Phılıps lumea tecrübelerim

N11de hangi magazadan aldiniz, bu tarz sitelere guvenemiyorum
n11 den daha öncede alışveriş yaptım bi sorun oldugunda çok ilgili davranıyorlar.Hemen ulaşabiliyorsun ve çözüm getiriyorlar. Benim aldığım mağaza dünyadtm onlarla ilgili bi sorunda yaşamadım ben aldığımda 1029 tl idi bu gün 1089 gün gün değişiyor 40-50 tl fark olabiliyor. 2 günde kargoya verdiler biraz gecikti diye yazdım hemen cevapladılar yogunluk oldugunu soyledıler ve 2.gün kargoya verildi. 3 .gün elimdeydi. ben memnun kaldım doğrusu....

Bende ilk tecrübelerimi paylaşmak istiyorum, cuma günü elime ulaştı, jiletle aldım önce, sonra uyguladım, en yüksek 5.de bile özel bölgeyi özel başlığını takarak üzerinden geçtim, dayanılmayacak bi acı değil, kollarıma hiç jilet vurmadan denemek amaçlı yaptım, yanık gibi koktu, belki yinede etki eder. şarjdayken kesinlikle çalışmıyor. ama pratik bi alet, biraz ağır sadece. inşallah olumlu olur sonucu bekleyip göreceğim

merhaba
bende 1089 liraya aldım ve başladım yapmaya daha öncede yaptıran bir olarak söylüyorum genitali de yaptırmıştım daha öncede yani bir zararı yok çünkü çocuğumda oldu 14 aylık bir kızım var :)
biz de ömrünü en az 5 yıl olarak hesapladım ki bende bölge çok fazla var ayrıca ağda yapanlara sesleniyorum lazer de kesinlikle kılı kökten çekmemeniz gerekiyor yoksa etki etmez sadece jilet veya kısaltıcı kullanmanız gerek
birde lazeri yaptıktan sonra 2 hafta bekleyin tüylerin dökülmesi gerekiyor sonra yenileri çıkınca bir daha yapın sürekli yaparsanız cildinize zarar verebilir
bende yeni yapmaya başladım kıllar çıktıkça deneyimlerimi yazacağım

merhaba
bende 1089 liraya aldım ve başladım yapmaya daha öncede yaptıran bir olarak söylüyorum genitali de yaptırmıştım daha öncede yani bir zararı yok çünkü çocuğumda oldu 14 aylık bir kızım var :)
biz de ömrünü en az 5 yıl olarak hesapladım ki bende bölge çok fazla var ayrıca ağda yapanlara sesleniyorum lazer de kesinlikle kılı kökten çekmemeniz gerekiyor yoksa etki etmez sadece jilet veya kısaltıcı kullanmanız gerek
birde lazeri yaptıktan sonra 2 hafta bekleyin tüylerin dökülmesi gerekiyor sonra yenileri çıkınca bir daha yapın sürekli yaparsanız cildinize zarar verebilir
bende yeni yapmaya başladım kıllar çıktıkça deneyimlerimi yazacağım

Allah bağışlasın bebeğini, ben bi kaç kez aynı yere yaptım ama, özellikle özel bölgeme çünkü çok sert ve köklü kılları var diye, inşallah zarar vermez üst üste yaptım diye.

Allah bağışlasın bebeğini, ben bi kaç kez aynı yere yaptım ama, özellikle özel bölgeme çünkü çok sert ve köklü kılları var diye, inşallah zarar vermez üst üste yaptım diye.
teşekkürler :) üst üste yapmana gerek yok yaptıktan sonra dökülmesi gerekiyor az bile olsa o yüzden 2 hafta bekle dökülsün ben aylık yapmayı düşünüyorum makineyi zaten epilasyon merkezlerinde de öyle yapıyorlar

teşekkürler :) üst üste yapmana gerek yok yaptıktan sonra dökülmesi gerekiyor az bile olsa o yüzden 2 hafta bekle dökülsün ben aylık yapmayı düşünüyorum makineyi zaten epilasyon merkezlerinde de öyle yapıyorlar

iki haftalık süre zarfında ne yapacağım tüylü tüylü gezemem ki malum :KK43: yine jiletle alsam ama lumea uygulamasam olur mu acaba.

ama jilet yaparsam çıktıkça tüyler dökülüp dökülmediğini anlayamam değil mi, bu arada yardımların için çok teşekkürler, aklım karıştı iyice

ama jilet yaparsam çıktıkça tüyler dökülüp dökülmediğini anlayamam değil mi, bu arada yardımların için çok teşekkürler, aklım karıştı iyice
zaten çıkmaya başlayınca tek tek eline gelecek kese yaparsan veya çekersen gelmeyenlerde olacak onları yine jilet yaparsın
öneml, değil aklına takılanları sor sen ben çok yaptırdığım için uzman oldum valla :)

zaten çıkmaya başlayınca tek tek eline gelecek kese yaparsan veya çekersen gelmeyenlerde olacak onları yine jilet yaparsın
öneml, değil aklına takılanları sor sen ben çok yaptırdığım için uzman oldum valla :)

aklıma geldikçe sorarım, Allah razı olsun :) çok teşekkür ederim ilgin için

Buradaki yorumları okuyarak ve sizlerin yazdıklarına da güvenerek dün sipariş verdim bende kızlar umarım işe yarar..mümkün olduğunca bende paylaşmaya çalışcağım deneyimlerimi..

Diğer başlığa da yazmıştım, burada da paylaşayım.

Kızlar,
ürün bu gün geldi biraz önce denedim.Gayet kolay bir alet, dereceyi ayarlayıp tuşuna basıyorsunuz pıt atış yapıyor, eğer başlık ten ile tamamen temas etmediyse atış yapılmıyor, temas ettiğinde ise arkada ki yeşil ışık yanıyor.

Herhalde en merak edilen şeylerden biri atışların can yakıp yakmadığı, gerçi arkadaşlar acıtmadığını söylemiş ama tabii ağrı eşiği herkese göre farklı olduğundan acaba diye düşünmüştüm lakin kızlar haklılarmış. Çok hafif bir acı var ama yani bu o kadar minik ki :) Diğer bölgeleri bilmem, ben bikini bölgesi için almıştım ki o bölge çok acır, hayır arkadaşlar eğer acı konusunda tereddütünüz varsa endişe etmeyin derim...

İşe yararlık konusunda henüz bir şey diyemem arada bir kaç ay geçmesi lazım ancak şimdilik makineyi sevdim...

merhaba
benim yaptığım 4 gün falan oldu daha kollarımda hala dökülme yok sanırım 15 içinde dökülüyor ama hiç daha uzun kullanan arkadaşlar yok mu nasıl döküldüğü hakkında bilgi verecek ben kollarıma yapmıştım ilk defa uzamaya başladı bile inşallah 1-2 aya sonuç verir:)

Merhaba, yeni bir Philips Lumea kullanıcısıyım. Bu ürün hakkında bilgi almak isteyen, merak edenler olmuş. İnternette de bir kaç yorum dışında fazla bir bilgi yok. Bu ürünü daha yeni aldım, günden güne tecrübelerimi paylaşmak, gerekirse yardımcı olmak isterim. Tüm tecrübelerimi oldukça objektif bir şekilde aktarmaya çalışacağım. Sonuçta Philips bana para vermiyor. (Philips yetkililerine sesleniyorum. Bu işten para kazanırsam aleyhinize konuşmam :KK53:)

Her kadın gibi benim de öncelikli bakım sorunum tüyler. Oldukça açık tenli, koyu tüylü ve tüyleri oldukça hızlı uzayan biriyim (saçlarım, kaşlarım, kirpiklerim cansız ve açık renk maalesef :KK1:). Ağdayı sadece kol altları ve bacaklarımda kullanabiliyorum. Diğer bölgelerin acısına dayanamıyorum maalesef. Onu da tüy dökücü kremle hallediyorum ama 2 gün sonra çıkıyorlar ve hiç bir zaman pürüzsüz olmuyor. Zaten ağda kullandığım zaman tüylerim hemen çıkamıyor ve batık oluşuyor. Epilasyon cihazları da aynı şekilde, hatta korkuyorum kendisinden :KK30:

Uzun zamandır kalıcı bir çözüm arıyordum. Lazer epilasyonu araştırdım ilk olarak. Memnun olanlarla olmayanlar eşit. Hiç bir zaman ömür boyu kalıcılık garantisi de vermiyorlar. Ayrıca vazgeçmemin başka bir sebebi de (en önemlisi, çaktırmayın) mahremiyet konusu. Düşüncesi bile geriyor beni. Hem salonlar ne kadar hijyenik bilmiyorum.

Sonra evde yapılan IPL lazerle tanıştım. IPL nedir? Uzun uzun yazmayacağım, açın google'a sorun. :KK37:
Yanlış anlaşılma olmasın, bir kere tüyleri asla tamamen yoketmiyor. Bunun iyi olduğunu savunanlar da var. Lazer epilasyonun tamamen yok ettiği tüylere bir gün ihtiyacımız olabilirmiş (bunu dikkate almasanız da olur, nitekim saçlarınız hala sizde :KK1:). Herneyse, ev ortamında olması, acısız olması, kalıcılığının uzun sürmesi, pürüzsüz bir cilt vaadetmesi benim için yeterli sebepler.

Neden Philips'i seçtim?
Piyasada bir kaç markada bu ürün mevcut. Fiyatlar ve özellikler çeşitlilik gösteriyor.
Elimden geldiği kadar küçük bir karşılaştırma yaptım.

MARKAFİYATLAMBA ATIŞ SAYISIKABLO
PHILIPS1400 TL (±)100.000'den fazlaYOK
REMINGTON500 TL (±)1.500VAR
ROWENTA800 TL (±)5.000YOK

Gördüğünüz gibi en pahalı ürün Philips değil mi? Yanılıyorsunuz. Philips'e bir kere para verip senelerce kullanabilir, ayrıca ek bir masraf yapmazsınız. Ama diğer cihazların bir kaç seansta bir lambaları biteceği için daha pahalıya gelmiş oluyor. Üstelik uygulama arasında ikidebir lambası biten bir ürün pek keyif vermez açıkçası. Üstelik kablosuz oluşu daha rahat kullanım sunuyor. Bu arada Philips Lumea'nın kutusundan hassas bölgeler için ayrı bir başlık çıkıyor. Ayrıca 1 ayın sonunda tüylerde bir azalma olmazsa iade garantisi de var.

Sonuç olarak dün cihazı aldım, bugün nasipse ilk uygulamayı yapacağım. Gelişmeler için beni takip edin :KK34:
Merhaba. Ben de evde ipl lazer cihazı aldım yeni ama okadar çok olumsuz yorumlar okuyorum ki ipl ile ilgili.
En önemlisi de tüğleri çoğaltıyor denmesi.hem evde hem merkezlerde ipl kullananlar bu yorumları yapmışlar .tamam ipl kesin olarak çözüm olmayabilir ama tüğleri çoğaltıyor olması benim için affedilemez :KK43:

Siz ürünü kullanalı uzun süre olmuş. Şu anda durum ne acaba. Kullanıma hiç ata verdinizmi bı esnada bir artış sezdinizmi. Ürünü henüz açmadım kısa sürem kaldı iade etmek icin. Bu yüzen çok rica edicem acil bilgi verebilir misiniz.

Çok feci ikilemde kaldım. Batıklarım çok oluyor. Ağda yaptığım dönem 1 kıl dönmesi ameliyatı 3 bikini ve genitalde yine küçük kıl dönmesi operasyonu geçirdim. 3 yıldır doğumdan sonra jilet kullanıyorum. Ilginc ama bikini ,bacak ,genitalde azalma oldu. Şimdi bunu kullanıma eskisi gibi artarmı diye korkuyorum.

Merhaba. Ben de evde ipl lazer cihazı aldım yeni ama okadar çok olumsuz yorumlar okuyorum ki ipl ile ilgili.
En önemlisi de tüğleri çoğaltıyor denmesi.hem evde hem merkezlerde ipl kullananlar bu yorumları yapmışlar .tamam ipl kesin olarak çözüm olmayabilir ama tüğleri çoğaltıyor olması benim için affedilemez :KK43:

Siz ürünü kullanalı uzun süre olmuş. Şu anda durum ne acaba. Kullanıma hiç ata verdinizmi bı esnada bir artış sezdinizmi. Ürünü henüz açmadım kısa sürem kaldı iade etmek icin. Bu yüzen çok rica edicem acil bilgi verebilir misiniz.

Çok feci ikilemde kaldım. Batıklarım çok oluyor. Ağda yaptığım dönem 1 kıl dönmesi ameliyatı 3 bikini ve genitalde yine küçük kıl dönmesi operasyonu geçirdim. 3 yıldır doğumdan sonra jilet kullanıyorum. Ilginc ama bikini ,bacak ,genitalde azalma oldu. Şimdi bunu kullanıma eskisi gibi artarmı diye korkuyorum.
Bende baya bir azalma ve incelme oldu. Agda yaptigim zamanlarda bike tuylerim siyah ve sertken suan cikan tuyler ince ve acik kahverengi. Tuyleri kalinlastirmasi soz konusu bile degil. Ayrica ipl de hic batigim yok. Bacaklarimda cok olurdu artik cikana kadar kasinir dururdum. Suan hic batigim yok mesela.

Bende baya bir azalma ve incelme oldu. Agda yaptigim zamanlarda bike tuylerim siyah ve sertken suan cikan tuyler ince ve acik kahverengi. Tuyleri kalinlastirmasi soz konusu bile degil. Ayrica ipl de hic batigim yok. Bacaklarimda cok olurdu artik cikana kadar kasinir dururdum. Suan hic batigim yok mesela.
Ben remingtonun 65000 atış olanını aldım kafa değişiyor zaten sizin yorumlarınızla sabah kalktım kullanıcam ya dedim. Ama ilk önce bir kullanım kılavuzunu okuyayım dedim. Bide ne göreyim genitalde kullanılmaz yazıyor. Yüzüme kullanıycaktım zaten bide göğüs uçlarımda birkaç tane var ama göğüs ucundada kullanılmaz yazıyor. Ama satan kişi genitalde kullanılabilir demişti. Bende en büyük problem zaten genitalde dönük en çok o kısımda oluyor.
Sizin makinenizin kullanım talimatında böyle bir uyarı varmı siz genitalde denedinizmi acaba. Çok teşekürler bu arada cevap verdiğiniz için

X