Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Kızlar selamlar ,35-40 günde bir adet olan pkoluyum bu ay klomen tedavisi aldım ilk kez ve çatlatma iğnesi olmadım . Doktor 18. ve 25. Günlerim arasını değerlendirmemi çatlamaya yakın çok yumurtam olduğunu söyledi bugün 30. Gündeyim negatifi gördüm . Testi erken mi yaptım geç döllenme ihtimali var mı

Kızlar selamlar ,35-40 günde bir adet olan pkoluyum bu ay klomen tedavisi aldım ilk kez ve çatlatma iğnesi olmadım . Doktor 18. ve 25. Günlerim arasını değerlendirmemi çatlamaya yakın çok yumurtam olduğunu söyledi bugün 30. Gündeyim negatifi gördüm . Testi erken mi yaptım geç döllenme ihtimali var mı
bende 35 günde 1 regl oluyorum doktorum geç döllenme çok yüksek ihtimal senin için der her zaman.

testi tekrarlayın 2 gün sonra

Kızlar aşırı saçma bi şey sorsam ?
Yumurtlama dönemini dün bitirdik çatlamayı gördük birer gün arayla değerlendirdik.. Bugün alt karnıma iğne batıyor ikidebir. Daha önce hiç hissetmedim ama “hemen ertesi gün bilmiştim bana güldüler “ vs diye çok konu okudum:) Var mı bilen ?? ( henüz her şey için erken yerleşme vs olmaz biliyorum ama içim gıdıklandı işte :))

Kızlar aşırı saçma bi şey sorsam ?
Yumurtlama dönemini dün bitirdik çatlamayı gördük birer gün arayla değerlendirdik.. Bugün alt karnıma iğne batıyor ikidebir. Daha önce hiç hissetmedim ama “hemen ertesi gün bilmiştim bana güldüler “ vs diye çok konu okudum:) Var mı bilen ?? ( henüz her şey için erken yerleşme vs olmaz biliyorum ama içim gıdıklandı işte :))
Vardır belki 😍

Merhaba ben bişey sorabilir miyim yumurtlamayı görünce testte, arka arkaya 3 gün mü değerlendirmek iyi olur sizce
Canim ben öyle yaptım olmadı geçen ay ama sen bilirsin belki herkeste bir olmuyodur ama bence ara vermek daha iyi sperm kalitesi düşmemesi açısından

Günaydın kızlar, reglime 3 gün var ama ne regl belirtisi var ne gebelik belirtisi yumurtlama günlerini vs toplamda çok sık ilişki yaşadık ama ne yerleşme kanaması ne hassasiyet ne regl belirtisi hiiiiiçbişeycik yok anlamadım.

sizce test yapmalı mıyım? erken gebelik testi?
Bence gecikmeyi bekle canım

Kızlar ultrasondan anlayan var mı?? 2 yumurta mı var acaba? Altta yazan 3.41 cm vs. ne anlama geliyor?

IMG_5537.jpeg

Eklentiler

• IMG_5536.jpeg
    IMG_5536.jpeg
    87,3 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_5538.jpeg
    IMG_5538.jpeg
    105,3 KB · Görüntüleme: 8
X