S beden olmak isteyen buraya

canım benim istersen bugünde listeni yazabilirsin..
yarın kilonu tartıl listemize yazalım bidanemm..

bereber uzun bir yolculuk geçirez..:teytey:

sıla ablacım yaa bende kendi diyetimi yapmaya baslıorum yarın özel bi sebepten kılo aldığımı sölemiştim topikte hatırlarsın belkı benı de yaz 60 kıloyum kndi yontemımı bi kez daha deneyim 50 kıloya dusmeye calıscam...cokacimcoook

buğün öğlen ;
1kase tavuk çorbası içtim
1çay bardağıda yoğurt
saat 3de 4tane kepekli bisküviyle 1kupa yeşil çay içecem
5de1elma yiyecem
akşam 7de akşam yemegimi yerim(menü belli değil)

mrb kızlar öncelikle hepinize başarılar diliyorum. ben spor ve kalori yakma konusunda bişey söylemek istiyorum. bazı sitelerde kalori yakma hesaplamaları var ordan da bakabilirsiniz. 1 saat step yapmakla 2 saat yürümek eşit. zaten terlemeyle de insan bunu gözüyle görüyor. twist and shape gibi step aletlerini şiddetle tavsiye ediyorum.

cnm sen elma diyetinden memnun kalmadın mı benneyaptımki yani ilk verdiğin 10 kilo bence çok olumlu bi netice ben elmayı hayatıma aldım ama sadece elma değil az sık yiyerek dengeli beslenip elmayı bol tüketme biçiminde . . .

canım benim tabiki 10kiloyu vermek çok güzeldi tabiki o an çok memnun kaldım.ama

benim okilolar doğumdan kalan taze kilolardı.daha sonrasında gitmedi kilolar.

o diyet şok diyet .ilk haftalarda verdiriyor sonra duruyorsun.yani bende öle oldu

ve araştırmalarıma dayanarakta meyve diyetleri,çok yapıldığı zaman kiloyu kastan verdiriyormuş. elmayı şimdi öğün aralarında artık yiyeceğim ben.

yine bu sözü kullanacam ama yediğimiz herşeyin fazlası zarar ..azı kardır canım..

dengeli biçimde ölçüyü kaçırmadan herşeyden az yemek mantıklı geliyor bana..

kızlar listemiz.
sıla55..83
yazer..95
zemus..68
gizem...60
espresso..77.6

kızlar yazdım 2nizide..gizemcim sen o diyetine
i yap,deneyimlerini paylaş
espresso canım.aferim kız erken giden erken yol alırmış..listen çok iyyiii

teşekkür ederim canım
tek eksiğimiz spor
koşu bandımda 45 dk yürüyüşlede desteklesem harika olacak
inan bana sağlıklı beslenmeyle ve sporla istenilen kilo veriliyor ama malesef sabırsısız
hemen vermek gibi gaflete düşüyoruz ve hemende alıyoruz hemde fazlasıyla
onun için iyi oldu bu topiği açman destek oluruz birbirimize

selam sıla burayı yeni gördüm benide listeye yazın ama kilomu size pazartesi sabah söyleyebilirim ancak. birlikde s beden olmadı m beden olacağız..

[

kızlar yazdım 2nizide..gizemcim sen o diyetine
i yap,deneyimlerini paylaş
espresso canım.aferim kız erken giden erken yol alırmış..listen çok iyyiii[/COLOR][/B][/QUOTE]

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim canım
tek eksiğimiz spor
koşu bandımda 45 dk yürüyüşlede desteklesem harika olacak
inan bana sağlıklı beslenmeyle ve sporla istenilen kilo veriliyor ama malesef sabırsısız
hemen vermek gibi gaflete düşüyoruz ve hemende alıyoruz hemde fazlasıyla
onun için iyi oldu bu topiği açman destek oluruz birbirimize

canım benim..
hayatımızı düzene koycaz bundan sonra spor yapamıyoz diye bişey yok .şartlandırcaz kendimizi

çalışan bayanlar akşamları..ev hanımları sabah yapacak..ve yahutta uygun buldukları bir zamanda..

ve seninde inanıyorum 45 dakika yürüyüşle destekliceksin..
bizd e başarcaz bu sefer..yılmak olmucak ay bu hafta az gitti kilo deyipte bırakmıcaz..
tam destek olucaz burda bitanemm birbirimize...

selam sıla burayı yeni gördüm benide listeye yazın ama kilomu size pazartesi sabah söyleyebilirim ancak. birlikde s beden olmadı m beden olacağız..

tamam fıstıkım yazdım bilem seni.tamam sen pazartesi sölediğinde kilonu yazarız...

hayır canımmmmmm m bedeni kabul etmiyomm:eek:lmaz:

illede s olacaz ona göre..kaydirigubbakcemile5
kızlar listemiz.
sıla55..83
yazer..95
zemus..68
gizem...60
espresso..77.6
MİYAVMİİİ.....

mrb kızlar öncelikle hepinize başarılar diliyorum. ben spor ve kalori yakma konusunda bişey söylemek istiyorum. bazı sitelerde kalori yakma hesaplamaları var ordan da bakabilirsiniz. 1 saat step yapmakla 2 saat yürümek eşit. zaten terlemeyle de insan bunu gözüyle görüyor. twist and shape gibi step aletlerini şiddetle tavsiye ediyorum.

CANIM BENİM SAOLASIN..
canım kilo takibi diye bir yer var ordan günlük yediklerimizin kalorilerinede buraya yazarız..
ve sporda yaktığımız kalorileri.günlük verdiğimizi aldığımızı görürüz tabi

twist and shape gibi step aletlerini basende çok etkili olduğunu duydumm.. doğru değilmi canım sen kullanıyomusun..

tamam kız s oluruz hatta hızımızı alamayıp xs de oluruz ben önümüzdeki hafta gizemm diyeti yapacağım :KK70:

tabi kız xs oluruz.anam oda 0,benden yahuuuuuu çirkin olmayak

neyse fıstıkım.sen istediğin diyeti yapmakta özgürsün herzaman biz burdayız burası senin evin biliyorsunnn
burdada paylaşım olsunnn..

kızlar önemli bir rica
ilk sayfalardada yazdım ama görmeyen olabilir..

Kan tahlillerimizi mümkün olduğunca en kısa sürede yaptıralım..

Ve ona görede diyetimizi yapalım .sağlıklı olalımki diyetimizi sporumuzu yapalım..

Ben pazartesi yaptırcam ..ilk işim o olcak

sağlık ocaklarıda yapıyor tüm kan değerlerini..

CANIM BENİM SAOLASIN..
canım kilo takibi diye bir yer var ordan günlük yediklerimizin kalorilerinede buraya yazarız..
ve sporda yaktığımız kalorileri.günlük verdiğimizi aldığımızı görürüz tabi

twist and shape gibi step aletlerini basende çok etkili olduğunu duydumm.. doğru değilmi canım sen kullanıyomusun..

basen bacak ve göbeği beraber çalıştırıyor. ben çok faydasını gördüm. al tv karşısına geç in çık :) yapması da zevkli ve 50 tl gibi bişeye almıştım.

silacim topigin hayirli olsun sana ugurlu gelsin tum kilolarindan kurtulursun insallah
saglikli olanda bu zaten az ve sik yiyerek kilo vermek
bende diyetisyene gittigimde bana onerdigi buydu
ama ben kilolarimi sok diyetlerle verdim zaten dogum kilolariydi cabuk gitti
suan diyetim bitti istedigim kiloma geldim ama diyet topilerini okumayi seviyorum seninde takipcin olucam kilolarini verdikce bende sevinicemm
tum diyettekilere kolay gelsin

Merhaba Sıla topiğin hayırlı olsun canım...Paylaşımın bol olsun,kilolarda uçup gitsin dileklerimi de sunup merhaba demek istedim...a.s.
Aranıza bende katılmak istiyorum.Diyetisyene salı günü gittim.Sizinde belirttiğiniz gibi 3+3 öğün beslenmek gerektiğini söyledi.Vermem gereken 5 kilom var.Hergün koşu bandında 50 dk yürüyorum bazen 1 saat....Diyetisyen metobolizmamı yavaş buluyor bu nedenle spor öncesi kullanmam için L_carnitine verdi.Bugün 2, günüm diyete devamediyorum.Sizlerle olursam motivasyonumun artacağını düşünüyorum
KİLOM 65

Bugün 2 bardak su ile güne başladım
SABAH 1 dilim kepek ekmeği+1 parça beyaz peynir+domates,salatalık+1 bardak süt
ARA 1 elma+türk kahvesi:kedi:
ÖĞLEN 1 kase çorba+3 küçük biber dolması+domates
Şimdilik yediklerim bu kadar.Tabii bol su içiyorum. 2 fincanda yeşil çay....:dance:Beni de listenize alır mısınız?

X