Saç Şekillendiriciler Saç Maşası için hangi markayı önerirsiniz?

Ucu aşağıya doğru incelen maşaları kullanan var mı? Varsa hangi markayı kullanıyorsunuz? Galiba babyliss ve remington ın o modeli var. O modeller çok daha doğal duruyormuş.

kızlar bende 25 mm babyliss ipro kullanıyorum 200 dereceye kadar ısınabiliyor. fotoğrafını siteye yükleyemedim ama buradan nasıl kullanıldığını da görebilirsiniz.BaByliss Saç Maşası

Arkadaslar, saçlarınız maşadan olumsuz etkilenmesin diye ne kullanıyorusnuz?

Arkadaslar, saçlarınız maşadan olumsuz etkilenmesin diye ne kullanıyorusnuz?

ben gliss in sıvı saç kremini (turuncu olan), ayrıca avonun saç serumunu ve de hindistan cevizi yağı kullanıyorum. tabi ki bu ürünleri aynı anda değil dönüşümlü olarak kullanıyorum.

Ben dun Teknosa da baktım ama fiyatlar cok yuksekti ve fazla çeşitte yoktu. kaç cm oldukları falanda yazmıyordu. remington un bir modeli vardı 99 tl idi. Karar veremedim bir türlü..

Arkadaşlar birkaç gündür maşa araştırması içindeyim.Kafamda babylissmarkası var.Kulananlar memnun mu.İon teknolojisi yok seramik kaplamalı maşa.Saçlara zarar verirmi acaba bide ion teknolojisini kullanıp gercekten gerekli diye düşünen varmı...Kafamda birsürü soru oluştu ya Yardımcı olabilirmisiniz...

bende araştırıyorum maşasından memnun olan varmı saçı yakmayan doğal su dalgası misali yapan konu pasif kalmış. kullanmadan önce neler sürüyorsunuz ve ne için cvp larınız için teşekkür ederim şimdiden.

bende araştırıyorum maşasından memnun olan varmı saçı yakmayan doğal su dalgası misali yapan konu pasif kalmış. kullanmadan önce neler sürüyorsunuz ve ne için cvp larınız için teşekkür ederim şimdiden.

ben babyliss kullanıyorum çok memnunum öncesinde de gliss ısı koruyuculu sprey kullanıyorum ama maşa öncesi köpük jöle filan kullanmanızı tavsiye etmem saç fdaha çok yıpranır

remington konik maşa kullanıyorum. ucuna doğru incelenden, çok hızlı ve pratik geliyor bana fakat bukleler çok büyük durmuyor, aslında uçlara doğru incelmesinin nedeni de bu.

babyliss 25mm ve 32 mm de kullanıyorum. 25lik herkese göre ideal gibi, 32mm çok doğal oluyor fakat saç şekillendirici kullanmazsam hemen formunu yitiriyor bukleler, son zamanlarda moda olan hafif dağınık dalgalı modeller için güzel ama..

19luk olanı hiç düşünmedim, düğün saçı gibi olacağından şüpheleniyorum çünkü..

sonuç olarak her iki marka da çok iyi bence.

X