Okuyup yorumlar mısınız? Bakış açınıza ihtiyacım var.

Esim simdi instagramdan engellemis kizi. Orda takiplesiyorlardi. Kullanici adini da degistirmis. Simdi bu iyi birsey mi kotu birsey mi? Ben iyice paronayak oldum ya. Allah askina sacmaliyorsun de bana.
Simdi esim kizla mesafe koymayacak da instagrami kapatmis gibi gorunmek icin mi boyle yapti acaba? Bir erkek beyni bu kadarini dusunemez degil mi?

Vallah öylede güzel düşünüyorlarki kadınlardan bile daha fena olabiliyorlar. Eğer eşinizde öyle birşey varsa zaten ortaya çıkar merak etmeyin.

Sonunda anlayip hak verdi. Neler olacak bilmiyorum. Su an esime karsi nasil bir tavir takinmaliyim bilmiyorum. Zaten uzaktayim. O kizla asla gorusmeyeceksin dedim. Parlayan adam gayet yumusak ne dersen o dedi. Simdi arkadaslarinin yaninda. Cok konusamadik. Acikcasi konusmak gelmiyor da icimden. Yirtindim paraladim kendimi gorsun diye defalarca yillarca. Simdi anladi hakli oldugumu. Bu bana yapilan haksizlik. Sinirim duruldu bu arada. Hircinligim gecti.
Bir şey mi oldu acaba kız bir şey mi dedi

Bir şey mi oldu acaba kız bir şey mi dedi
Konustular mi bilmiyorum. Zannetmiyorum cunku arkadaslariyla iftardaydi esim bugun. Hatta halen birlikteler. Yani konusacak firsat buldugunu zannetmiyorum. Beni bir kere goruntulu bir kere de normal aradi. Asiri iyi davraniyor. Vicdan azabi mi cekiyor acaba.
Merak ettigim kizla bagini tamamen kesti mi acaba yoksa bana gostermelik mi. Nasil emin olacagim onu da bilmiyorum. Kizi arayip konusuyum diyorum sonra da ne soyleyecegim ki hic bulasmayim diyorum.

Ben olsam “fake hesaptan atan kişinin kim olduğunun ortaya çıkarılması ve cezalandırılması için savcılığa suç duyurusunda bulunacağım” der ve çaktırmadan tepkisini incelerdim. Normalde eşinizin bunu desteklemesi lazım.

Ben olsam “fake hesaptan atan kişinin kim olduğunun ortaya çıkarılması ve cezalandırılması için savcılığa suç duyurusunda bulunacağım” der ve çaktırmadan tepkisini incelerdim. Normalde eşinizin bunu desteklemesi lazım.
Onu soylesem dunden atlar herhalde. Ama ben ugrasmak istemiyorum. Sonuc alinabilecegini dusunmuyorum. Tum gun bunu arastirdim.
Esim mesajlar dayanilmaz yogunluga ulasinca beni aradi oglen. Bana bir akil ver bu kim diye. En basta soyledim o kiz diye dedim. O atiyor dedim. Acaba mi olur mu yok degildir derken ikna oldu. Cunku kimsenin bilemeyegi seyleri anlatti. Esimin ona attigi mesajlari yazmis mesela. Benim icim sogudu diyorum ama sogumuyor. Sut dokmus kedi kivaminda su an ama gozumde kiymeti yok. Acaba bana soylemeden basbasa yemek yerken ne dusunerek yapti bunu. Kizi isyerine gidip arabayla alip yemek tatli ayri ayri yerlerde yenip tekrar arabayla ise birakmis. Ayrintilari dusundukce sinir oluyorum. Bir de benim en sevdigim mekanlara gitmisler.
Yillar once kizin esime agzindan bal damliyor sozu uzerine kavga cikarmistim da beni haksiz bulmustu esim. O kadar cok sey geliyor ki aklima.

Esiniz birden süt dokmus kediye donduyse ben işgillenirim ne haltlar yiyor da simdiden benim gonlumu ediyor diye

Esiniz birden süt dokmus kediye donduyse ben işgillenirim ne haltlar yiyor da simdiden benim gonlumu ediyor diye
Mesaj geliyor ve durduramiyor diye instagram hesabimi silmis inanabiliyor musun? Simdi geri getirmeye calisacagim ama fayda eder mi bilmiyorum. Ben mesela asla boyle birsey yapmam. Saygisizlik bu bana gore. O kadar sacmaligi yapan kizla bile konusmak icin esime haber veriyorum. Hos aramadim o da ayri bir durum. Sanirim benim de biraz sagimin solumun belli olmamasi gerek. Duz bir insan olmaktan cok sikildim ama neyden cekiniyorum onu da bilmiyorum. Bu arada tabiki iskilleniyorum. Hatta kizla iletisimi kopartip kopartmayacagindan bile emin degilim.

Mesaj geliyor ve durduramiyor diye instagram hesabimi silmis inanabiliyor musun? Simdi geri getirmeye calisacagim ama fayda eder mi bilmiyorum. Ben mesela asla boyle birsey yapmam. Saygisizlik bu bana gore. O kadar sacmaligi yapan kizla bile konusmak icin esime haber veriyorum. Hos aramadim o da ayri bir durum. Sanirim benim de biraz sagimin solumun belli olmamasi gerek. Duz bir insan olmaktan cok sikildim ama neyden cekiniyorum onu da bilmiyorum. Bu arada tabiki iskilleniyorum. Hatta kizla iletisimi kopartip kopartmayacagindan bile emin degilim.

Senin hesabını mi sildi ? İnşallah içerikleri görebilirsin .

Valla ben sinirlendim seni düşünemiyorum .

Yok mu izin imkanın biraz yanyana kalsanız sıcağı sıcağına arayan soran vs daha iyi gozlemlersin hissedersin . Aranız da ne kadar mesafe vardı çat kapı yapamiyormusun hiç .

Yada bi cinnet geçir diyeceğim ama üste çıkacak yine .

Senin hesabını mi sildi ? İnşallah içerikleri görebilirsin .

Valla ben sinirlendim seni düşünemiyorum .

Yok mu izin imkanın biraz yanyana kalsanız sıcağı sıcağına arayan soran vs daha iyi gozlemlersin hissedersin . Aranız da ne kadar mesafe vardı çat kapı yapamiyormusun hiç .

Yada bi cinnet geçir diyeceğim ama üste çıkacak yine .
4 saat var aramizda. Iki haftadir birlilteydik aslinda kesintisiz. Bir hafta o geldi doger hafta ben gittim. Hatta haftaya yine o gelecek buraya. Yanimda arayan soran olmadi ama 24 saat birarada degildik ki. O geldinde ben calisiyordum ben gittigimde de o. Hatta o burdayken kiza mesaj atmis. Mesajla rahatsiz eden var mi diye sormus. Hatta canimli cicimli mesaj atmis.

Evet benim hesabimi silmis. Hem de sormadan. Cok sinirlendim. Ama geri almaya calismaktan baska yapabilecegim birsey yok maalesef. Bir de diyorki birlikte sana yeni hesap acariz. Delirmemek elde degil.

4 saat var aramizda. Iki haftadir birlilteydik aslinda kesintisiz. Bir hafta o geldi doger hafta ben gittim. Hatta haftaya yine o gelecek buraya. Yanimda arayan soran olmadi ama 24 saat birarada degildik ki. O geldinde ben calisiyordum ben gittigimde de o. Hatta o burdayken kiza mesaj atmis. Mesajla rahatsiz eden var mi diye sormus. Hatta canimli cicimli mesaj atmis.

Evet benim hesabimi silmis. Hem de sormadan. Cok sinirlendim. Ama geri almaya calismaktan baska yapabilecegim birsey yok maalesef. Bir de diyorki birlikte sana yeni hesap acariz. Delirmemek elde degil.

Çok sinir bozucu gerçekten . İnşallah geri alabilirsin .

Canımli cicimli mesajlar .. Ben sana yazmayayım çok fena gaza getireceğim yoksa.. zaten uzaktasın ..

Çok sinir bozucu gerçekten . İnşallah geri alabilirsin .

Canımli cicimli mesajlar .. Ben sana yazmayayım çok fena gaza getireceğim yoksa.. zaten uzaktasın ..
Getir getir sikinti yok. Ben sana daha fenasini yaziyim. Uc hafta once pazar gunu esimle yoldayiz evimizden buraya geliyoruz. Bu kiz bana instagramdan mesajlar atti. Guya kendisine mesajlar gelmis de haketmiyorum bunlari ben evinize gelmis yemeginizi yemis birisiyim tirivirilari. Beni arar misin yazmis. Aradi acmadim ama nasil sinirliyim gormen gerek. Esime de aynilarini atti. Esim aradi canim sen canini sikma seninle alakali degil falan filan kizi sakinlestirmeye calisti bir de. Inanabiliyor musun. Ben sinir krizi gecirirken kiz haftasonumuzun da yolculugumuzun da icine etti. Peki buna izin veren cesaret veren canak tutan benim yanimda bile canim diye konusan kim. Tabiki esim.

Getir getir sikinti yok. Ben sana daha fenasini yaziyim. Uc hafta once pazar gunu esimle yoldayiz evimizden buraya geliyoruz. Bu kiz bana instagramdan mesajlar atti. Guya kendisine mesajlar gelmis de haketmiyorum bunlari ben evinize gelmis yemeginizi yemis birisiyim tirivirilari. Beni arar misin yazmis. Aradi acmadim ama nasil sinirliyim gormen gerek. Esime de aynilarini atti. Esim aradi canim sen canini sikma seninle alakali degil falan filan kizi sakinlestirmeye calisti bir de. Inanabiliyor musun. Ben sinir krizi gecirirken kiz haftasonumuzun da yolculugumuzun da icine etti. Peki buna izin veren cesaret veren canak tutan benim yanimda bile canim diye konusan kim. Tabiki esim.

Bence tam anlamıyla aldatmış olmasalar bile aralarında duygusal birşeyler var . Ve bu kız sizinle olduğunu bile bile yapıyor bunu özellikle yani .

Zaten mesajları da o yazmış anladığım kadarıyla . Bunun başka bir açıklaması yok aralarında birşey var .

Eşinizin tavrı da ele veriyor . Kızın yazdığını öğrendiği halde tavrı hiç iç açıcı değil " sen benim yuvamı mi yıkmaya çalışıyorsun " gibi cümleler kurup haddini bildirirdi.

Hesabınızı silmesi de öyle kanıtları silmiş olma ihtimali çok yüksek .

Aralarinda birsey olmasa kimse evliliğini bu şekilde sarsmayi göze alamaz arkadaş için .

Senin hesabını mesajları görme veya kız yeni şeyler atmasın diye sildi bence aralarında yeni bir şey geçti böyle birden de değişti bi numaralar var bu işte

Onu soylesem dunden atlar herhalde. Ama ben ugrasmak istemiyorum. Sonuc alinabilecegini dusunmuyorum. Tum gun bunu arastirdim.
Esim mesajlar dayanilmaz yogunluga ulasinca beni aradi oglen. Bana bir akil ver bu kim diye. En basta soyledim o kiz diye dedim. O atiyor dedim. Acaba mi olur mu yok degildir derken ikna oldu. Cunku kimsenin bilemeyegi seyleri anlatti. Esimin ona attigi mesajlari yazmis mesela. Benim icim sogudu diyorum ama sogumuyor. Sut dokmus kedi kivaminda su an ama gozumde kiymeti yok. Acaba bana soylemeden basbasa yemek yerken ne dusunerek yapti bunu. Kizi isyerine gidip arabayla alip yemek tatli ayri ayri yerlerde yenip tekrar arabayla ise birakmis. Ayrintilari dusundukce sinir oluyorum. Bir de benim en sevdigim mekanlara gitmisler.
Yillar once kizin esime agzindan bal damliyor sozu uzerine kavga cikarmistim da beni haksiz bulmustu esim. O kadar cok sey geliyor ki aklima.

Ağzından bal damlıyor sık kullanılan bir deyiştir, güzel şeyler söyleyen insanlara söylenir. Buna niye taktığınızı anlamadım. Bunda bir şey yok.

Eşinizin sizden bir şeyler saklaması, kızla yemek yiyip sizden gizlemesi vs kötü olmuş ama daha fazlası olduğunu sanmıyırum. Aralarında başka bir şey olsa kız niye fake hesaptan mesaj atsın.

Bu nasıl saçmalıktır... Kadınlar hissederler canım eğer sen kızda eşine karşı oluşan bir takım duygular hissediyorsan bence altında bir şey vardır, iç ses insanı genelde yanıltmaz. 2.si sen o adamın eşisin siz evlisiniz sevgili değilsiniz eğer sen görüşmesini istemediğini net bir şekilde belirttiysen onunda mesafeyi koruması gerekirse hiç iletişim kurmaması gerekir. Eşin biraz empati yapsa iş yerinde senin dışarda yemek- tatlı yiyebileceğin bir erkek arkadaşın olsa ve samimiyet kurmaya çalışsa eşin bundan hoşlanır mıydı ya da tepkisi ne olurdu? Bence rahatsızlıklarınızı güzelce anlatın hatta asla iletişim kurmamasını söyleyin böyle fake hesaplardan ordan burdan mesaj atan ortalık karıştıran kadınlar tehlikelidir her şeyi yapabilir. Kilit nokta eşiniz, olay onda bitiyor bence derhal görüşmeyi kesmeli sizi dinlemeli.

Erkeklerin başka kadınlar yüzünden eşlerini psikolojik olarak bu kadar yıpratmalarına hiç anlam veremiyorum.. Kestirip at yaa, arkadaşmış.. Eşinden önemli mi.. Aman başka kızlara ayıp olmasın, aman onlar etkilenmesin.. Eee eşinin canı patlıcan mı?

Degil mi. Ben de esime aynisini soyluyorum. Tamam esim birsey hissetmiyor esimin sadece arkadasi tamam tamam hepsine tamam ama olmaz. Bu dogru degil. Ben bunu niye kabulleniyim. O kiz da yaptigi cok normalmis gibi ama ben bunu haketmemistim diyor bana ya olur musun oldurur musun. Esimi hallettim de kiza bisey yapmadim o icimde kaldi. Diyor ki bir de instagramdan takip ediyorum benim evimin orda etkinliklere geliyorsunuz goruselim bir ara. Esim ne paylassa ilk bu kiz begenir. Hikaye paylassa ilk bu izler. Falan da filan da. Icimde kaldi icimde.
Yangına körükle gitmeyin.. Bır sey yoksaa var edeceksiniz... Eşinizin aklına da boyle şeyler neden getiriyorsunuz.. Kısa ve öz konuşuruz olmadı cıddı bır adım atar eşinize cıddıyetınızı ıspatlarsınız.. Şimdı şöyle duşunelım erkek evli kız bekar kızın ne kaybı var.. Burada en basta kızılması gereken duygular baktık ki bır seyler yasanıyor huzursuzluklar baş gosterıyor gerı adım atılmasını bılmek gerek.. O onu demiş ben bunu demişim boş.. Kımseyı ne aramak nede sorgulamak gerekıyor.. Cozum herkesın kendinde kendını bılmek ınsan olmayı gerektirır

boşuna hırpalama kendını evlı karısını başka bır bayan için üzüp bu işlelerle uğraştırıyorsa kesınlıkle bırsey var.şüphelenme dıyede iyi davranıyor.daha fazla ortaya fake hesaptan atılan şeyler anlaşılmasın dıyede hesabını silmiş.

boşuna hırpalama kendını evlı karısını başka bır bayan için üzüp bu işlelerle uğraştırıyorsa kesınlıkle bırsey var.şüphelenme dıyede iyi davranıyor.daha fazla ortaya fake hesaptan atılan şeyler anlaşılmasın dıyede hesabını silmiş.
O kizi kendi hesabindan engellemis. Peki bu nedek oluyor. Kullanici adini da degistirmis bulamasin diye.
Gercekten iletisimi kesme derdinde mi yoksa engelledigini kiz farketmesin diye mi yapiyor. Yani hesabini kapatmis gibi gorunmek mi istedi. Bunlar benim kuruntularim mi ve ben ne yapmaliyim.

X