Okuyup yorumlar mısınız? Bakış açınıza ihtiyacım var.

yemeğe çıkılıyor ve ENGEL OLURSUNUZ diye size haber verilmiyor ki vermesi gereken kişi eşiniz sonuçta size karşı sorumluluğu olan kişi o bence en önemli kısım bu ve siz hala kıza ders verme derdindesiniz.............
Ders verme derdinde degilim artik. Suclu esim. Sonunda hak verdi bana. Bakalim ne kadar surecek. Ama is sicakken kesin kararlar almaliyim seytan diyor rezik et kizi bana yaptiklari yuzunden. Ama ortada baska arkadaslar ve kamu kurumu var. Bilmiyorum ne yapmaliyim.

Tamam esim suclu tamam cok suclu ama karsidaki kadinin ben ne yapiyorum acaba demesi gerekmez mi allah askina. Esim haftasonu yani birlikteyken onunla neden konusmak istesin. Bu ne kendini hatirlatma cabasidir boyle anlayamiyorum. Esime hakli demiyorim kesinlikle ama karsidaki evli adama ilgi alaka gosteren kadinin aklindan neler geciyor acaba.

Tek suçlu kocan aç gözünü . Herkesin arkadaşı var eşimi günde kaç bayan arıyor bayan arkadaşları da var ama herkes haddini biliyor . Böyle saçmalıklarla karşılaşmadım hiç.

Esin hiç masum gelmiyor bana bi kaç konunu okumuştum hala bekar havasında sağa sola mavi boncuk dağıtıyor . Bu kız arkadaş o kadar yüz bulmasa haftasonu saçma sapan mesajlar yazmaz hatta sen rahatsız ol diye yazıyor olabilir anla diye belki de aralarında bişey var .

Sen bu kocayı bi takip et .

Benim eşim muhafazakardır bana nazaran bu tip kompleks durumlara zemin yaratmaz o sebeple ben hiç anlamadım bu lise dizisivari durumu,saplantılı kız yemeğe çıkılan kız mesaj atan kız...Benim için her durumda eşim sorumludur birincil sorumlu odur yani,mesela eşimi yemeğe götürmüş demissin başka kimse yok mu birimlerinde bizimde işyerinde bişeyleri ıslattığımız oluyo ama birimce kimse başbaşa yemeğe falan çıkmaz ne alaka

Ayrıca elin kadını başka kadına senim kocan için nasıl uzak dur falan diyo yahu dikkatli olalım falan,kuzum siz 3 5 kişi avrupa birliğine girdiniz biz baya avam kaldık galiba
Hepsi o kizmis. Esimin eski.is yerindeki kiz. Yemege ciktigi kiz yani. Alavere dalavereyle ortaligi karistirmaya calisiyormus. Nasil sinirliyim anlatamam. Ne kadar aptalca bos isler. Evde kalmis deyimini kullanmaktan nefret ederdim ama bazi kadinlarda dogruymus gercekten. En buyuk suclu esim. O musade etmese bunlarin hicbiri yasanmazdi. Tabiki baska arkadaslari da var. Ama basbasa cikmak islerine geldi demekki.

O kadınlara suç bulmayın bence oturun eşinizle ciddi ciddi konuşun, evli bir erkek böyle rahat bir şekilde başka kadınlarla muhattap olamaz bana göre.

O kadınlara suç bulmayın bence oturun eşinizle ciddi ciddi konuşun, evli bir erkek böyle rahat bir şekilde başka kadınlarla muhattap olamaz bana göre.
Bana gore de. Ama lafimi dinletemedim simdiye kadar. Artik daha sertim. Kendisi bilir. Kisasa kisas. Mıymıy davranmayacagim artik.

Hepsi o kizmis. Esimin eski.is yerindeki kiz. Yemege ciktigi kiz yani. Alavere dalavereyle ortaligi karistirmaya calisiyormus. Nasil sinirliyim anlatamam. Ne kadar aptalca bos isler. Evde kalmis deyimini kullanmaktan nefret ederdim ama bazi kadinlarda dogruymus gercekten. En buyuk suclu esim. O musade etmese bunlarin hicbiri yasanmazdi. Tabiki baska arkadaslari da var. Ama basbasa cikmak islerine geldi demekki.

Herkes kimin üstüne oynayacağını bilir canım arayan bulur neden başka erkek değil neden senin eşin? Elin kızı evde kalmış da olur yollu da olur transeksüel de olur olur da olur yani eşin bu hikayenin neresinde

İftara gideceği mi bu kızmış nerden anladınız anlamadım karıştı kafam 2 konudan

Canım şimdi okudum psikopat kız fake hesaptan yazıyomuş. Eşin artık sana hak verdi mi her şey onun şuçu utandı mı yaptıklarından. Bundan sonrası derhal o hesabı savcılığa verin taciz ediliyorum diye incelenip adresi bulunsun tutuşşun manyak psikopat

Canım şimdi okudum psikopat kız fake hesaptan yazıyomuş. Eşin artık sana hak verdi mi her şey onun şuçu utandı mı yaptıklarından. Bundan sonrası derhal o hesabı savcılığa verin taciz ediliyorum diye incelenip adresi bulunsun tutuşşun manyak psikopat
Sonunda anlayip hak verdi. Neler olacak bilmiyorum. Su an esime karsi nasil bir tavir takinmaliyim bilmiyorum. Zaten uzaktayim. O kizla asla gorusmeyeceksin dedim. Parlayan adam gayet yumusak ne dersen o dedi. Simdi arkadaslarinin yaninda. Cok konusamadik. Acikcasi konusmak gelmiyor da icimden. Yirtindim paraladim kendimi gorsun diye defalarca yillarca. Simdi anladi hakli oldugumu. Bu bana yapilan haksizlik. Sinirim duruldu bu arada. Hircinligim gecti.

Sanki bu işin içinde başka bir iş var. Eşinle o kız arasında bir şeyler geçmiş olabilir mi? Hani direkt kendini ortaya atmıyor, atsa işinden olacak belki ama aklını da bulandırmak istiyor.

Sanki bu işin içinde başka bir iş var. Eşinle o kız arasında bir şeyler geçmiş olabilir mi? Hani direkt kendini ortaya atmıyor, atsa işinden olacak belki ama aklını da bulandırmak istiyor.
Esim simdi instagramdan engellemis kizi. Orda takiplesiyorlardi. Kullanici adini da degistirmis. Simdi bu iyi birsey mi kotu birsey mi? Ben iyice paronayak oldum ya. Allah askina sacmaliyorsun de bana.
Simdi esim kizla mesafe koymayacak da instagrami kapatmis gibi gorunmek icin mi boyle yapti acaba? Bir erkek beyni bu kadarini dusunemez degil mi?

Esim simdi instagramdan engellemis kizi. Orda takiplesiyorlardi. Kullanici adini da degistirmis. Simdi bu iyi birsey mi kotu birsey mi? Ben iyice paronayak oldum ya. Allah askina sacmaliyorsun de bana.
Simdi esim kizla mesafe koymayacak da instagrami kapatmis gibi gorunmek icin mi boyle yapti acaba? Bir erkek beyni bu kadarini dusunemez degil mi?

İyi de kızmanız gereken eşiniz.
Kız değil ki.
Kızar diye söylemeyip yemeğe giden de eşiniz sonuçta.
Hep yazarım evlilikte sadakat sözünü kız değil eşiniz verdi.
Bu durumlarda erkek kişisini haksız bulurum ben.
İki çift lafınız varsa o eşinize olmalı.

çok karışık ve kötü

Bence biraz celismissiniz. Yani demissiniz ki , kiz erkek gibi. Eeee o zaman kocaniza da kur falan yapmiyordur zaten. Kiz ayda yilda bir mesaj atiyor demissiniz, bir kere de kutlama yemegine davet etmis o kadar. Kiz normal bir kiz bence. Herkes esinize asik degildir eminim:KK70:

yemeğe çıkılıyor ve ENGEL OLURSUNUZ diye size haber verilmiyor ki vermesi gereken kişi eşiniz sonuçta size karşı sorumluluğu olan kişi o bence en önemli kısım bu ve siz hala kıza ders verme derdindesiniz.............

Nasıl o kız olduğundan emin oldunuz ?

Esiniz yuzde 99 kusurlu. Böyle durumlarda asla erkegi savunmam. Size hesap vermesi ya da haber vermesi gereken eşiniz. Vakti zamaninda kizi eve almayacaktiniz. Bekar birinin evinizde ne isi vae hemde davranislarindan hoslanmamissiniz bunu neden esinize söylemediniz ? Ve iletişimi o an kesmediniz. Siz neden durum degerlendirmesi yapiyorsunuz. O kim ki ? Bir de bunlari haketmedim demis. Muazzam bir oyuncu.

Ayrıca elin kadını başka kadına senim kocan için nasıl uzak dur falan diyo yahu dikkatli olalım falan,kuzum siz 3 5 kişi avrupa birliğine girdiniz biz baya avam kaldık galiba

Herkes kimin üstüne oynayacağını bilir canım arayan bulur neden başka erkek değil neden senin eşin? Elin kızı evde kalmış da olur yollu da olur transeksüel de olur olur da olur yani eşin bu hikayenin neresinde

İftara gideceği mi bu kızmış nerden anladınız anlamadım karıştı kafam 2 konudan

Sende kendine öyle samimi bir arkadaş bul her akşam yemeklere çık bakalım ne yapacak .

Yine söylüyorum esin masum değil bence. Uzaktasın da ama takip edebilme imkanın yok mu hiç .

Yine söylüyorum esin masum değil bence. Uzaktasın da ama takip edebilme imkanın yok mu hiç .
Bu edebildigim halim. Baska ne yapabilirim bilmiyorum. Bence de masum degil. Aralarinda birsey var diye soylemiyorum. Ama adam rahat durmuyor. Evli adam agirligi yok.

Bu edebildigim halim. Baska ne yapabilirim bilmiyorum. Bence de masum degil. Aralarinda birsey var diye soylemiyorum. Ama adam rahat durmuyor. Evli adam agirligi yok.

Eşine restini çok sert cekmelisin kendisine ceki düzen vermeli seni kaybetme fikrini hissettir ona . Sonra da dikkati kendini çekmeye çalış sen onu meraklandır sürekli aktif ol dışarda yemeklerde ol arkadaşlarınla çık o seni merak etsin biraz da bu şekilde gözlemle işine mi gelecek tepki mi verecek .

Supriz baskinlar yap mesela habersiz git.

X