Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMM 💃💃💃

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
YEĞENİNİZE merhaba deyinnnnnn 🌈
İnanamıyorummmmmmmm 🌈
Değerim 119du galiba, heyecandan duyamadım ❤❤❤❤❤ cuma tekrar kan vereceğim.

BEBEĞİM BENİMLE ❤ :anneadayı:
Allahım hepinize bu duyguyu yaşatsın 🙏 tüm kalbimle dinliyorum. İnşallah sağlıkla ilerler 🧿
Kuzummmmm edoşummmm çok mutlu oldummm gözlerim dolu doluuuuu allahımmmm en mutlu günümüz bugün 🥹❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰

Yaaaaaa ağlarım amaaaa tüylerim diken diken olduu allahımmm şükürler olsunnn 🩷🩷🩷🌸🌸🌸🌸 İşte buuu Yuppiiiiiii 💓💓💓
Yaaaaa canım benimmmmm hala inanamıyorummm. Öğrendiğimden beri O kadar ağladım ve güldüm kiiii. Rabbim bu duyguyu da yaşattı. Yuuppiiiiıyyy 💃💃💃💃
Maşallah canım çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin 🥰🥰 nerede yaptırdın bide maliyet ortalama ne kadar çıktı. Ben de diğer ay düşünüyorum da merkez arıyorum
Çok sağol canım 🙏 Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Ankara novaartta yaptırdım canım. 69bin tüp bebek ücreti + 9 bin embriyo dondurma ücreti + ilaçlar. Ben raporlu olduğum için ilaçları Uygun'a alabildim canım.
Edoşum kuzumm pozitif çıkmış sonucun vallahi elim ayağım titredi nasıl mutlu oldum canımın içi 😍❤️ bugün ne güzel bi gün ablamın da oğlu oldu bu sabah 5 te şimdi senden güzel haber aldık ağlicam galiba 🥹 ben dedim ki kendi kendime edoş eğer pozitif görürse ben de hamile olcam bu yıl şimdi beni bekle 🥹🥹🥰🥰
Yaaa Merveemmn Merveeemmmmm iyiki böyle güzel dostlarım var da doya doya yaşıyorum bu anı, bu coşkuyu, dualarım hep sizinle. Kesinlikle hemen hamile kalmanız lazım. Beni yalnız bırakamazsınız. Ben kırdım zinciri Zumruduanka96 Zumruduanka96 B bernaad ve sen peşimden geleceksiniz. Gelmek zorundasınız. Zorla tutup çekicem sizi de. Dularımdasınız kızlar ❤ Sizi Çok Seviyorummmmmmmmm

Ablanı tebrik ederim. Sağlıkla büyütsün oğluşunu 🧿🧿🧿
İlk pozitifin nasıl güzel kuzum benim güzelce artsın değerin inşallah sağlıklı olsun hamileliğin inşallah 😍🥰
💃💃💃💃💃💃
Yaaaa Edoşumm biliyodumm bu sefer olacağınıııı, kendimm pozitif görmüşş kadar çok mutlu oldumm😍😍
Maşallah, sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına al 😍😍
Belki bebişlerin seninledir kuzum ♥️♥️😍
İyikimsiniz ❤❤ iyiki varsınız canımmm. Birlikte hamile olacağız. Şuraya yazıyorum. Başından sonundan birbirimizi yakalayacağız bitanem ❤😍
Yaaaa ne güzel bir haber bu çok sevindim allah tamamına erdirsin sağlıkla gelsinnnn 🥰
Allah razı olsun kuzum ❤😍 Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin 🌈

Çokkkkk sevindim canım sırf senin sonjcuna bakmak için girdim, cokk mutlu oldum, inşallah sağlıkla alırsın kucağına 🤲🤲🤲❤️❤️❤️
Canım arkadaşımmm ❤❤❤ Allah razı olsun çok sağol kuzum 😍 amin Allahım nasip etsin inşallah kucağıma almayı, tüm isteyenlerin kucağını doldursun Allahımm
Kuzummmmm edoşummmm çok mutlu oldummm gözlerim dolu doluuuuu allahımmmm en mutlu günümüz bugün 🥹❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰
Yaaa canımm hala inanamıyorum 😍❤ çok sağol canım yanımda olduğun için 💃💃💃💃💃 bugün en mutlu günümüzzz 🌈

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Allahım hepinize bu duyguyu yaşatsın 🙏 tüm kalbimle dinliyorum. İnşallah sağlıkla ilerler 🧿
Ayyyy resmen kendi sonucum gibi bekledim bu sonucu. Çok şükür bin şükür kuzum rabbim sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsinnnnn inşallah aşırı rahat bi hamilelik geçirirsin. Hayırlı uğurlu olsun kuzucum

Ayyyy resmen kendi sonucum gibi bekledim bu sonucu. Çok şükür bin şükür kuzum rabbim sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsinnnnn inşallah aşırı rahat bi hamilelik geçirirsin. Hayırlı uğurlu olsun kuzucum
Allah razı olsun canım 🙏💃 Allahım en kısa zamanda sizlere de nasip etsin, duaların kat ve kat sana dönsün 🙏

Yaaaaa canım benimmmmm hala inanamıyorummm. Öğrendiğimden beri O kadar ağladım ve güldüm kiiii. Rabbim bu duyguyu da yaşattı. Yuuppiiiiıyyy 💃💃💃💃

Çok sağol canım 🙏 Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Ankara novaartta yaptırdım canım. 69bin tüp bebek ücreti + 9 bin embriyo dondurma ücreti + ilaçlar. Ben raporlu olduğum için ilaçları Uygun'a alabildim canım.

Yaaa Merveemmn Merveeemmmmm iyiki böyle güzel dostlarım var da doya doya yaşıyorum bu anı, bu coşkuyu, dualarım hep sizinle. Kesinlikle hemen hamile kalmanız lazım. Beni yalnız bırakamazsınız. Ben kırdım zinciri Zumruduanka96 Zumruduanka96 B bernaad ve sen peşimden geleceksiniz. Gelmek zorundasınız. Zorla tutup çekicem sizi de. Dularımdasınız kızlar ❤ Sizi Çok Seviyorummmmmmmmm

💃💃💃💃💃💃

İyikimsiniz ❤❤ iyiki varsınız canımmm. Birlikte hamile olacağız. Şuraya yazıyorum. Başından sonundan birbirimizi yakalayacağız bitanem ❤😍

Ayyyy edoşum edoşuuum ağlattın beniii 🥹🥹 Allahım şükürler olsuuun, sonunda bebeğim ya 🥹
Rabbim sağlıcakla devam ettirsin sağlıkla kucağına aldığını da görelim duyalım 🙏🏻🥹😍❤️❤️

💃💃💃💃💃💃

Demiştik sana olucak diyee 💓💓 bak bebişlerimizin arasında sadece 5 ay olucak 🤰🏻👶🏻

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Çok sevindim 🌹 Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Tebrik ediyorum 🙏🏻🌹🧡

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Yaaaaa edoşşş peki ben neden ağlıyorummmmmmmmmm çok sevindim yaaaa cokkkkkkk

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Burada birbirimizi tanımadan üzüntümüze sevincimize ortak olmayı çok seviyorum. bebeğin sağlıkla gelsin. hayırlı olsun.

sürecinden kısaca bahseder misin?

Burada birbirimizi tanımadan üzüntümüze sevincimize ortak olmayı çok seviyorum. bebeğin sağlıkla gelsin. hayırlı olsun.

sürecinden kısaca bahseder misin?
Amin canım çok teşekkür ederim

36 yaşındayım
2 yıldır bebek istiyoruz.
4 aşılama oldum, negatif oldu
Rahim filmim temiz çıktı
Öğrendim ki amh değerim 0.44, yani rezerv düşüklüğü var. Tüp bebeğe başladık.
Fsh 11.8
İlk tüp bebek denememde yumurtam gelişmedi iptal oldu.
İkinci denememde bir yumurtam oldu. Transfer edildi ama tutmadı.
Üçüncü denememde çok şükür 2 embriyom oluştu. 3. Gün çift embriyo transferi oldum. Ve tuttu çok şükür 🙏

Erkek için proxeed veya maxigo veya ımpryl
Kadın için maxijuno veya ımpryl tavsiye edebileceğim takviyeler. Bunlara ek olarak omepa q10 da kullanabilirsiniz.

Kızlar regl günüm dündü sizce varmıdır gebelik
IMG_20240417_155219.jpg

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Selam, geçen sene aynı gruptaydık aklıma geldikçe bakıyordum sana bugün test günün diye tekrar baktım ki bu güzel mesajı gördüm çook sevindim senin adına sağlıklı gebelik sağlıklı evlatlar nasip olsun😍🌸

Selam, geçen sene aynı gruptaydık aklıma geldikçe bakıyordum sana bugün test günün diye tekrar baktım ki bu güzel mesajı gördüm çook sevindim senin adına sağlıklı gebelik sağlıklı evlatlar nasip olsun😍🌸
Canımmm hatırlamaz olur muyum 😍😍 çok teşekkür ederim. Sen hamileydin? Bebeğim doğdu mu? Ay çok mutlu oldum seni gördüğüme

X