Saç Şekillendiriciler Selektive Saç Spreyi Mavi Suyun yararları

fon oncesı kac fıs gereklı kızlarr hemen yaglandrmaz demı sacı.. ben de sıparıs ettım umarım ıse yara elektrıklı sactan bıktım pff

Bende kullanıyorum 1 senedir.Çok memnunum saçlarımı hemen açıyor,saç kremi bile kullanmıyorum.Ben Schwarzkopf-BC serisini kullanıyorum.Tavsiye ederim.

DURULANMAYAN SAÇ KREMLERı DENEDıM FAKAT HıÇ MEMNUN KALMADIM BU MAVı SU DEDıĞıNıZ SAÇI YAĞLI GÖRÜNÜMÜ VERMıYOR DEĞıLMıfisfisfis

kesınlıkle vermıyor ben de cok begendım yumusacık sacım suan ve hıc sac kremıne ıhtıyac duymadan kırmadan kopartmadan acıyor sacı..benım kı sarıkızın

kızlar bende magicare two phasette aldım 16 tl idi sanırsam. bu da güzel. aslında başka bi markayı önermişlerdi daha önceki gidişimde t shopta görevli kız ben bunu kullanıyorum demişti. sonra ki gidişimde ondan kalmamıştı ama mavi suların hepsinin aynı etkiye sahip olduğunu söylediler. onların yalancısıyım :) ben memnunum bundan.zemuszemus

schwarskopf sıvı saç kreminden (sprey) çok memnunum ben parıl parıl yapıyor yumusacık....

benim de siparişim az önce elime ulaştı , daha önce kullanan bir arkadaşım saçının eskiye nazaran oldukça hızlı uzadığınu söylemişti, burada başlıklardan birinde daha okudun biri yazmış , oryalden yanmış sanırım annesinin saçları ve kuaför tavsiye etmiş oldukça hızlı uzatmış ve çok sağlıklı yapmış saçlarını

ben bunun için bi başlık acmıstım zaten bende kullanıyorum ve 5 ayda uzaması duran saçlarımı normalin üzerinde uzattı kuaför bile sasırdı hatta kendi topiğimde fotograflarımda var

arkadaslar ben bugun alısverısteyken gordum bu sudan o an sızın soyledıklerınız aklıma geldı alayım dedım fekat hangı markayı onerdıgınızı hatırlayamadım ve eccuk pahalı olanını aldım marjınal marka.henuz kullanmadım.eger kullanan varsa ve sarı kız gıbı kotu ıse lutfen hemen uyarın gıdıp deıseyım bugun.

sarkı kız gıbı kotu derkenn ??? valla bende aylardır sarı kız kullanıyoum cok da memnunum arkadaslarımda aldı onlarda memnun kaldı canm sen neyını begenmedın kı

kızlar kuaförler 35 e fln satıo ama 15 toptancı fiyatı

ben sarıkızı 10a alıyorum.. boyutuda buyuk aylarca gdıyor

Merhaba arkadaşlar,
Ben yorumlarınızı okuyup SELECTİVE mavi su almaya karar vermiştim ama bikaç yere baktım bulamadım onun yerine MORFOSE diye bi marka aldım 400 ml 10tlye fiyatı çok uygun geldi hem de selective'in boyalı saçlar için olanı yok bildiğim kadarıyla saçımı yeni boyadığım için bunu almak daha mantıklı geldi. Henüz kullanmadım kullanınca sonuçları yazarım ama siz ne düşünüyorsunuz bu morfose nasıldır yada mavi su markaları arasında çok fazla farklılık varmıdır??

arkadaşlar bursada nerde bulabilirim ben bu pro selectivi?:uhm:

Ben dün aldım arcadia 2 fazlı kuförümden aldım ama kazıklandım sanırım 25 lira verdimeyvahedigeldismile

X