Progestan 🚨

Flowersgirl57

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2021
160
67
28
Kızlar 6 haftalık hamileyim doktorum progestan kullanmamı söyledi, dün başladım bugün açık renk kahverengi akıntım oldu sebebi nedir bilenler yazarsa sevinirim

Kızlar 6 haftalık hamileyim doktorum progestan kullanmamı söyledi, dün başladım bugün açık renk kahverengi akıntım oldu sebebi nedir bilenler yazarsa sevinirim
Merhaba ben aşılama işlemi yaptırmıştım sonrasında kahverengi akıntı olmuştu bende de doktor normal demişti. Ama maalesef gebe kalamamıştım o ay. Şu an 6 haftalık gebeyim ve iki gündür yine kullanmaya başladım düşük tehlikesine karşı. Şu an akıntım yok. Siz doktora göründünüz mü acaba?

Merhaba ben aşılama işlemi yaptırmıştım sonrasında kahverengi akıntı olmuştu bende de doktor normal demişti. Ama maalesef gebe kalamamıştım o ay. Şu an 6 haftalık gebeyim ve iki gündür yine kullanmaya başladım düşük tehlikesine karşı. Şu an akıntım yok. Siz doktora göründünüz mü acaba?
Evet göründüm progestanı günde 2ye çıkardı şu an kalmadı bahsettiğim akıntı

Ve ben bunun hareketle olduğunu düşünüyorum o hafta çok hareketli geçti doktorumda bol bol dinlen hatta banyo yemek ve tuvalet dışında hep yat dedi bu hafta öyle yaptım

Gözünüz aydın sağlıkla kucağınıza alin inşallah. Bir şey soracaktım. Progestani fitil olarak mi aliyorsunuz hap olarak mi ? Bende su an 6 haftalik hamileyim gunde 3 kez progestan fitil kullaniyorum 3-4 gunde bir bende de kahverengi leke geliyor. Doktor fitilden kaynakli olabilecegini söyledi ama cok tedirgin oluyorum.

Gözünüz aydın sağlıkla kucağınıza alin inşallah. Bir şey soracaktım. Progestani fitil olarak mi aliyorsunuz hap olarak mi ? Bende su an 6 haftalik hamileyim gunde 3 kez progestan fitil kullaniyorum 3-4 gunde bir bende de kahverengi leke geliyor. Doktor fitilden kaynakli olabilecegini söyledi ama cok tedirgin oluyorum.
Teşekkür ederim sizede hayırlı olsun bana hap olarak kullanmamı söyledi benimde kahverengi akıntım vardı 6.haftada günde 2ye çıkardı doktorum şuan kesildi ve tek kullanıyorum günde tekrar

Arkadaşlar ben de 8 haftalık hamileyim 6+4. Haftamda açık kırmızı yoğun bir kanamayla doktora gittim her şeyin normal olduğunu söyledi önceden kullandığım Progestan hapım olduğunu söyledim vajinadan almamı söyledi ondan önce ağızdan alıyordum . Günde bir gece yatarken al dedi önceki doktor 8 saatte bir demişti bu doktorumun dediğini yaparken hapı tam itemedim sanırım kanamam oldu ertesi gün tekrar ağızdan döndüm fakat ağızdan bende hem aşırı baş dönmesi hem de nefes darlığı yaptı ki nefes darlığı ciddi yan etkiler arasında ayrıca ilaçta soyaya alerjinizi varsa kullanmayın diyor iyice okuyun ona göre kullanın derim tekrar vajinadan almaya başladım. İlk denemede tam itemiyorsunuz ama alıştıkça inanın daha rahat ağızdan daha zor oluyor vajinadan daha etkili oluyor boşuna yan etki çekmenize gerek yok zaten zor bir süreçten geçiyoruz

X