Perma saçımı mahvetti ;( böyle olupta permadan kurtulan var mı ?

Bir tane yumurta, yarım su bardağı zeytinyağı ve bir baş şarımsak (sarımsağı ez). Bunları iyice karıştır.
Haftada iki saçına uygula, bir kaç saat beklet ve durula.

Valla perma çok çetrefilli iş. Kuaförüme yıllardır yalvarıyorum, asla yapmıyor, bildiği var demek ki :/

Saçlarınızı kestirip beslenmenize çok özen gösterin, saça içten bakmak daha sağlıklı ve önemli.

Benim Afrikalı bir arkadaşım vardı onun saçı hiç uzamazdi ve azıcıktı bu yöntemi ona uyguladık haftada 3 defa yaptık düzenli 1 ayda kızın saçı omuzlarını üstüne gelmişti. Ona iyigeldiyse bence herkese gelir diye düşünüyorum. Ona çok umutsuzca uygulanmıştır çünkü :KK70:
Saçına sürerken ılık olmasına ve Maya ile karıştırmayı unutma . Zeytinyağını isitirken elini yakma
Tam olarak nasıl uyguladiniz anlatabilir misiniz. Kuaför saçımı o kadar kısa kestiki dışarı bile çıkmak istemiyorum 😭😭

Merhaba iki sene önce perma yaptırdım . Saçlarım ondan sonra o kadar kötü oldu ki , o yıpranmışlık asla gitmiyor o kadar çok saçım vardı ki döküldü , böyle olupta saçlarını toparlayabilen var mı
Selam bende aynı hataya düşmüştüm perma yaptırarak saçlarım zamanla yandı tiftik gibi oldu saçıma dokunmam ile oluk oluk dökülüyordu kel kalmaktan korkuyordum :) saçlarım mahvolmuştu şuan saçlarımı mükemmel toparladım dökülme yok denecek kadar azaldı önce uçlarından ufak ufak kestirdim yağ karışımları ile maskeler yıkama sonrası tonikler kuru yağlar bir takım kürlerim var halen daha da uyguluyorum toparlaması zaman alsada çok şükür hallettim

Selam bende aynı hataya düşmüştüm perma yaptırarak saçlarım zamanla yandı tiftik gibi oldu saçıma dokunmam ile oluk oluk dökülüyordu kel kalmaktan korkuyordum :) saçlarım mahvolmuştu şuan saçlarımı mükemmel toparladım dökülme yok denecek kadar azaldı önce uçlarından ufak ufak kestirdim yağ karışımları ile maskeler yıkama sonrası tonikler kuru yağlar bir takım kürlerim var halen daha da uyguluyorum toparlaması zaman alsada çok şükür hallettim
Acaba yazınca reklama girer mi ki , ben pantene yağını almıştım ama hiç bir işe yaramıyor. ;(

Sadece pantene yağ değil ben baya bir karışımlar yaptım pirinç ve yulaf suyu maskesi yaptım sonraki günlerde hint yağı zeytnyağı gül yağı badem yağı çamterebentin hepsini karıştırıp (çalıştığım için sadece haftasonları bu kürü yapıyordum) akşam sürüp ertsi akşama kadar bekletip yıkıyordum bir sürü karışımım vardı değişik değişik şuan aklıma gelen bunlar
yardımcı olmak adına sen saçlarını bana ver ben düzeltip tekrar sana iade edeyim demeyi çok isterdim :)))))

Acaba yazınca reklama girer mi ki , ben pantene yağını almıştım ama hiç bir işe yaramıyor. ;(
Sadece pantene yağ değil ben baya bir karışımlar yaptım pirinç ve yulaf suyu maskesi yaptım sonraki günlerde hint yağı zeytnyağı gül yağı badem yağı çamterebentin hepsini karıştırıp (çalıştığım için sadece haftasonları bu kürü yapıyordum) akşam sürüp ertsi akşama kadar bekletip yıkıyordum bir sürü karışımım vardı değişik değişik şuan aklıma gelen bunlar
yardımcı olmak adına sen saçlarını bana ver ben düzeltip tekrar sana iade edeyim demeyi çok isterdim :)))))

Çok ama çok teşekkür ediyorum aynı durumları yaşıyorum şu anda iki sene oldu ve ben hala uğraşıyorum ;(

Bir tane yumurta, yarım su bardağı zeytinyağı ve bir baş şarımsak (sarımsağı ez). Bunları iyice karıştır.
Haftada iki saçına uygula, bir kaç saat beklet ve durula.
İnşallah yavlum Mithat'ı uzaklaştıracak sihirli iksir budur 🤭

Bir sey sorucam benim saclarim kaynak mesela sıcak su kullanmamak gerekiyor. Cift ssmpusnlama artı ılık suyla yağ cikar mı

Bir sey sorucam benim saclarim kaynak mesela sıcak su kullanmamak gerekiyor. Cift ssmpusnlama artı ılık suyla yağ cikar mı
Saça yağ kullandığında çıkması için tek püf noktası saçını islatmadan yağlı saçına şampuanı iyice sür maske gibi ovala tara sonra ıslatıp köpürt bu şekilde yağ ariniyor önce ıslatıp sampuanlarsan 3 kerede sampulasan kalıyor ben her hafta saçıma yağ bakimi yaptığım için tecrübeyle sabittir

X