Phılıps lumea tecrübelerim

kızlar benim de sizlere bir sorum olacak. ben de kalıcı çözüm istyorum sizler gibi ancak şuan hamileyim. İnternetten araştırdım ilk üç ay geçtikten sonra lazerde bir sıkıntı olmayacağı yazıyor. Sizce ne yapmalıyım ve aranızda hamile olup kullanan ya da doktoruna bu konuyu danışan var mı?:KK17::KK17:

Benim elime bugün geçti daha kullanmadim ama kullanınca yazarım ve garanti içinde yarın philsi arayacağım bi de philipsin kendi sayfasından ürünü kayıt ettirebilirsin gitti gidiyor dan aldığım ürün 1 gün sonra bana ulaştı ve orjinal hiç açılmamış kutusuyla geldi isterseniz aldığım dükkanın adını da verebilirim!!!!!!!!!!

Ben şuan kullanıyorum ama pişman oldum gibi Bi arkadaş yazmıştı tüyleri tütsülüyo diye gerçektende tütsülüyo ve bacaklarında yanma oldu kutunun içinden kullanma kılavuzu da çıkmadı Philipse Yakışmadı acaba her seferinde traş mı edeceğiz fikri olan varmı!!!!!

Ben şuan kullanıyorum ama pişman oldum gibi Bi arkadaş yazmıştı tüyleri tütsülüyo diye gerçektende tütsülüyo ve bacaklarında yanma oldu kutunun içinden kullanma kılavuzu da çıkmadı Philipse Yakışmadı acaba her seferinde traş mı edeceğiz fikri olan varmı!!!!!

Ben kullanmadım ama bilgim var .. Yani tabiki traş edilecek lazer epilasyonun prensibi bu... Tütsüleme değil, siz traş etmeden yaptıysanız haliyle kökleri değil de deri yüzeyindeki kılları yakmıştır. Traş edip deneyin traş etmeden hiç bi işe yaramaz.

Peki yüzümüzde ne yapacağız ben medimarkta bu ürünü satan Bi bayana sordum yüzünüzü traş etmenize hiç gerek yok dedi dün akşam makinayı yüzüme de kullandım Bi şey olmadı yani Kıllar olduğu gibi duruyor!!!!!bi de ben bikini Bölgesi'ne ağda yapıyorum şimdi jilet sürersem nasıl olacak fikri olan varmı????

Peki yüzümüzde ne yapacağız ben medimarkta bu ürünü satan Bi bayana sordum yüzünüzü traş etmenize hiç gerek yok dedi dün akşam makinayı yüzüme de kullandım Bi şey olmadı yani Kıllar olduğu gibi duruyor!!!!!bi de ben bikini Bölgesi'ne ağda yapıyorum şimdi jilet sürersem nasıl olacak fikri olan varmı????
merhaba bende bu ürünü almak istiyorum ama yanma ve tütsüleme kelimesini duyuncada korktum.yanma derken yanık mı?yoksa bacakta yanma hissi mi ? oluyor acaba kullandıkça yorumlarını yazarsan da sevinirim bizde bilgilenmiş oluruz en azından..

Merhaba lar bana cevap verirseniz çok sevinecem ürünün evkur da satıldığını ve alanlar olduğunu okudum ama az önce ev kuru aradım ve trabzon için sorduğumda bulunmadığını söylediler acaba burda mı Yok yoksa diğer evkur larda da mı yok bilgilendirirseniz sevinirim

merhaba ben gitti gidiyordan aldım Zonguldak tan Bi şirket gönderdi hem de 1.089tl ye aldım gitti gidiyorda Sıfır risk diye Bi şey var güvenebilirsiniz aldığım yerin adı pestilici bilgilerine!!!!ben İzmir çeşmede oturuyorum 1 gün sonra elimdeydi !!!!!!

ben ürünü ayın 13 de kullandım bacaklarımı daha önce epilasyonla aldığım için Bi anda traş etmek istemedim bi kısmını traşladım traşladığım yerde hafif yanma hissi oldu ve diğer Kıllar tütsülendi sonra bütün bacağımı traşladım öyle denedim sadece hafif yanma hissi oluyor oda 1 -2saat içinde geçti. Ve bu arada lumea yı kullanmadan önce Epilasyon veya ağda yapa bilirmişiz internetten kullanma Kılavuzu'na baktım Kıllar uzamaya başlayınca makinayı kullanabilirmişiz

ben ürünü ayın 13 de kullandım bacaklarımı daha önce epilasyonla aldığım için Bi anda traş etmek istemedim bi kısmını traşladım traşladığım yerde hafif yanma hissi oldu ve diğer Kıllar tütsülendi sonra bütün bacağımı traşladım öyle denedim sadece hafif yanma hissi oluyor oda 1 -2saat içinde geçti. Ve bu arada lumea yı kullanmadan önce Epilasyon veya ağda yapa bilirmişiz internetten kullanma Kılavuzu'na baktım Kıllar uzamaya başlayınca makinayı kullanabilirmişiz
Teşekkür ederim takip etmeye çalışacağım deneyimlerini..

Dudak ustu lazer yaptirdiginizda jiletle almaniz gerekiyor. Ayrica evt bi hafifce yanma hissi oluyor ve kizarmada olabilir cildin hassasligina gore lazerlerde bunuda uygulama bittikten sonra bepanthen surun rahatlatir, lumeayi henuz almadim lazer tercubilerimden aktariyorum. Ayrica jiletleme benim bildigim lazerden iki gun oncesinde yapilir vede mumkun oldugunca bi sonraki seansa kdr jiletleme yapilmaz tuyler kendini dokmesi acisinda ama oyle bi asiri tuy dokumu beklemeyin ilk seansta.

merhaba bende bu makineyi almak istiyorum araştırma içersindeyim senelerdir lazer yaptırdım şöyle bilgi vermek isterim ıpl kısa süreli hiç bir sonuç vermiyor onu bilin ayrıca sakın yüzünüze uygulamayın ben yüzüm içinde gitmiştim fakat çoğaltıyor yüz için şuan iğneli yaptırıyorum asıl kesin çözüm iğneli ama vücudumdakileri azaltmak için bu makineyi almak istiyorum en azında evde kendim yaparım diye birde alexdra biraz daha fazla bitirme gücüne sahip tamamen bitirmiyor ama ıpl gibi geçide sayılmaz epilasyona ve ağdaya verdiğim paranın yanında 1500 lira bir şey değil ama yine kararsızım o nedenle kullanan arkadaşlar lütfen yazsın
son modelinin başlığı değişmiyormuş o yüzden atış sayınız bitince makineyi de atıyorsunuz 140000 atış sayısı bayağa iyi ama sonuçta bitecek bu nedenle kararsızım :KK43:

Merhaba ben bu ürünü yeni aldım Ürünün başlığı değişmiyormuş derken nedemek istedin acaba bildiğim kadarıyla 2003 lumea da aynı özellikte Bi de kılları yok etmiyorsa o kadar parayı neden vermeyi Göze alıyorsun bende bu ürünü çok araştırdım bu konuyu buraya açan arkadaşın yazdığına göre kıllarda gözle görülür Bi azalma olmuş ona güvenerek aldım tabi herkesin cildi bünyesi farklı kullanıp görücem

Merhaba ben bu ürünü yeni aldım Ürünün başlığı değişmiyormuş derken nedemek istedin acaba bildiğim kadarıyla 2003 lumea da aynı özellikte Bi de kılları yok etmiyorsa o kadar parayı neden vermeyi Göze alıyorsun bende bu ürünü çok araştırdım bu konuyu buraya açan arkadaşın yazdığına göre kıllarda gözle görülür Bi azalma olmuş ona güvenerek aldım tabi herkesin cildi bünyesi farklı kullanıp görücem
öncelikle ben azaltıyor demek istedim fakat tamamen kıllar yok olmuyor çünkü daha öncede yaptırdım ama benim için azalması ve elimin altında böyle bir makine olması iyi olur diye araştırıyorum eğer tamamen biter düşüncesi ile aldıysanız maalesef bitmiyor cilt konusunda haklısınız ama yüzünüz için hiç tavsiye etmem benim gerçekten çoğalma oldu şimdi iğneli ile uğraşıyorum :KK43:
birde bölge bölge farklılık gösteriyor diğer bölgelerde azalma oluyor muhakkak
başlığın değişmemesi konusu şöyle; bizim baktığımız araştırdığımız makine phılips in son çıkan ürünü onunki değişmiyormuş diğerleri için bir şey diyemeyeceğim

Sadece azalması benim için yeterli Philips lumea 2006 -2003 modellerde ampul Değişimi yok okuduğum kadarıyla 4-5sene (kullanıma bağlı olarak tabi) Kullanım Ömrü varmış .2006 ve 2003 Arasında sadece 400 Atış farkı var diğer bütün Özellikleri aynı benim aldığım yerde ikisinin Arasında 90 tl fark vardı!!!!!

Sadece azalması benim için yeterli Philips lumea 2006 -2003 modellerde ampul Değişimi yok okuduğum kadarıyla 4-5sene (kullanıma bağlı olarak tabi) Kullanım Ömrü varmış .2006 ve 2003 Arasında sadece 400 Atış farkı var diğer bütün Özellikleri aynı benim aldığım yerde ikisinin Arasında 90 tl fark vardı!!!!!
4-5 sene kullanım iyi bence ama tabi bende bölge çok:KK43: ben aldığım zaman yazarım sanırım alacağım benim içinde azalma yeterli ama inşallah çok azalma olur dediğim gibi zaten diğerlerinde de tam bitirmiyor sadece iğneli çözüm zaten onu da her yerine uygulaman mümkün değil inşallah faydasını görürüz alınca bilgi veririm
bir şey soracağım sizin aldığınız hangi modeli birde ampulü değişenden mi aldınız?

Benim aldığım model Philips lumea 2006 ampul Değişimi yok kullan at kısacası inşallah işe yarar çünkü daha önce hiç böyle Şeyler denemedim yani ıpl- lazer bakalım bekleyip göreceğiz bi de haberin olsun bu ürün şarjlı ve içinden Türkçe kullanma kılavuzu çıkmıyor...sen nerden almayı düşünüyorsun ve fiyatı ne kadar acaba!!!!!!!

Benim aldığım model Philips lumea 2006 ampul Değişimi yok kullan at kısacası inşallah işe yarar çünkü daha önce hiç böyle Şeyler denemedim yani ıpl- lazer bakalım bekleyip göreceğiz bi de haberin olsun bu ürün şarjlı ve içinden Türkçe kullanma kılavuzu çıkmıyor...sen nerden almayı düşünüyorsun ve fiyatı ne kadar acaba!!!!!!!
ben aslında kendi yerinden alacaktım orda 1500 lira fakat daha uygun bulursam netten de alabilirim bende son çıkanı almayı düşünüyorum eşim de araştırıyor valla ben çok yaptırdım ılp o yüzden yazdım sadece azaltıyor diye ama çok azaltırsa süpper olur yoksa para çöpe gidecek yalnız şöyle bir şey var gerçekten geç çıkıyor kıllar ve çıktıkça elinin altında makine olması süper ve acı yok ben aslında tam alexdraya başlayacaktım ama bu makineyi duydum bakalım kullandıkça sende yazarsın

Tabi kullandıkça bende memnunluğumu veya şikayetimi yazarım aslında ilk aldığımda kullandım bacaklarımda normalde Epilasyon yapıyordum makina için traş Yaptım ayın 13ünde denedim normalde yani traştan hemen ertesi gün çıkardı kıllar şimdi yavaş sanki ya bana öyle geldi!!!!ama çok aşırı Bi büyüme olmadı özel bölgede ise ağda yapacağım çıkmaya yakın makinayla müdehale edeceğim netten kullanma Kılavuzu'na baktım yani şuan Türkçe olan 2003 modelin dediğim gibi ikiside hemen hemen aynı Epilasyon ağda yapıp kıllar görünmeye yakın makinayı kullanıyorsun !!!bu arada ben nettten aldım fiyatı da. 1.089 tl Sıfır orjinal kutusuyla bilgin olsun. bu makinayı dediğim gibi çok araştırdım zaten fazla Bi yorumda yok !!!bu konuyu açan arkadaşa teşekkürler eğer onun yorumlarını okumasaydım almazdım eşiminde tereddütleri vardı inşallah pişman olmam Bi işe yaraaarrr!!!!!

X