gün bekle duphaston başla 10 gün ilacı kullan bugün son ilacı içtim şimdi 3 gün gelmesini bekle sonra başlayacakta 3 günü doktora gidilecek tahliller yapılacak geçen ay letu kullanmıstım (ilk kez ilaçla denedik gelişim falan olmadı) bu ay bakalım neler bekliyor bizi 😏
Ah kuzum yaa o da sıkıntı dediğin gibi geç geleceğine erken gelsin gerçekten.
İnşallah bu ay çok güzel şeyler olsun senin için de 🙏🏻❤️

Bat 8 nisan ama şimdiden iki tane adet sivilcem çıktı bile yine olmadı galiba 😔

Bat 8 nisan ama şimdiden iki tane adet sivilcem çıktı bile yine olmadı galiba 😔
Ben bu sefer kendimi dinlemiyorum çok akışına bıraktım geçen ay çok dinlemiştim ovulasyon yaptm bu ay o süreç de bitti ama adete kadar yine gün aşırı devam 😅 olasi varsa olur bakalim inşallah yumurtlamadan 4 gün geçti yoldadır umarım bebişim 🤭😆

Ben bu sefer kendimi dinlemiyorum çok akışına bıraktım geçen ay çok dinlemiştim ovulasyon yaptm bu ay o süreç de bitti ama adete kadar yine gün aşırı devam 😅 olasi varsa olur bakalim inşallah yumurtlamadan 4 gün geçti yoldadır umarım bebişim 🤭😆
Ay fark edilmiycek gibi değil ki çenemde iki tane kocaman rahatsız ediyor her adette mutlaka çıkar😅 bende aslında dinlemiyorum kendimi hsg çekildim yumurtlama takip etmedim akışa bıraktım

Ay fark edilmiycek gibi değil ki çenemde iki tane kocaman rahatsız ediyor her adette mutlaka çıkar😅 bende aslında dinlemiyorum kendimi hsg çekildim yumurtlama takip etmedim akışa bıraktım
Anladim canım bende de adet öncesi çıkıyor bazen hafif kasik ağrım oluyo şimdi arada ama çok onemsemiyorum umarim senin de olur bu ay canim

X