nişanda takılan takılar

şükür arabam var işim de var kazancım çok çok yüksek değil ama idare ediyor. evet biraz huzursuz oluyorum açıkçası. bunu nişanlıma da söyledim benim de üstüme düşenler var diye. ne olacak diyor. önemli olan çiftlerin mutluluğu keşke aileler karışmasa. hiç öyle laf edecek insanlara benzemiyorlar ama işte. ben saklama kararı aldım zaten altın bilezik takacak birisi de değilim niye aklıma düşmüşse
Çok sevindim adınıza. Ne güzel, işinizi gücünüzü elinize almışsınız. Kendinize yatırımınızı yapmışsınız. Ben de sizin gibi az çok birikimi olan, işi gücü yerinde biriydim evlenirken. Bizim gibi kadınlar kendini böyle durumlar için güvenceye almayı ihmal ediyor. Gencim gücüm var şimdi müşterek olsun ben de elimdekini avucumdakini koyayım çalışır tekrar yaparım demek yerine gelecekteki çocuğunuzun güvencesi birikimi hakkı gibi düşünün. Hamilelik ve doğum insanı çok yıpratıyor. İnsan çocuğuna kendisininkinden çok daha güzel bir hayat vermek istiyor. Hem maddi hem manevi anlamda her şeyin en iyisini sunmak istiyor. Hayat bu, kimin ne olacağı belli değil. Burda çok okuyoruz karısından boşanınca çocuğundan da boşanan babaları. Kimse boşanmayı düşünerek evlenmez ama kendinizin kıymetini bilin diyeceğim bu kadar.

Çok sevindim adınıza. Ne güzel, işinizi gücünüzü elinize almışsınız. Kendinize yatırımınızı yapmışsınız. Ben de sizin gibi az çok birikimi olan, işi gücü yerinde biriydim evlenirken. Bizim gibi kadınlar kendini böyle durumlar için güvenceye almayı ihmal ediyor. Gencim gücüm var şimdi müşterek olsun ben de elimdekini avucumdakini koyayım çalışır tekrar yaparım demek yerine gelecekteki çocuğunuzun güvencesi birikimi hakkı gibi düşünün. Hamilelik ve doğum insanı çok yıpratıyor. İnsan çocuğuna kendisininkinden çok daha güzel bir hayat vermek istiyor. Hem maddi hem manevi anlamda her şeyin en iyisini sunmak istiyor. Hayat bu, kimin ne olacağı belli değil. Burda çok okuyoruz karısından boşanınca çocuğundan da boşanan babaları. Kimse boşanmayı düşünerek evlenmez ama kendinizin kıymetini bilin diyeceğim bu kadar.
nişanlımın aileden durumu da iyi kendi işi de iyi. ama evet asla bir erkeğin güvence altına bırakmam kendimi. bu yüzden kariyerimi önde tutuyorum zaten aşk gider ama o kalır. neler neler görüyoruz 50 yaşında boşanıp hiç gibi kalan kadınları. bu yüzden tedbir malesef şart. bu yüzden aslında altınları daha iyi bir şekilde yatırım yapmak istiyorum zaten bilezik takacak birisi değilim. düğün altınlarını gelsin de onu sonra düşünürüz artık. çok teşekkür ederim

Valla ben yarısını bir güzel yedim. Yarısınıda annemde bıraktım. Nişanlımada bitti dedim. Simdi evliyim sağolsun ne desem yapıyo ama ekstra bir şey cıktı mı alabılıyorum. Ya da alma imkanım olması rahat hissettiriyor

Arkadaşlar merhaba. nişanlıyım nişanımda misafirlerin taktığı takılar duruyor yaklaşık 25 çeyrek var. ben bunları bozdurup kendime ray bilezik almaya karar verdim çünkü nişanımda ve düğünde takılacak olan bilezikleri takacağımı sanmıyorum. çeyrek olarak kalınca da bozdurma dürtüsü var. ama ayıp olur mu bilmiyorum. tarzım sadedir çoğu takım kolyem bilekliğim altın günlük taktıklarım. bi arkadaşım almış 2 tane hoşuma gitti görünce klasik bilezik görüntüsü yoktu. ne yapmalıyım sizce ayıp olur mu?
Ben de nişanımda toplanan altın ve takılarla bir bilezik aldım. Ama tabi ben takmak için değil yatırımlık yaptım

X