Online alışveriş siteler

misspera,mizu,evoria, balerin, hepsiburada, lensmarket sitelerini kullandım hepsinden memnun kaldım :KK31:

kapalı bayanlar giyim için hangi sitelerden alışveriş yapıyorsnuz memnun kaldıklarınız?ben sefamerveden ve suhneva.com dan aldım çok iyiydi ürünler başka var mı?haaa bir de lcw ve de factodan da alıyorum lcw outletler çok indirimli oluyo çocuklara epey şey alıyorum ordan..

kapalı bayanlar giyim için hangi sitelerden alışveriş yapıyorsnuz memnun kaldıklarınız?ben sefamerveden ve suhneva.com dan aldım çok iyiydi ürünler başka var mı?haaa bir de lcw ve de factodan da alıyorum lcw outletler çok indirimli oluyo çocuklara epey şey alıyorum ordan..

modanisa ve yenimoda var

Online alışverişlerimde rehber olarak kullandığım StilSoS'u önerebilirim. Farklı farklı birçok marka var ve bu site üzerinden aldığım botlarda ve bluzlarda ne teslimat ne ödemelerde diğer firmalar tarafında soruna denk gelmedim. Tavsiyemdir. http://www............./kategori/kadin/ust-giyim

kızlar size tavsiyem vipdükkan dan kesinlikle alışveriş yapmayın.iki ürün iade ettim üzerinden 2 ay geçmesine rağmen hala paramı iade etmediler.bi siparişim 50 günü aştığı halde hala oyalıyorlar.şikayetvar.com a bakmak sonradan aklıma geldi binlerce mağdur var bu konuda bende sizleri uyarmak istedim.onun dışında 1v1y siparişi çok geç gönderiyor.limango trendyol ve markafoniden aldığım ürünlerden hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar.ama markafoniyi tek geçerim okadar iadem oldu paramı şak diye geçiyolar hesaba müşteri temsicileri çok ilgili.işlerini profesyonelce yapıyorlar yıllardır tek bir sorunla karşılaşmadım.ne alacak olursam olayım önce markafoniye bakıyorum daha sonra diğerlerine.

arkadaşlar bende internetten bir çok şey aldım markafoni limango daybuyday benim favorilerim pijamacim.com da iç giyimde markaları uygun fiyata satıyor ben yeni inci kullanıyordum internette fiyatını görünce pijamacim.com dan almaya başladım.tabiki ilk önce ben beğendiğim ürün olduğu zaman firmayı arayıp stokta olup olmadığını soruyorum böylece ürün elime 2-3 günde ulaşıyor deneyim kazandım yani ürünü direk alıp bekleyince çoğu firma stokta olmadığı için ürünü tedarikçiden istiyor gönderiyor vs vs 1-2 hafta en kısa zamanda geliyor.zaten dikkat ettiyseniz bazı ürünlerde hemen teslmat yazıyor bazılarında 3 gün işte o 3 gün yazanlar stokta olmayanlar bilgilerinize

bir çok internet sitesinden binlerce ürün alıyoruz kızlar yayınladığım konuyu okumadan iç çamaşırı almayın
Doğru Çamaşır Seçimi İçin İpuçları:

Son düzenleyen: Moderatör:
selam! benim tavsiyelerim aşağıdakiler, şu ana kadar alışveriş yapıp da memnun kaldıklarım.

Kitap
D&R - Kültür, Sanat ve Eğlence Dünyası
PANDORA - Türkiye'nin En Büyük Türkçe-İngilizce Kitap Satış Sitesi

Ayakkabı, giyim
www.limango.com.tr
www.markafoni.com ilk alışverişimde siparişimin 2'sini iptal ettiler ama iadede sorun çıkmadı, 2. kere bi şans daha verdim memnun kaldım.

Kozmetik, saat, parfüm, mutfak aletleri, dekorasyon
NovaBazar | memnuniyetle | Kaliteli online alveriin adresi.

bir de ara ara tchibo'nun websitesine bakıyorum, bazen çok farklı ve pratik ürünler oluyor hem de kaliteli
Tchibo.com.tr || Sadece Tchibo dünyasına özel

bol alışverişler! :)

az önce de trendyol'dan birşeyler aldım! rocketdog marka çok güzel bez ayakkabılar var tavsiye ederim, tabanı hasır olanlardan.
bakalım sorunsuz gelecek mi, burdan ilk alışveriş oldu. herşey iyi güzel de teslim tarihi çok geçe atıyolar :KK43: 4-11nisan dedi mesela bugünkü alışverişime.

merhaba;
ben 3 siteden alışveriş yaptım özellikle mutfak malzemeleri alıyorum ve memnun olduğum siteler Hepsiburada.com,Ucuzlukbizden.com ve indirdikgidiyor.com bu üç sitede aynı gün ürünleri kargoya verdi ertesi gün elimde oldu.Çokta memnunum sıkıntı olduğu zaman da hemen sıkıntıyı çözdüler.

Reklam amaçlı üyelik...
En iyi markaların en uygun fiyata satıldığı online alışveriş sitesi
Reklam amaçlı üyelik...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar Mutfak eşyları ve dekorasyon için bu site çok güzel, özellikle tantitoni kendi sitesinden bile ucuz. Homendin seramik maşasını geçen gün 30 liraya aldım.
nesashop com tr

Son düzenleme:
Yzk, Kolye, Bileklik, Kpe | Tm Tasarm Tak ve Aksesuarlar Veradore.com da
kızlar, veradore.com sitesini yeni keşfettim.. çok güzel ve uygun fiyata bileklikler, kolye uçları ve küpeler var. kedi-köpekler için de çok güzel swarovski isimlikler yapmışlar.. ben kendime altın kaplama bir bileklik ve köpeğime güzel bir isimlik aldım. çok kısa sürede elime ulaştı, üstelik kargo ücreti ne alırsan al bedava.. üye olan herkese de otomatikman 20tl yüklüyorlar ben o avantajdan yararlandım. gezdiğim çoğu sitede bu avantajları bulamadığımdan bana karlı geldi...

ben gittigidiyordan ayakkabı almayı düşünüyorum toms marka yeni modaymış ve 54.90 a çok uygun fiyatıda ayakkabı_çanta diye ismi
kredi kartına taksitli birde :KK34:

ayakkabı ve giyimde: trendyol,markafoni,limango,vip dükkan morhipo
kozmetik,misspera mizu kozmetikcim
ev için evim.net ve altıncıcadde
ayrıca hepsiburada ve gitti gidiyor da sürekli alısveris yapıyorum bugüne kadar hic sıkıntı yaşamadım kargocularla akraba olduk artık :KK70::KK70:

LTB

LC Waikiki
LCWaikiki.com - Hoş geldiniz

bu iki yerden sürekli alışveriş ediyorum çok memnunum beğenmezsem iade ediyorum ertesi gün para iadesi hemen yapıyorlar ama genelde iade etmiyorum çünkü ürünlerinden çooooooooook memnunum her sabah bakıyorum buralara:KK52::KK52::KK52:

X