Progestan kullananlar

H
hayırlısı olsun canım Allah tamamına erdirsin...Rabbim bizler gibi bebek hasretiyle yanıp tutuşanların yüzüne bakar inşallah...
Hap çok kotu baş dönmesi yaptı doktor iğne olarak verdi sabah akşam iğne vurunuyorm kalçadan

bu ilaç kişiye göre değişiklik gösteriyor olabilir çünkü ben günde 3 adet kullandığım halde rahat çalışabiliyordum baş dönmesi oluyordu ama ara sıra olduğundan ben kullanmaya devam ettim.

Mrb kizlar bende progestan ampul kullandim bi seferde uc tane vurundum adet olabilmek icin doktorum on gun icinde olursun dedi ama 17gun oldu hala ol kimadim doktorum ameliyattaydi konusamadim ama hemsiresi hamile olabilirsin dedi icim bi tuhaf acaba hamile kalmismiyimdir
Kaldnmi cnm hamile aynısı.smdi bnm başında 15gum oldu gelmedi

merhaba arkadaslar ben adetın 21 gunu progesteron tahlılı yaptırdım 1,07 cıktı doktor progestan 100 mg verdı 3*1 alıcakmısım ben bugun adet oldum bugunde ılacı almaya basladım problem olmaz dımı klomenıde adetın 5 6 7 8 9 gunlerı alınacak dedı

merhaba kızlar ben adetın 21 gunu progesterona baktırdım 1.04 cıktı ve doktor progestan basla dedı fakat basladıgım gun adetın baslagıcına denk geldı 10 gun kullanıcakmısım bırde adetın 5 6 7 8 9 gunude klomen verdı hem klomen hemde progestan kullanılırmı bır arada ve 2 sorumda adetın ılk gunu basladım ya progestana baslnırmı

Mrb bende araniza yeni katıldım 6 aylık evliyim ve bebek istiyoruz doktorum bana progestan verdi ve adetimin 15.günü başladım 12 gün kullandim dün bitti belim ve kasiklarim agriyor adetime de 3gun var progestanla hamile kalan var mi ?

Mrb bende araniza yeni katıldım 6 aylık evliyim ve bebek istiyoruz doktorum bana progestan verdi ve adetimin 15.günü başladım 12 gün kullandim dün bitti belim ve kasiklarim agriyor adetime de 3gun var progestanla hamile kalan var mi ?

Ben catlatma iğnesi ve progestanla hamile kaldım. İnşallah sende de işe yarar :)

nickimikim7, post: 42534835, member: 636380"]Ben catlatma iğnesi ve progestanla hamile kaldım. İnşallah sende de işe yarar :)[/QUOTE]
İnsallah cnm :)

Kizlar bna dktor serephene ve progestan verd.adetin 3 .gunu seropheneye baslcam9 gun ara sonra 16. Gun progestan 10 gun gunde 1 kullan bu sekilde 4 ay kullan dedi.kafam karisti adetlerim duzensz tarlusal flan kullancam adetm icin ya ikinci ay tarlusal kullanirken bu ilaclari kesip 3. Gunu yibe ayni hesap devammi etcem boyle kullanan bilgisi olan varmi

Merhabalar! 4 yıllık evliyim 6 aydır bebek düşünüyoruz ama olmadı doktora gittim progestan 100 mg verdi. adet bitiminden 5 gün sonra başladım kullanmaya bugün ve dün yani ilaç kullanmaya başlayalı 6 gün oldu ve kanamam var. ara kanama gibi. daha adete 15 günüm var aslında ve doktor 12 gün sonra kontrole çağırdı. adet olunca bırakılıyor mu bu ilaç bilgisi olan var mı? ya da yan etkisi olabilir mi ilacın?

ark mrb bende ctesi günü aşılamam yapıldı banada crinone jel verdi her akşam kullanmamı söledi doktor. umarım bendede işe yarar bende pco var hayrlısı Allahtan bakalım

Merhabalar çok acil bir sorum var adet düzensizliğim olduğu için progestan kullanıyorum daha ilaç bitmeden bugün adet oldum ilacı bırakmalı mıyım devam mı etmeliyim 40. günümdeyim ilacın bitmesine daha 5 gün vardı

Merhaba..2 yillik evliyim 4 -5 aydr bebek istiyoruz.dr a gittim progestan verdi tembellik var gb yumurtalarda oyle dedi. Adetim duzensiz progestani adetin 16.gunu basla 10 gun kullan dedi.ilaca baslayinca genelde 8. Gunde adet oluyorum.dr adet gorunce kesebilirsin ilaci dedi. Bu ay 3.kere icicem ilaci henuz bsy yok :-( nasil olcak ne zaman olcak meraktayim. Bu arada 33 yasndayim.siz siz olun cocuk icin beklemeyin hele yas 30 u astiysa.sizleri okuyup teselli buluyorum
Rabbim herkesin gonlune gore versin

Progestanı fitil olarak koyuyorum. Ama şöyle birşey var. Ben çok tuvalete gidiyorum. Bazen hapı koyduktan yarım saat sonra tuvalete gitmek zorunda kalıyorum. Tabi hapın parçaları düşüyor. Böyle bir etkisi olurmu acaba. Bileniniz varmı.

Kizlar selam.bnde pko war asilama oldum.ve progestan 100 werdi doktorum gece yatarken 2tane vajinal fitil seklinde.asilamanin bugun 9.gunu.goguslerim hassas ve karnimda garip bisiler oluyor.acaba progestan mi yapiyor bunlari????nolur yazinnn

arkadaşlarr yardımınıza ıhtıyacım var..
pko hastasıyım cocuk sahıbı olmak ıstedıgım ıcın doktora gıttım doktor progestan 100 mg ve folıc asıt verdı.progestanı sabah aksam agızdan kullandım.kutunun yarısında kahvrengı ve pembe lekelenmelerım oldu. hapın bıtmesıne ıkı gun var ama adet kanamam geldı. hap bıtmeden kanaması gelen barmı acaba ? doktorda adet kanamanın 2.gunu gel demıstı ama ne yapsam bılemedım

merhaba arkadaşlar benimde ara kanamalrım olduğu için geçen cuma doktora gittim muayene oldum kist yok çok sağlıklısın dedi progestan 100 mg verdi günde 3 kere içilcek dedi düne kadar baş dönmesinin ve hafif çarpıntıdan başka bişi yoktu dün göğsüm sıkıştı baya yan etkisi oluyomuş bi de bende aritmi var korkuyorum kalbi etkiler mi diye pazartesi doktora tekrar gitcem durumu söylicem kanamalrım kesildi tekrar ederse rutin halde kullancakmışım valla ne yapcağımı hiç bilmiyorum

X