Philips LUMEA LAZER

Ben iki seans yaptım ama purussuzluk olmadı hiç.jiletle aldığım için iki gün sonra çıktı dökülmedi de.acaba ilk seanslar olduğu için mi.sizinde başlarda böyle miydi.o purussuslugu ne zaman elde ettiniz? Lazer etkisi değil istediğim ağda etkisi etse yeter diye aldım ama hüsran oldu malesef.

aman sakın panık yok:KK5: sımdı ertesı gun tekrar yap ben öle yaptım ılk uygulamada benım %80 gitmişti ertesı gun uzerınden bırkezdaha gectım sonra elımle olvaladım benım ertesı gun tertemızdı sadece kollarımda 2 haftayı bulmustu netlık sonra 2-2.5 ay hıııcc kıl tuy derdım olmadı benım bu sekılde uygulamam ve sonucu bu olmustu tuy yogunlugun cok fazlamı bılmıyorum benım doğu kökenlı arkadaslar kadar degıl tıpık bugday bırıyım yanı ayıp olmasa foto eklıcemde gercı uzasa tekrar bacak bır bölümünün fotosunu eklerım ama suan kıl tuy yok yıne sorun olursa yaz cvplarım ama panık yapma ertesı gun bırkezdaha gec ve elınle ovala dusuyo hemen dusmeyenlerıde elınle cek hemen gelıyo zaten şu var ever cıhaz ıse yaradıysa kıl koklerın rengı beyaz yada cok acık sarı olacak ordan anla ıse yaramısmı yaramamısmı ok görüşürüz :KK34::KK3:

Selam hanımlar. Bir şey soracağım. Jiletle aldıktan sonra aynı gün mü yapıyorsunuz yosa beklediniz mi 1-2 gün falan. Ben bacak bölgesine jiletten 2 gün sonra yaptım ilk seansı bakalım etkisi olacak mı?

piiişşştt!!!! kıslar şimdi ben size bi güzellik yapıyorum ama ben kendı karızmamı yerlere seriyorum :KK17:şimdi yükleyeceğim foto cihAzı uyguladıktan sonraki kıl kökü resmidir eğer cihaz sizde işe yarıyorsa aşağıyukarı böyle olması gerek bacak bir bölümü olabildiğince net görünmesi için zoomladım umarım bu foto yardımcı olacak herkese. Unutmayın' eğer cihaz işe yaramışşa bu şekilde bir görüntü olacak zaten bu görüntü olduğunda elinizle ovalasanız kıl düşer yada kılı tutsanız elinize gelir deri içinden kıl kökünü incelerseniz onunda rengi açılmış ve cansız bir görünüm olacak. Güzel bir haftasonu dilerim :KK8:

$kýltüyün.jpg

Son düzenleme:
kızlar bu arada ben bır kopek ıstıyorum yorkshıre terrıer bılgınız olsun eger bulabılen varsa bana ulaşşın lütfen çoookkkçok çok istiyorumm ve bulamıyorum :KK43:

Beyaz beyaz duruyo böyle mi olmasi lazim bende böyle durmuyo suan

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Beyaz beyaz duruyo böyle mi olmasi lazim bende böyle durmuyo suan

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Böyle durması gerek ama yanı işe yaradığını burdan anlayabilirsin mhenk cim :KK43: derı ızerınde bi miktar kıl çıkmış olması gerek 5. Devirde kullan olmadı ben video yükliyim talep gelirse kızlardan yüklerim ok

Kızlar ben teknolojı mağzasında çalışıyorum ve satıyorum da bu cihazı . Sürekli elimin altında olduğundan kullanıyorumda 1,5 ay oldu sanırım başlayalı ve daha 2 kere kullandım cihazı kolumda şuan çok ince tüyler kaldı gayet başarılı bir cihaz bence . Bu arada lazer yapmadan 4 yada 5 gün önce jilet yapmanız lazım yanı tüyler uzamış olmalı birazcık yoksa hiçbir işe yaramaz :) Bu arada evet fiyat biraz pahalı ama bir güzellik merkezinde ki seans fiyatlarını düşünün hesaplayın :) Zaten alacaksınız :) haa memnun kalmazsanızda iade edip paranızı geri alabiliyorsunuz saygılar :nazar:

Kızlar ben teknolojı mağzasında çalışıyorum ve satıyorum da bu cihazı . Sürekli elimin altında olduğundan kullanıyorumda 1,5 ay oldu sanırım başlayalı ve daha 2 kere kullandım cihazı kolumda şuan çok ince tüyler kaldı gayet başarılı bir cihaz bence . Bu arada lazer yapmadan 4 yada 5 gün önce jilet yapmanız lazım yanı tüyler uzamış olmalı birazcık yoksa hiçbir işe yaramaz :) Bu arada evet fiyat biraz pahalı ama bir güzellik merkezinde ki seans fiyatlarını düşünün hesaplayın :) Zaten alacaksınız :) haa memnun kalmazsanızda iade edip paranızı geri alabiliyorsunuz saygılar :nazar:

ne kadar fıyatı

Bu cihazın sıfırı yok o zaman. Her mağazadaki bayan denemek için kullansa atış sayılarıda azalıyor.

aman sakın panık yok:KK5: sımdı ertesı gun tekrar yap ben öle yaptım ılk uygulamada benım %80 gitmişti ertesı gun uzerınden bırkezdaha gectım sonra elımle olvaladım benım ertesı gun tertemızdı sadece kollarımda 2 haftayı bulmustu netlık sonra 2-2.5 ay hıııcc kıl tuy derdım olmadı benım bu sekılde uygulamam ve sonucu bu olmustu tuy yogunlugun cok fazlamı bılmıyorum benım doğu kökenlı arkadaslar kadar degıl tıpık bugday bırıyım yanı ayıp olmasa foto eklıcemde gercı uzasa tekrar bacak bır bölümünün fotosunu eklerım ama suan kıl tuy yok yıne sorun olursa yaz cvplarım ama panık yapma ertesı gun bırkezdaha gec ve elınle ovala dusuyo hemen dusmeyenlerıde elınle cek hemen gelıyo zaten şu var ever cıhaz ıse yaradıysa kıl koklerın rengı beyaz yada cok acık sarı olacak ordan anla ıse yaramısmı yaramamısmı ok görüşürüz :KK34::KK3:

İki gün üst üste yaptım dediğin gibi.yapali iki gün oldu bacagimda sivri sivri çıkmaya başladı :KK43: jilet etkisi direk.ben beyaz tenliyim ama bacagimdaki tüyler siyah

piiişşştt!!!! kıslar şimdi ben size bi güzellik yapıyorum ama ben kendı karızmamı yerlere seriyorum :KK17:şimdi yükleyeceğim foto cihAzı uyguladıktan sonraki kıl kökü resmidir eğer cihaz sizde işe yarıyorsa aşağıyukarı böyle olması gerek bacak bir bölümü olabildiğince net görünmesi için zoomladım umarım bu foto yardımcı olacak herkese. Unutmayın' eğer cihaz işe yaramışşa bu şekilde bir görüntü olacak zaten bu görüntü olduğunda elinizle ovalasanız kıl düşer yada kılı tutsanız elinize gelir deri içinden kıl kökünü incelerseniz onunda rengi açılmış ve cansız bir görünüm olacak. Güzel bir haftasonu dilerim :KK8:

Eki Görüntüle 1089362

Bu arada ben jiletle aldigim gün yapıyorum lumea yi.acaba ondan mi etkisini görmüyorum.siz kaç gün sonra yapıyorsunuz jiletle aldıktan sonra?

Bu arada ben jiletle aldigim gün yapıyorum lumea yi.acaba ondan mi etkisini görmüyorum.siz kaç gün sonra yapıyorsunuz jiletle aldıktan sonra?

Merhaba; ben ilk seansta jilet vurdum ,sonraki seanslarda direk uzayan kıla ışık uyguladım . İlk uygulamam jilet 1 gün sonra cihazı uygulamıştım.Sanırım sizin aynı gün yapmış olmanızın etkisi var.Önceki yazılarımda da belirtmiştim deri yüzeyinde çok çok minnakta olsa kıl çıkması gerek :KK1: kıl uçtan aldığı ışığı kök içine alabilsin diye birde bu şekilde deneyin bakalım hazır bir miktar uzamışken.Zaten eğer ışık işe yaramışsa yeni kıl çıkması 2 ay kadar hatta dahada fazla sürüyor ve çok yumuşak hafif şekilde çıkıyor.Yani aslında sihaz için tam uyumlu bir teniniz varmış beyaz ten siyah kıl.Asıl ilk başlarda ben endişeliydim buğday biriyim çünkü ve çok siyah değil kıl yapısı ama bende işe yaradıysa birçok arkadaşta yarayacak diye düşünüyorum resimdeki gibi görünmesi lazım uygulama sonrasında

Selin sen tek atismi geciyorsun? Ben daha once lazere gittim orada ayni bolgeden birkackez geciyorlardi, oyle daha hizli sonuc alinmaz mi?

bentek uygulamada üzerinden 2-3 kez gecıyorum aynı anda arka arkaya değil ama sırayla aynı yerı dolasıyorum ısım bıtıyor tam ertesı gun tekrar aynı şekılde bir uygulama daha yapıyorum sonrasında kıl yuy bişey kalmıyor yorumları okudum çok ılgın bazı arkadaşlarda 1 hafta geçmesıne ragmen en ufak bır dokulme olmamıs ben foto eklemıstım çok çabuk sonuç aldım hiç öyle 1 hafta bekledıgımı hatırlamıyorum zaten 5. aya giricem toplamda 3 uygulamam var ve sonuç fotodaki gibi yani yapmasam yazın çorapsız etek giyerım kimsede anlamaz okadar azaldı yani :21:

2. Haftadayim bende simdiye kadar 1 uygulama yaptim etkisini bugun fark ettim. Tamamen dokulmemiste olsa aralarda dokulmeler var elimle cektigimde geliyo. Ayy cok mutlu oldum kizlar yaa cok moralim bozuluyodu etki etmedi diye.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

2. Haftadayim bende simdiye kadar 1 uygulama yaptim etkisini bugun fark ettim. Tamamen dokulmemiste olsa aralarda dokulmeler var elimle cektigimde geliyo. Ayy cok mutlu oldum kizlar yaa cok moralim bozuluyodu etki etmedi diye.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:)) senın adına cok sevındım canım cunku cıddı para ödeyıp aldık hepımız ıse yaramasa kötü olur yanı nerse musmutlu gunler :80::79::87:

KIZLAR MERHABA BEN BU LAZERİ ALMASAMDA TANITIMINI YAPIYORUM KESİNLİKLE ALMANIZI TAVSİYE EDERİM BEN SAHSEN ALMASAMDA ŞU ANDA BOYNER VE YKM LERDE SATIŞI YAPILIYOR BİZZAT BIYIKLARIMDA VE BELLİ BÖLGELERDE ARKADAŞLARCA DENİYORUZ GERCEKTEN MÜKEMMEL ŞUAN İNTERNETTE FİYATI PAHALI YKM DE 1300 FİYATI YANİ BANA BURDAN ULAŞAMASANIZDA FACETE ULAŞABİLİRSİNİZ SORULARINIZA CVP VERİRİM AMA MÜKEMMEL GERCEKTEN 2 - 3 SEANSTA BİLE CVP VERYOR KALDIKİ İÇİNDE 100.000 ATIŞ VAR BİR İNSANIN VUCUDU OLSUN OLSUN ABARTIYORUM 10.000 OLSUN BİTİYOR VE İÇİNDE 8 KİŞİYE YETECEK ATIŞ VAR KALDIKİ ARKADAŞLARINIZLA BİLE ORTAK ALIP KULLANABİLİRSİNİZ ACISINDAN BAHSETMİYORUM BİLE KULLANIMI ÇOK KOLAY VE TÜYÜNÜZE GÖRE IŞIK ORANINI DEĞİŞTİREBİLİYOSUNUIZ KAYDIRARAK KULLANIYOSUNUZ FACEBOOK/sekercadi ykm izmirdeyim konaktayım izmirde oolanlar varsa yardımcı olurum telefonumu vermek isterdim ama malum :KK16:

yani 100.000 atış bittikten sonra çöpe mi gidiyor bir daha kullanılmıyor mu???? :KK19: :KK53:

X