Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Çok sevindim 🌹 Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Tebrik ediyorum 🙏🏻🌹🧡
Amin amin çok teşekkür ederim ❤ Allah isteyen herkese tattırsın bu duyguyu inş'ALLAH
Yaaaaa edoşşş peki ben neden ağlıyorummmmmmmmmm çok sevindim yaaaa cokkkkkkk
Yaaaa kuzum benim, canımmm 🤗🤗🤗🤗 sarılalım sıkı sıkı 🙏🙏🙏 iyiki varsınız iyikiiii

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMM 💃💃💃

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
YEĞENİNİZE merhaba deyinnnnnn 🌈
İnanamıyorummmmmmmm 🌈
Değerim 119du galiba, heyecandan duyamadım ❤❤❤❤❤ cuma tekrar kan vereceğim.

BEBEĞİM BENİMLE ❤ :anneadayı:
Allahım hepinize bu duyguyu yaşatsın 🙏 tüm kalbimle dinliyorum. İnşallah sağlıkla ilerler 🧿
Süppeeeerrrrrrrrr inanılmaz sevindimmmmm Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah🥰🥰🥰🦋🦋🧿🧿🧿 kendi hamilelik haberimi almış gibi çokkkk sevindimmmm

Süppeeeerrrrrrrrr inanılmaz sevindimmmmm Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah🥰🥰🥰🦋🦋🧿🧿🧿 kendi hamilelik haberimi almış gibi çokkkk sevindimmmm
Yaa canım çok teşekkür ederim 💃💃💃💃💃 hep başkalarını tebrik ederdim, tanıdığım tanımadığım herkesin testine bakardım, tebrik ederdim 😍 ilk defa başıma geldi, Allahım çok şükür bana da nasip etti. Çok teşekkür ederim canım.
Evet kızım oldu haftaya 4 aylık olacak inşallah😊 Allah isteyen herkese nasip etsin
Maşaallah 🧿🧿🧿 hamilelik haberini alışımız dün gibi 😍😍😍 oyy kız hemi de 🙏 Sağlıkla büyüsün canım ❤🌈

Yaa canım çok teşekkür ederim 💃💃💃💃💃 ben de hep başkalarını tebrik ederdim, tanıdığım tanımadığım herkesin testine bakardım, tebrik ederdim 😍 ilk defa başıma geldi, Allahım çok şükür bana da nasip etti. Çok teşekkür ederim canım.

Maşaallah 🧿🧿🧿 hamilelik haberini alışımız dün gibi 😍😍😍 oyy kız hemi de 🙏 Sağlıkla büyüsün canım ❤🌈
Allahım nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmazmış, hayallerine kavuştun hamileliğin çok güzel ilerlesin 🌸🌸💖💖

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Allahım hepinize bu duyguyu yaşatsın 🙏 tüm kalbimle dinliyorum. İnşallah sağlıkla ilerler 🧿
Ay gözlerime inanamıyorum mutluluktan zıpladım resmen 😍 girip girip sana bakıyordum her zaman dualarımdaydın canım benim🥰 şimdi tekrar bir bakayım dedim kiiii müthiş bir haberle gelmişin😍 Hayırlı olsun sağlıkla gelsin İnşAllah 🤲🏻💜💜💜💜💜

Amin canım çok teşekkür ederim

36 yaşındayım
2 yıldır bebek istiyoruz.
4 aşılama oldum, negatif oldu
Rahim filmim temiz çıktı
Öğrendim ki amh değerim 0.44, yani rezerv düşüklüğü var. Tüp bebeğe başladık.
Fsh 11.8
İlk tüp bebek denememde yumurtam gelişmedi iptal oldu.
İkinci denememde bir yumurtam oldu. Transfer edildi ama tutmadı.
Üçüncü denememde çok şükür 2 embriyom oluştu. 3. Gün çift embriyo transferi oldum. Ve tuttu çok şükür 🙏

Erkek için proxeed veya maxigo veya ımpryl
Kadın için maxijuno veya ımpryl tavsiye edebileceğim takviyeler. Bunlara ek olarak omepa q10 da kullanabilirsiniz.
Canım çok sevindim hayırlı olsun inşallah sağlıcakla kucağına da alırsın
Benimde rezervim düşük 32 yaşındayım bizde 1 sene 4 aydır istiyoruz olmadı benim amh çok ci düşük 003 tü şimdi 001 cıktı coj çaresiz hissediyorum kendimi. Fsh benin stresim ve yaptigim yanlis uygulamae yuzunden 34 ten 50 ye sonra da 74 e cikti. Su an geri dusmus 35 su an. Doktor havuz yapacağını ve prp yapacağını söyledi sende de prp ve havuz sistemi oldu mu acaba ?

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Ayyy çok sevindim çok! Sağlıkla kucağınıza alın inşallah ❤️❤️😍😍

Yaaaaa canım benimmmmm hala inanamıyorummm. Öğrendiğimden beri O kadar ağladım ve güldüm kiiii. Rabbim bu duyguyu da yaşattı. Yuuppiiiiıyyy 💃💃💃💃

Çok sağol canım 🙏 Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Ankara novaartta yaptırdım canım. 69bin tüp bebek ücreti + 9 bin embriyo dondurma ücreti + ilaçlar. Ben raporlu olduğum için ilaçları Uygun'a alabildim canım.

Yaaa Merveemmn Merveeemmmmm iyiki böyle güzel dostlarım var da doya doya yaşıyorum bu anı, bu coşkuyu, dualarım hep sizinle. Kesinlikle hemen hamile kalmanız lazım. Beni yalnız bırakamazsınız. Ben kırdım zinciri Zumruduanka96 Zumruduanka96 @bernaad ve sen peşimden geleceksiniz. Gelmek zorundasınız. Zorla tutup çekicem sizi de. Dularımdasınız kızlar ❤ Sizi Çok Seviyorummmmmmmmm

Ablanı tebrik ederim. Sağlıkla büyütsün oğluşunu 🧿🧿🧿

💃💃💃💃💃💃

İyikimsiniz ❤❤ iyiki varsınız canımmm. Birlikte hamile olacağız. Şuraya yazıyorum. Başından sonundan birbirimizi yakalayacağız bitanem ❤😍

Allah razı olsun kuzum ❤😍 Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin 🌈
Kuzum benim edoşum aylardır burdayız hep birlikte aynı yoldayız birlikte çok şeyler paylaştık kardeşimsiniz siz artık bir yerde. Ben bi ablamın hamilelik haberinde böyle heyecanlanmıştım ama inan sende daha çok heyecanlandım günlerdir seninle gün saydık biz de 🥹 bu zinciri birinin kırması gerekiyordu ve sen kırdın artık biz de arkandan gelicez inşallah 🤲🏻❤️ sen taze hamişimizsin duaların kabul olur senin bize çok dua et olur mu canımın içi ❤️

Kızlar merhaba bi şey sorucam, 2 gün önce pikti bugün çatlama. Sizce ilerleyen günleri de değerlendirmek gerekir mi

Ay gözlerime inanamıyorum mutluluktan zıpladım resmen 😍 girip girip sana bakıyordum her zaman dualarımdaydın canım benim🥰 şimdi tekrar bir bakayım dedim kiiii müthiş bir haberle gelmişin😍 Hayırlı olsun sağlıkla gelsin İnşAllah 🤲🏻💜💜💜💜💜
Canım benimmm nasılsın neler yapıyorsun özlettin kendini🥹🥹🥹

Canım benimmm nasılsın neler yapıyorsun özlettin kendini🥹🥹🥹
Ben de çok özledim hepinizi🥰 ben aynı bildiğiniz gibi iş güç koşturmaca ☺️ Aralıkta rahim filmi çektirmiştim temiz çıkmıştı sonrasında doktora gitmedim hala☺️ Bekliyorum bakalım belki mayısta doktora giderim. Sizler ne yaptınız? Nasılsınız? kimler hamile ☺️

Ben de çok özledim hepinizi🥰 ben aynı bildiğiniz gibi iş güç koşturmaca ☺️ Aralıkta rahim filmi çektirmiştim temiz çıkmıştı sonrasında doktora gitmedim hala☺️ Bekliyorum bakalım belki mayısta doktora giderim. Sizler ne yaptınız? Nasılsınız? kimler hamile ☺️
Bende iyim kuzum bende marta rahim filmi çektirdim çok şükür ama henüz hamile değilim ☺️edoşumuz patlattı bugün güzel bir haber git kuzum git doktora bakalım belki bir tedaviye başlarlar ben senden de yakında çok güzel haber alıcam hissediyorum 🥰🥰🥰

Bende iyim kuzum bende marta rahim filmi çektirdim çok şükür ama henüz hamile değilim ☺️edoşumuz patlattı bugün güzel bir haber git kuzum git doktora bakalım belki bir tedaviye başlarlar ben senden de yakında çok güzel haber alıcam hissediyorum 🥰🥰🥰
Daha yeni çekilmişin hadi inşAllah bu aylarda gebelik haberini alıcaz 🤲🏻☺️ Ay evet Eda beni aşırı mutlu etti 💜İnşAllah bol bol gebelik haberleri alırız☺️

Kıızzzzlaaaaaarr ❤❤❤❤❤
İnanamıyorummmmmmmm 🌈

Canim seni çok tanımıyorum ama çok sevindim tebrikk ederim sağlıkla kucağına al inşallah bebisini 😻😻

X