Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Merhaba kızlar bende yeni geldim düşüklerim vardın rahim cıktı ve şubat ayımda histereskopi oldum doktorum iki ay ara dedi ve bu ay çalışmalara başladık 🤭 geçen hafta perşembe ve cuma günü Ovalüsyonda pik gördüm ve 3 gün değerlendirdim inşallah tutar😊

Eklentiler

• IMG_7264.jpeg
    IMG_7264.jpeg
    29,1 KB · Görüntüleme: 27
edahandro edahandro bebeğimmmmmmm naptın nasıl gidiyor ne zaman test yapacaksın yaaa 😍
Canım 😍🌈 kan testimi yarın vereceğim. Ama sanırım yarına kadar kalpten gideceğim. Çok heyecanlıyım 😍🙏 inşallah Hayırlı pozitif haberimi verebilirim size ❤ sen nasılsın canım ? Ne durumdasın?

Canım 😍🌈 kan testimi yarın vereceğim. Ama sanırım yarına kadar kalpten gideceğim. Çok heyecanlıyım 😍🙏 inşallah Hayırlı pozitif haberimi verebilirim size ❤ sen nasılsın canım ? Ne durumdasın?
Yarın mı çok az kalmış Allahım gönül muradını versin lütfeeeeen ❣️
Etiketi unutma Kadir gecesinden beri bekliyorum :))Benim yumurtlama dönemi dün gitti değerlendirdim ay sonu belli olur Allahın izniyle 🤲

Yarın mı çok az kalmış Allahım gönül muradını versin lütfeeeeen ❣️
Etiketi unutma Kadir gecesinden beri bekliyorum :))Benim yumurtlama dönemi dün gitti değerlendirdim ay sonu belli olur Allahın izniyle 🤲
Ay kuzum eksik olma çok sağol. Böyle kendimi çok güçlü hissediyorum, birlikte olunca ❤ inşallah senin de hayırlı sonuçlarını alalım. Nisan ayı uğur getirsin, miladımız olsun, bebeklerimize kavuşalım inşallah kuzum 🙏❤ hepimiz için dua ediyorum 🙏

Günaydın kızlar, reglime 3 gün var ama ne regl belirtisi var ne gebelik belirtisi yumurtlama günlerini vs toplamda çok sık ilişki yaşadık ama ne yerleşme kanaması ne hassasiyet ne regl belirtisi hiiiiiçbişeycik yok anlamadım.

sizce test yapmalı mıyım? erken gebelik testi?

Kuzum güzel haberlerini bekliyoruzzzz inşallah ikizlerine kavuşacaksın dualarım seninle ❤️🥹

Merhaba kızlar bende yeni geldim düşüklerim vardın rahim cıktı ve şubat ayımda histereskopi oldum doktorum iki ay ara dedi ve bu ay çalışmalara başladık 🤭 geçen hafta perşembe ve cuma günü Ovalüsyonda pik gördüm ve 3 gün değerlendirdim inşallah tutar😊
inşallah tutar canım rabbim gönlüne göre versin 🙏😍

Yaaaa benim de yarın çatlatma iğnesinin 15.günü ve dünkü negatif testten sonra yarın test yapmayı düşünüyorum. İkimiz için de yarın süper bir gün olmasını diliyorum🦋🩵 inanıyorum ki o güzel haberi alıcaz😍

Edacım aylar önce aynı topiclerin altında yazışıyorduk, o zamandan beri ben de merakla takip ediyorum sürecini. İnşallah bu ay güzel haber alacaksın, dualarımız seninle😍

Merhaba ben bişey sorabilir miyim yumurtlamayı görünce testte, arka arkaya 3 gün mü değerlendirmek iyi olur sizce

Ay kuzum eksik olma çok sağol. Böyle kendimi çok güçlü hissediyorum, birlikte olunca ❤ inşallah senin de hayırlı sonuçlarını alalım. Nisan ayı uğur getirsin, miladımız olsun, bebeklerimize kavuşalım inşallah kuzum 🙏❤ hepimiz için dua ediyorum 🙏
Kuzumm aklımız sende, inşallah ikizlerinn seninledir bize güzel haberler verirsinn🥰🙏🏻

Ama keşke evde bi test yapsaan ya🫣😂

Kuzumm aklımız sende, inşallah ikizlerinn seninledir bize güzel haberler verirsinn🥰🙏🏻

Ama keşke evde bi test yapsaan ya🫣😂
Canım benim 😍❤ çok sağol kuzum. İnşalah hamileyimmmm diyebilirim.

Yok kuzum çok korkuyorum. Test yapamıyorum. Yarın tek seferde öğreneyim ne olduysa 🙏

X