Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Altn Karamel

Arkadaşalr ben saçlarımı altın karamel ve açık kumral karışımına boyadım çok güsel oldu
şimdi sizlere numaraları verceğim. palette altın karamel 7-554 koleston açık dore kumral8.0 karıştırın mükemmel saç rengi çıkıyo ortaya
denedikten sonra bana teşekkür ediceğinizi biliyorum:))) kuaförden aldım boya numarasını yaptım sonuç mükemmel [/B]

Arkadaşalr ben saçlarımı altın karamel ve açık kumral karışımına boyadım çok güsel oldu
şimdi sizlere numaraları verceğim. palette altın karamel 7-554 koleston açık dore kumral8.0 karıştırın mükemmel saç rengi çıkıyo ortaya
denedikten sonra bana teşekkür ediceğinizi biliyorum:))) kuaförden aldım boya numarasını yaptım sonuç mükemmel [/B]

canım boyamadan önceki saç rengin neydi?
kendi renginmiydi boyamıydı ?

dün aldım bugün gelecek boyam.akşam boyayacağım.
saçım 12 cm kadar kendi saçım uçlarda boya var. kendi saçım kestane, boya kahveydi ama açıldı baya kızılımsı karamelimsi bişey.
boyayınca görüşlerimi yazarım.
bir daha boyamayacağıma dair kendime sözüm vardı ama, bu renge çok heves ettim bakalımm:86:

dün aldım bugün gelecek boyam.akşam boyayacağım.
saçım 12 cm kadar kendi saçım uçlarda boya var. kendi saçım kestane, boya kahveydi ama açıldı baya kızılımsı karamelimsi bişey.
boyayınca görüşlerimi yazarım.
bir daha boyamayacağıma dair kendime sözüm vardı ama, bu renge çok heves ettim bakalımm:86:

Bence boyadığına pişman olmuycaksın şekerim:)) altın karamel açık kumral rengi saçda harika oluyor..

mrb arkadaşlar ben de palette in yan ürünü olan vitalin karameliyle kumralını karıştırıp boyuyorum.. $adsız.JPG

Slm bende saçımı boyamayı düşünüyorum palette altın karamel yada kahve köpüğü fln saçım siyah renk karamel rengi tutarmı sizce...?

cnm röfleli saçta turuncu oluyormuş senin eski rengin neydi peki..bende röfle var ama dip geldi koyu baya..turuncu olmasından korkuyorum bu gün aradım bu rengi ama bulamadım..

altın karamelse düşündüğün cnm ilk boyamanda alttan röflelerin parlar ışıltı şeklinde güzel olur ama ben olsam açık kumrala boyardım daha güzel olur karar senin ama iki renkte güzel olur cnm :nazar:

hangi markanın açık kumralını acaba tavsiye edersin cnm..turuncu olmasından korkuyorum..birde dipler için ne yapmak gerek

benim tercihim palette deluxe açık kumral yada syossun açık kumralıda güzele benziyor ve palette gibi saçıda sertleştirmiyormuş karar senin cnm :nazar:

kızlar bugün boya alcaktım bulamadım o rengi sizce palettenin koyu kumralı nasıl benim saç röfleli olduğundan karamel yada açık tonlar turunculuk yapar diye korkuyorum

benim tercihim palette deluxe açık kumral yada syossun açık kumralıda güzele benziyor ve palette gibi saçıda sertleştirmiyormuş karar senin cnm :nazar:

syoosun açık kumralına baktım güzel görünüyordu ama korktum açıkcası almaya turunculuktan..kızlar bir de kapaktaki resimin rengini yakalayamıyormuyuz

cnm senin saç rengin ne ne renk istiyorsun 4 başta çok koyu tutar yıkandıkça açılır biraz açık tutsun istersen 7 nin altına inme cnm :nazar:

X