Saç Şekillendiriciler Selektive Saç Spreyi Mavi Suyun yararları

Aleyna bende almayı düşünüyorum kuaför malzemeleri satan toptancılarda dedi birisi ama

Saçlarım konusunda fikir verirseniz.Benim saçlarım kalın telli çokken kuaför bile demeye dilim varmıyo açma işleminden sonra mafetti ya saçlarım yandı kullanılmıcak durumda okadar uzun saçlarım gitti ve yine uzun ama eski hali tabi süperdi doğaldı şimdi kafamın üstünde kopuk saçlar havada duruyo saç tellerim inceldi , soldu, azaldı ya ve kısaldı saçlarımın uzunluğu konusunda çok hassas biriyken :KK43:( çok kötü pskolojim altüst :KK43:( lütfen fikirlerinizi bekliyorum...Birde MAVİ SU NORMAL SAÇLARAMI :KK43:

Selective daha çok kuaför toptancılarında olur... Kozmetik raflarında pek bulamazsınız... Selective alternatif olarak ; Fixation yahut Morfose mavi sularını önerebilirim.

bende forum la duydum bu mavi suyu. memnuniyet cümleleri üzerine gittim satın aldım. tamam saçın açılmasını sağlıyor ama yumuşacık palak vs yapmıyor. sadece kolay taranmasını sağlıyor. benim saçlarım yumuşaçık olmuyor ilk yıkamadan sonra. ancak kirlenmeye başladığında yumuşuyor.

bende forum la duydum bu mavi suyu. memnuniyet cümleleri üzerine gittim satın aldım. tamam saçın açılmasını sağlıyor ama yumuşacık palak vs yapmıyor. sadece kolay taranmasını sağlıyor. benim saçlarım yumuşaçık olmuyor ilk yıkamadan sonra. ancak kirlenmeye başladığında yumuşuyor.

sana katılıyorum canım..bir de benim saçlarım bunu kullanırken çok elektriklenip ,tülermişti..
ben memnun kalmadım yani..

kızlar benim derdimde saçlarımın çok kabarması... bu mavi su KABARMAYI ÖNLERMİ ACABA... KULLANANLAR BİLGİ VERİRSE SEVİNİRİM..:18:

inatla kullandım ama kabarttı saçımı bir işe yaramadı ,kokusuda berbat ! 25 tlye almıştım:KK37:

selective protek markanin tam ismi nedir acaba, ben almanyadayim buradada vardir mutlaka..ebayde buldum ama tam o olup olmadigina emin deilim selective due phasette yaziyor üzerinde.. almanyada olup bunu kullananlar varmi?

ben bugun aldım tubera adı sarı kız yoktu bide baska bi marka wardı kadın bunu almamı söyledi köklere sıkmayacagım demi bunu arkdslrrrr yardımmmmm

selective protek markanin tam ismi nedir acaba, ben almanyadayim buradada vardir mutlaka..ebayde buldum ama tam o olup olmadigina emin deilim selective due phasette yaziyor üzerinde.. almanyada olup bunu kullananlar varmi?

doğru ürün canım due phasette yazıyor üstünde. şeffaf bir kutuda olması lazım.

ben bugun aldım tubera adı sarı kız yoktu bide baska bi marka wardı kadın bunu almamı söyledi köklere sıkmayacagım demi bunu arkdslrrrr yardımmmmm

silikon içeren bi ürün olduğu için köklere sıkmamak gerek diye biliyorum ben. saç kremi gibi aynı işte. diplere sürersen saçların dökülür.

düzenli kullanınca sac daha düzgün gözüküyor ya yada bana mı öyle geliyor :KK1::KK1:

saçımıza sıkıp kurumasını bekleyip mi fön yapmalıyız yoksa hemen sıktıktan sornra mı arkadaşlar

saçımıza sıkıp kurumasını bekleyip mi fön yapmalıyız yoksa hemen sıktıktan sornra mı arkadaşlar

canım benim kuaförüm kuruduktan sonra yapıyor bende alıcam istanbuldaysan eminönüne git derim ben orada daha uygun

kizlar sonunda aldim ebaydan 3 kutu aldim 16 euroya 200 ml olandan..nefis kokuyor.. ama nasil kullanicami bilmiyorum....lütfen bilgi verin hemen kullanmak istiyorummmmm.. sac kuruykende kullaniliyormu ?

benim aldigim mavi su yuvarlak bi kutuda almanyada ebay sitesinden aldim.. ama birde trdekiler var onlarin kutusu farkli.. acaba icerikleri aynimi kizlar ? benimkindede due phasette yaziyo

kızlar bunu bende istiyorum. bulurum bulmakta sorun yok ama etkisi nasıldır? yumuşatıyor mu saçı gerçekten sıvı saç kremleri gibi?

ben sacıma fön çektiğimde ilk gün iyi güzel yumuşak ama ertesi gün yine diken gibi oluyor. taramadan tel tel olmuyor. tarayınca da kırılıyor uçları. alsam faydasını gorurmuyum. sabah kalktıgımda ipek gibi tel tel ayrılan saclarım olsun ıstıyorum.:KK43:

X