Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Bende degil de esimde var. Ben 4 yil sonra falan dusunuyorum. 2 cocugum var biri ozel cocuk. Esim simdi 3. Olsun sonra gucumuz kalmaz, belki yasimizdan dolayi cocuk olmaz, ilerde bize bi sey oldugunda ozel olanin sorumlulugu tek cocukta olmasin diyor. 5 cocuk olsun kafasinda. Bi acidan hakli ama ben 3. Ye su an cesaret edemiyorum. 2. Cocugumdan sonra uzun sure ugramamistim.
Allah bağışlasın inşallah herşey gönlünüzce olsun

Kızlar ya her ay yumurtlama günü değişiyor mu? Ben geçen ay ovulasyon yapmıştım adetin 15. Günü yumurtladim bu ay yapmıyorum ama adetin 8. Günü uzayan o şeffaf akıntı geldi anlamadım ben 👀👀

Merhaba neredeyse tüm yazılanları sıkılmadan okudum bende 1 yıldır deniyorum bu ay ovulasyon testine başladım ama bir türlü kavrayamıyorım bilgisi olan var mı acaba

Eklentiler

• IMG_0094.jpeg
    IMG_0094.jpeg
    60,2 KB · Görüntüleme: 60
Merhaba neredeyse tüm yazılanları sıkılmadan okudum bende 1 yıldır deniyorum bu ay ovulasyon testine başladım ama bir türlü kavrayamıyorım bilgisi olan var mı acaba
Canım yükselmeye başlamış lh hormonun , diğer çizgiyle aynı koyuluğa gelene kadar devam et , aynı koyuluk olduğunda ya da daha koyu olduğunda pik demektir . Değerlendir🤍 gönlünce olsun ..

Kızlar bugün iğnenin 13.günüydü test yaptım negatif çıktı pozitife dönme şansı var mı sizce

Kızlar selamm😍 kesemiz oluşmuş yolkta var haftaya cuma kalp atışı için çağırdı doktorum😍 çok şükür sağlıklı görünüyor dedi😌 rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah ❤️❤️❤️
Canım maşallah 🥰 sağlıkla büyüsün . Kaç haftalık şuan 🤔 bende kalp atışı için gideceğim de ne zaman gitsem diye düşünüyorum

M
Kızlar selamm😍 kesemiz oluşmuş yolkta var haftaya cuma kalp atışı için çağırdı doktorum😍 çok şükür sağlıklı görünüyor dedi😌 rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah ❤️❤️❤️
rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🙏🏻 🌸🧡 her doktor kontrolünden ağzınız kulaklarında çıkarsınız inşallah 😊😊

X