Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Altn Karamel

merhabalar, bende bugün palette deluxe altın karamel ve deluxe fındık kabuğu aldım. kutuların üzerinde birbirine çok yakın geldi çünkü altın karamel 1 kutu kalmış. ikisini karıştırsam diyorum. kendi saçım şuan diplerden 6-7 cm çıktı koyu kumral uçlar ise orta hafif bakırımsı kumral.
nasıl olur dersiniz koyu olmasını istemiyorum. fındık kabuğu koyulaştırırmı? yoksa gidip değiştireceğim boyayı?

canım, kutulardan değil de katalogtan görseydin fındık kabuğu biraz daha koyu, şu an saçın ne renk? tabii rengi koyulaştırır büyük ihtimalle..ama 1 tanesi de az gelir benim saçlarım kısa ama bana bile nerdeyse az geldi..eğer başka dükkandan altın karamel bulma şansın varsa bence kesinlikle değiştir..foto koyan arkadaşlara dikkat edersen bu renk baya sarı yapıyor sarı üzerine, benimki koyuydu açık kahve yaptı anca..seninki de koyuysa zaten fındık kabuğu kullandığında fazla bir açılma olmaz sanıyorum..

saçım çok koyu değildi öncesinde yine palette radiance serisinin büyülü kahvesi vardı diplerden kendi saçım koyu kumral çıkmıştı. malesef bulamadım ve boyadım ikisini karıştırdım. fazla açılma olmadı :KK43: dipleri daha çok açtı. uçlarda sanki bir ton koyusu oldu. benim saçlarım çok boyamaktan yıpranmıştı uzun zamandır boyamıyordum. bu boyayı görünce dayanamadım. 15 gün böyle duracak artık, sonra beğendiğim bir renk var onu yaptıracağım. resim eklerim akşam nasıl olduğunu görürsünüz :)

saçım bu renkti boyamadan önce ama bunun diplerden daha çok çıkmış ve uçları bir ton kadar açılmış haliydi akşam boya sonrasını de ekleyeceğim fikir olur boyamak istenlere

kızlar malesef 100 msj olmadan resim ekleyemiyormuşuz neyse ben avatara koyayım belli olursa oradan görebilirsiniz.

Son düzenleme:
çok güzel olmuş markette vardı bende kararsız kaldım resim görmem iyi oldu gidip alayım bende boyayım fındık kabuğu ile arasında kalmıştım

kızlar arkadaşımın saçını palette altın karamele boyadım sizce nasıl olmuş:eek:
jgfgkhdfgjdfkh.jpg
[/URL][/IMG]

altın karamele saçımı boyuyorum kızlar dua edinde güzel olsun yoksa kafayı yerim ilk kez kendim boyayacağım

ben bugün gidip boyayı değiştirdim kızlar ya kataloğa baktım ve kahve köpüğüne karar verdim tabi öncelikle de küllü kumral aldım ona boyayıp bakırlığı yok edeceğim inş. olur

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım :)
ben saçlarımı siyahtan bakır turuncu gibi bir renge çevirttim daha sonra saçımın tam tonunu bulamadığım için palettenin tarçın bakırı rengini denedim boyatığım saçla aynı renk bişi oldu :)
şimdi saçlarımın renginden sıkıldım çünkü bu saç rengi makyaj istiyo surat ölü gibi görünüyo :KK43:
şimdi ben palettenin altın karamal die bir rengini buldum çok gzl parlak bir renk ama saçımda bakırlık var yani alt zemin açık diplerimdende kendi saçlarım çıkmış durumda size danışayım dedim sizce nasıl olur :)
ben düşünüyorumda oldukça parlak bir renk olcak sanki :)

canım benim de senin gibiydi saçlarım..şu an rengi baya aktı sayılır çok oldu ben boyayalı..boyamaya karar verdiğimde herkes tutmaz bu renk iki renk olur falan diyodu bana..çok teredütle aldım boyayı..sonuçta tüm saçım aynı renk oldu..renk katalogdaki gibi sarı olmadı ama rengin altın karamel olduğu anlaşılıyodu yani..katalogdakinden koyu oldu..bende de aralarda bakırlar vardı ...sana tavsiyem eğer boyamaya kesin karar verirsen önce boyayı uçlarına yani boyalı olan kısımlara uygula 15-20 dk öyle beklet..sonra diplerini de boya ve bir 15 dk falan da öyle bekle..diplerden kendi saçın çıktığı için kendi saçında renk çok hızlı açılıyor ve tutuyor boya olan yerler geç açılıyor buna dikkat et canım..ben sana anlattığım gibi yaptım ve sonuç güzel oldu..tabii senin bakırlarının rengi çok mu açık bilemiyorum sen de nasıl olur..benim saçım koyu kumral gibiydi..aralarda da koyu bakırlar vardı..

X