Saç Şekillendiriciler Mavi Su kullanan var mı?

Bir kaç gün önce saçımın hacimsizliğinden yakınıyordum google yazınca ne şans ki karşıma bu konu çıktı şikayetçi olan yok, "işe yaramıyor",diyen de yok kafam bayağı yattı dün de saçımı kestirmek için kuaföre gidince karşımda duran mavi suları gördüm, fiyatını sordum 15 tl dedi gayet uygun geldi..Saç kesiminden önce bir kaç sıktı kolayca tarandı saçlarım, sonra alırım diyerek eve geldim ama tüm gün saçlarım ipek gibi ve hacimli durunca dayanamadım bugün gittim aldım.. Bakalım bundan sonralarda memnun kalıcakmıyım çok sık fön çektiğim için saçlarım çok yıpranmıştı..

piyasanın en kaliteli ürünü idi diyebilirim. zira 2,5 yildan beri artik uretmiyor. cunku diger firmalar isin cilkini cikardilar... schwarzkopf bu sektorde hemen hemen butun firmalara duayen olmustur... yine bunun yaninda aa kozmetik'in morfose mavi sulari da kullanmaya deger... $images.jpg

Son düzenleme:
Canım bende devamlı kullanıyorum önce bu sarıkızı kullanıyordum ama onun zararlarını öğrenince totex kullanmaya başladım ve uzun zamandır totex kullanıyorum. Hem kokusu daha güzel hem saçlar daha kolay taranıyor hemde fön çekince daha kalıcı oluyor ve saçın fönde yanmasını engelliyor. Böyle parlak hoş bi görüntü oluyor. Ama fön cekmedende kullanıyorum. Çünkü kokusuna Nişanlım bayılıor. Fiyatı normalde 18 civarında hatta kuaförler 25 felan satıyor ama benim nişanlım bunlardan satıyor toptancı olarak kuaförlere, isteyene gönderebilirim kargoyla. Fiyatıda 13TL.
Hatta istediğiniz başka şeyler varsa onlarla ilgilide biilgi verebilirim ve gönderebilirim. Hemde toptan fiyatla yani kuaförlerin aldığı fiyatlarla ne isterseniz var :) Bari nişanlıma bi faydam olsun şurda dururken hemde size faydam olsun. Hiç olmazsa kuaförlerden ve mağazalardan alıp çok daha fazla paralar ödemeyin.

üründen almak istiyorum nasıl iletişime geçebiliriz?

-yagmurtanesi33 -
Bu üye hangi sayfa da mavi su gördüysem Sarıkız adlı ürünü kötüleyip kuaför nişanlısının mı ne geliri için totex reklamı yapıp duruyor k.bakmayın ama inandırıcı gelmiyor bana bu üye erkek olduğundan bile şüphem yokta değil yani kimse alakadar olmuyor mu burayla ?

nerde satılıyor bu mavi su hiç bi yerde bulamıyorum. internetten satışını yapan güvenilir site var mı?

kızlar mavi suyu bende kullandım sac spreyi deil fön suyudur... totex marka bana ii geldi saclarımı hemen actı. normalde 25 tl den satıyorlar.. ama internette daha uygun fiyatı... kazıklanmayın derim :26:

bende selective'in var. ama mavi su değil yeşil su sanki :KK9:

çok kolay taranıyo saçlar, ama benim çok hacimsiz olduğu için fazla kullanmıyorum. indiriyor saçı çünkü ya da bana öyle geliyor...

Kullandım pamuk gibi ouyor saçlarım daha bakımlı canım birde Omega plus serum,harika onarıyor.
[h=2][/h]

Son düzenleme:
benim oda arkadaşım kullanıyor 2 senedir kızın saçları yıpranmıştı hiç de bi düzelme bi fayda görmedi :KK50:

Canım bende devamlı kullanıyorum önce bu sarıkızı kullanıyordum ama onun zararlarını öğrenince totex kullanmaya başladım ve uzun zamandır totex kullanıyorum. Hem kokusu daha güzel hem saçlar daha kolay taranıyor hemde fön çekince daha kalıcı oluyor ve saçın fönde yanmasını engelliyor. Böyle parlak hoş bi görüntü oluyor. Ama fön cekmedende kullanıyorum. Çünkü kokusuna Nişanlım bayılıor. Fiyatı normalde 18 civarında hatta kuaförler 25 felan satıyor ama benim nişanlım bunlardan satıyor toptancı olarak kuaförlere, isteyene gönderebilirim kargoyla. Fiyatıda 13TL.
Hatta istediğiniz başka şeyler varsa onlarla ilgilide biilgi verebilirim ve gönderebilirim. Hemde toptan fiyatla yani kuaförlerin aldığı fiyatlarla ne isterseniz var :) Bari nişanlıma bi faydam olsun şurda dururken hemde size faydam olsun. Hiç olmazsa kuaförlerden ve mağazalardan alıp çok daha fazla paralar ödemeyin.

merhaba bu mavi suyu araştırırken okudum yazılanları. bbne denemk istiyorum çünkü saçımı açmak hiç kolay olmuyo da ama benim saçlarım yağlı acaba daha çok yağlandırır mı? teşekkürler

Bende mavi su kullanmaya başladım ve çok memnunum.. Saçlarımı çok kolay tarayabiliyorum ve yumuşacık oluyor.. Ayrıca kokusuda çok hoş.. Şunuda belirtmeliyim ki saçımda yağlanma yapmadı uçlarına ve boyuna uyguluyorum sadece... Kullandığım mavi su Akat Gardi marka, gratiste gezerken tesadüfen görüp almıştım inşallah tekrar bulabilirim.

akat ariane diye marka var bende de bikaç kez kullandım ama öyle pek bi farkını göremedim açıkcası kızlar

mavi su sadece sacların kolay taranmasını saglıyor,bakım yapmıyor arkadaslar,sac diplerine sürmeden uclarına orta kısımlara sürceksiniz...

bu mavi sudan ben de kullandım.hangisi hatırlamıyorum. kullandığım gün işe giderken kafamı arı soktu. saçlarım çiçek gibi mi koktu ne . saçlarım da uzun.bi girdi saçlarımın arasına olan oldu. o gün ağrıdan ağlamıştım ama şimdi komik geliyor o halim. ben can havliyle saçlarımı karıştırıp çıkartmaya çalışırken arıyı balkondan bi kadın bakıyordu. delimi ne bu kadın demiştir.

ben photon'un kini aldım bilmeden diplerime falanda sıktım, saçlarım inek yalamış gibi yapıştılar :KK53:
yağlı gibi gösterdi demek ki nasıl kullanacağımı becerememişim:KK14:

Merhabalar,
Bence selective mavi su kullanıyorum. Bana göre artı yönleri Kokusu hoş, saçların kolay açılmasını sağlıyor, fön kolay çekiliyor. Eksi yönleri, saçlarımı ağırlaştırdı, birbirine yapıştılar. Fönün saçlara verdiği olumsuz etkiden koruması açısından yorum yapamıyorum. Çevremde kullanan başka arkadaşlar çok memnun. Sonuç olarak her saç tipi farklı, denemeye değer :)

X