Phılıps lumea tecrübelerim

Birgün sonra eline ulaşması gerekiyordu ben İzmir çeşmede olmama rağmen 1gün sonra geldi hatta çok şaşırdım:eek::110::KK59:

N11 de 2tane firmada uygun fiyata var ama guvenilir mi bu tarz alisverisler????

Ya kizlar kafam karisti,gorumcem dediki 140 bin atisli o makina 140 bin atistan sonra kullanilmiyor dedi,oylemi gercekten ,uydurmusmu

Iki gun once bacaklarimi kollarimi koltuk altini ve ozel bolgeyi jiletle temizledikten sonra lumeayi kullandim . Hic aci yoktu. 5.derecede . Tuylerim 2 gunde daha fazla uzamasi gerekirdi normalde ama uzamadi. Denemek icin cimbizla cektim biraz tuylerin bazilari kolayca ve acimadan geliyordu
Ama bazilari kuvvetli oldugunu gordum.kollarimdaki tuyler daha ince karekterli onlar henuz hic uzamadi bakalim baska gelismeler olursa yazacagim.Hoscakalin

bende akşam kullanacağım ilk kez inşallah, ama anlamadığım bişey var, tüyleri jiletle aldık, kullandık, iki hfta sonra yine yapacağız ya, bu süre zarfında uzayıp dökülmesini bekleyecekmişiz, yani o iki haftada tüylü mü gezeceğiz, bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim...

Tecrübelerinizi takip ediyorum arkadaşlar simdi başka bi yerde Iplnin zararlı oldugunu vücuda inis hizinin lazerden çok daha fazla olduğunu ve kanser riskini artirdigini okudum :KK43:

nerde okudunuz acaba merak ettim Phılıps urunun 10 yıldır denendiğini ancak olumsuz bir etkiye rastlanmadığını yazıyor ki bu konuda phılıps kalitesine güvendiğim için hiç başka ürüne bakmadım ıpl yoğunlaştırılmış ışık sadece phılıps değil epilasyon merkezlerinde de yıllardır uygulanan güvenli bir yöntem olarak kullanılıyor ama bilmem tabii Allaha emanet artık

Ben de dün akşam satın aldım yarın elimde olacak, tecrübelerimi paylaşırım kızlar...

bende akşam kullanacağım ilk kez inşallah, ama anlamadığım bişey var, tüyleri jiletle aldık, kullandık, iki hfta sonra yine yapacağız ya, bu süre zarfında uzayıp dökülmesini bekleyecekmişiz, yani o iki haftada tüylü mü gezeceğiz, bilen biri yardımcı olursa çok sevinirim...

bende bu gün aldım n11 .com dan 1030 tl ye aldım. cihazı şarza taktım. hemen kullanmayı düşünüyorum.deneyimlerimi paylaşırım. Daha önce deneyimlerini okuduğum wolfrong ve diğerlerinin yorumları cihazı almamda etkili oldu. Onlara teşekkürler .Umarım olumlu sonuçlar alırım :)

N11de hangi magazadan aldiniz, bu tarz sitelere guvenemiyorum

okuduklarıma bakarak 1.ve 2.seans arasındaki iki hafta boyunca tuylerın gelişimi bolgelere ve kişiden kişiye değişiyor. Bazıları jiletten sonra uzayan tüylerin bir kısmının döküldüğünü bazıları ise dökülmediğini ancak bazı tüylerin hiç çıkmadığını yazmışlar.1.seans ile 2.si arasında biraz tüylü gezebilirsiniz ama sanırım eskisi gibi hızlı bir büyüme olmuyor.Mesela bende öyle oldu. Etkisi ve farkı daha çok 2.seanstan sonra yani 1 ay sonra anlaşılabiliyor. Ayrıca jiletten hoşlanmıyorsanız ağda ve ya epilasyon aleti kullanabilirsiniz ancak lumeayı tüylerinizin çıkmasına yakın kullanmanız gerekiyormuş.

X