Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
:KK43: evet cnm haklısın ama işte napauım bahaneler üretmeye çalışıyorum kndimce bidakine uZanmam olmaz bişy diyorum ki bnde biliyorm aslnda :KK43: hayırlısı böyleymiş en kısa zamnda kültür göndericem cnm tşk edrim ilgin için

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım hangi şehirdesin bilmiyorum ama kızların bir listesi var herkes memnun olduğu doktoru yazıyor.İyi bir doktor çok önemli.Geçmişe bir bak istersen.Başın sağolsun arkadaşım

canım hangi şehirdesin bilmiyorum ama kızların bir listesi var herkes memnun olduğu doktoru yazıyor.İyi bir doktor çok önemli.Geçmişe bir bak istersen.Başın sağolsun arkadaşım

Bursadayım cnm bnmde bi dk var memnun gibiym şmdilik ama bakıyorum şmdi eskilere tşk edrm

Darısı bize inşallah, senin sorunun neydi birde hepmi yattın ?

inşallah görürsünüz herbiriniz... dikiş atıldı bana da 15 mm di hep rahim ağzı uzunluğum 20. haftadan 35. haftaya kadar yatttım ben ama28 sonrası arada evde 3-4 dakka dolanıyordum öncesi sadece lavabo ihtiyacı hariç yatarak geçti

Canım bebiş sevmiş yerini:emir_bebek:maşallah kuzuma:nazar:Sanırım daha açılman yok.Nidilatı bıraktıktan sonra kasılma falan yaşamadın mı?ben yarım saat unutsam karnım kubbe gibi kasılıyor.

canım ben hiç nidilat kullanmadım kasılmam olmuyordu çünkü hala yok. kasılma olmasın diye 4 litre su içiyordum . salı günü giittiğimde açılma yoktu yarın tekrar gideriz galiba artık olsun istiyorum ama hayırlısı tabi darısı hepinize sağlıkla doğsun yeterki

Uzun ugraslardan sonra vagen kulturu yapti doktor ve escherichia coli cikti kulturde.netten arattim biraz vaginitlein yuzde 80 i bu baktetiyle oluyomus.tedavi efilmezse erken doguma nden oluyomus.dokyor zinnak 250 gunde 2 defa vedi ama cok korkuyorum.bu cuma gunu lutfdn vana ve bebegime dua edin arkadaslar.dualariniza cok ihtiyacimiz var.

Dualarim seninle. Icini ferah tut. Kotu seyler dusunme. Dr kotu bisey olsa soylerdi. Cok da arastirip moral bozmamak lazim. Merak etme saglikla gelecek be isin dunyaya :) dr dediklerini harfiyen uygula. Bebekler bizden daha inatci hayata daha siki tutunuyorlar merak etme canim

Bursadayım cnm bnmde bi dk var memnun gibiym şmdilik ama bakıyorum şmdi eskilere tşk edrm

Bende bursadayim. Dr mumin karahasan. Benim rahim yetmetmezligini bulan ve serklaj yapan kisi. Bebegimin hayatini o kurtardi sayilir. Kac arkadasim ne dr lara gittiler hicbiri bana yapilan kontrolu yapmamis. Onlara gitseydim simdi coktan dogurmustum ve yasami riskliydi. Simdi yatiyoruz. Acibademde kendisi, bursalilarin aklinda olsun

Bizde bugün kontrole gittik ra uzunlugumuz hala 3.5 .. Bebeğim gayet saglikli . 20 haftaligiz umarim 30 a kadar daha sonra 40 a kadar gelebilir iz. Pruloton kullanmaya devam.

Nexus4

bebişte, servikste gayet iyi maşallah benimde kasılmalarla beraber 2.7 inmişti tekrar 3.4 çıkmış hep beraber 40 lı haftalara inşallah

Mrb kızlar tam üç ay önce gece bianda suyum gldi 17 haftalık oğlumu çok erkn bırak gitti bni aradan üç ay geçti ama hala dün gibi acısı rahm ağzı yeterszliği olabilr dedi doktrlar ama bn bi saat önce dolaba uzandım snra suyum gldi onnla ilgisi olabilr i acaba ? :KK43:

canım geçmiş olsun ne denir ki çok zor Rabbim kısa zamanda tekrar kucağını doldursun inşallah.O günlerde kaşıntı veya akıntı varmıydı enfeksiyonda olabilir suyun geldikten sonra kolay doğum yaptıysan ray dır.hamilelik döneminde bakteri takibinide iyi yaptırmak gerekiyor keseyi delebiliyor.dolaba uzanmakla ilgisi yoktur bence

Mrb kızlar tam üç ay önce gece bianda suyum gldi 17 haftalık oğlumu çok erkn bırak gitti bni aradan üç ay geçti ama hala dün gibi acısı rahm ağzı yeterszliği olabilr dedi doktrlar ama bn bi saat önce dolaba uzandım snra suyum gldi onnla ilgisi olabilr i acaba ? :KK43:

Cok uzuldum basin sagolsun. Buyuk ihtimal rahim agzi yetmezligi bunu bilmeleri icin doktorun 17-25 arasi haftalarda alttan ultroson ile rahim kanali uzunkuguna bakmas lazim. Ama cogu yapmiyor. Benim dr daha once yazdim sana dr muminkarahasan acibademde. 26. Haftamda bakti. Dogmasina 3mm kalmisti.bakmasa bende doguravaktim :KK43: ben sanslilardanim.yoksa bende bebehimi kaybedecektim. Serklaj yapildi. Ogunden bero yatiyorum.32. Haftaya geldik. Uzanmayla falan ilgisi yok. Iyi bir dr bul.merak etme herseyin cozumu var artik. Moralinide yuksek tut. Baska bilgi istersen her zaman verebilirim. Bursaliyiz nede olsa

canım geçmiş olsun ne denir ki çok zor Rabbim kısa zamanda tekrar kucağını doldursun inşallah.O günlerde kaşıntı veya akıntı varmıydı enfeksiyonda olabilir suyun geldikten sonra kolay doğum yaptıysan ray dır.hamilelik döneminde bakteri takibinide iyi yaptırmak gerekiyor keseyi delebiliyor.dolaba uzanmakla ilgisi yoktur bence
Suyum glrkn hiç ağrm yoktu ama doğumum çok zor oldu suni sancı verdiler çok acılar cektim

Cok uzuldum basin sagolsun. Buyuk ihtimal rahim agzi yetmezligi bunu bilmeleri icin doktorun 17-25 arasi haftalarda alttan ultroson ile rahim kanali uzunkuguna bakmas lazim. Ama cogu yapmiyor. Benim dr daha once yazdim sana dr muminkarahasan acibademde. 26. Haftamda bakti. Dogmasina 3mm kalmisti.bakmasa bende doguravaktim :KK43: ben sanslilardanim.yoksa bende bebehimi kaybedecektim. Serklaj yapildi. Ogunden bero yatiyorum.32. Haftaya geldik. Uzanmayla falan ilgisi yok. Iyi bir dr bul.merak etme herseyin cozumu var artik. Moralinide yuksek tut. Baska bilgi istersen her zaman verebilirim. Bursaliyiz nede olsa

Canm gerçktn çok tşk ederm ne kadar muayene ücreti acaba bide fsm bulvarnda demi acıbadem

Canm gerçktn çok tşk ederm ne kadar muayene ücreti acaba bide fsm bulvarnda demi acıbadem

Canim evet fsm bulvarinda. Sgk ile anlasmasi yok :KK43: benim ozel saglik sigortam car 30 tl oduyorum. Ama %80nini sigortam karsiliyor. Eger ozel saglik sigortan yoksa acibadem biraz pahali ne yazikki

rahim ağzı yetmezliğinden dolayı oğlumu kaybettim.rahim boyu ölçülüyordu ne olduysa iki günde oldu ve bebeğimi malesef kaybettim.şimdi bekleme sürem var ama bu sefer bu işin uzmanı olan çok iyi bir doktorla devam etmek istiyorum ben soru sormadan kaygılarımı anlayıp kendi herşeyi anlatsın.ilk bebeğim 6 sene sonra olmuştu.tekrar aynı sıkıntıları yaşamak istemiyorum istanbulda oturuyorum.iyi bir doktor arıyorum şimdiden teşekkür ederim

rahim ağzı yetmezliğinden dolayı oğlumu kaybettim.rahim boyu ölçülüyordu ne olduysa iki günde oldu ve bebeğimi malesef kaybettim.şimdi bekleme sürem var ama bu sefer bu işin uzmanı olan çok iyi bir doktorla devam etmek istiyorum ben soru sormadan kaygılarımı anlayıp kendi herşeyi anlatsın.ilk bebeğim 6 sene sonra olmuştu.tekrar aynı sıkıntıları yaşamak istemiyorum istanbulda oturuyorum.iyi bir doktor arıyorum şimdiden teşekkür ederim

Çok iyi anlıyorum seni cnm allah sabır versin inş en kısa zamnda alırsın bebğini kucağına ne kadr bekliycksn iknci bebk için bişy dedimi dr

Dualarim seninle. Icini ferah tut. Kotu seyler dusunme. Dr kotu bisey olsa soylerdi. Cok da arastirip moral bozmamak lazim. Merak etme saglikla gelecek be isin dunyaya :) dr dediklerini harfiyen uygula. Bebekler bizden daha inatci hayata daha siki tutunuyorlar merak etme canim

Insalkah sağlıkla bebeğim miyadi doldurur amin

Çok iyi anlıyorum seni cnm allah sabır versin inş en kısa zamnda alırsın bebğini kucağına ne kadr bekliycksn iknci bebk için bişy dedimi dr

sağol cnm.tüp bebek dr 2 ay sonra yapalım dedi tekrar tüp bebeği ama doğumum çok zordu ben biraz daha beklemek istiyorum.yaz sonu gibi olsun diyorum ama bir yanım tekrar anne olmak istiyor.iyi bir doktor olursa her tahlilimi yaptırıyım karar veriyim diyorum.bide 3. ayda dikiş atılcak 2 dr aynı şeyi söyledi

Cnm öncelikle çok geçmiş olsun.5422. Sayfada arkadaşların koyduğu doktor listesi var.Bir bak istersen.

X