Saç Uzatma Yöntemleri SAÇÇ UZATMA YÖNTEMLERİ. LÜTFEN YARDIM(fotoğraf)

Peki nasıl kullandın .s ? Yani ne kadar sıklıklarla

Çay demler gibi demliyosun biraz soğumasını bekliyosun daha sonra sacının diplerine sürüp yarm saat bekletysn sonra banyo yap haftada bir ya da birkaç kez yapman yeterli faydasını göreceğine eminim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Birazdan okucam canım teşekkür ederim bioblasın saç uzatan bi sampuanı var arakdasım onu denemıstı dıp boyası cok cabuk gelıyo cok uzatıyo dıye bırakmıstı yanı oyle diyim b ende kullandım ama cok sey denedıgım ıcın hangısı uzatıyor anlamadım onuda ben öneriyiim bari :)

Tesekkur ederim tavsiyen icin guzelim. Ama artik sacimla cok ugrasmayi biraktim yapmadigim kullanmadigim sey kalmadi. Sonunda dogru seyi buldugumu dusunuyorum. Organik Sampuan ve organik sac kremi. Haftada bir kez organik Hindistan cevizi yagi ve diger hafta organik Hindistan cevizi sutu maskesi uyguluyorum.... :nazar: saclarimda herzamankinden daha hizli uzama goruyorum en onemliside saglikli uzuyolar yumusacik oluyo :))

Çay demler gibi demliyosun biraz soğumasını bekliyosun daha sonra sacının diplerine sürüp yarm saat bekletysn sonra banyo yap haftada bir ya da birkaç kez yapman yeterli faydasını göreceğine eminim

Teşekkür ederimm hemen baslıcam bende :))

Tesekkur ederim tavsiyen icin guzelim. Ama artik sacimla cok ugrasmayi biraktim yapmadigim kullanmadigim sey kalmadi. Sonunda dogru seyi buldugumu dusunuyorum. Organik Sampuan ve organik sac kremi. Haftada bir kez organik Hindistan cevizi yagi ve diger hafta organik Hindistan cevizi sutu maskesi uyguluyorum.... :nazar: saclarimda herzamankinden daha hizli uzama goruyorum en onemliside saglikli uzuyolar yumusacik oluyo :))

Hadii ya artık napcamı sasırdım onları denemektede fayda var hatta faydası daha fazla demekkı ne de olsa organik :)

$zauah.jpg

Üsttekı fotograflar 1 ay oncesınden alttakıler 1 ay sonrasından belkıde daha az 20 25 gun kestirdim kısa dıyodum usttekılerı bu yazıyı yazdıktan sonra cekmıstım sız dusunu ben hergun gordugum ıcın farkedemıyorum fotograflardan anlasılıyor anca :)

durulaması zor oluyor mu maskeyi ? ve saçta hardal kokusu kalıyor mu?

Hardalı durulaması cok zor oluyor.Hayır koku falan kalmıyo.Ya sacına suyu değdirmeden once sampuanla bıraz beklet banyoda 3 4 dakıka su işte ama yakma falan yaptıgından dolayı ınsan uzadıgını yada uzuycagını hıssedıyor

Ben birşey ekleyeyim arkadaşlar...Isırgan çayı kürü durulamadan yapılıyor. Banyo sonrası bol bol saçına dök yedir diplerini ovala ve fazlasını sık. Öyle küçücük bir fincanla değil ben 500 ml french press'e bir büyük tutam atıyorum ısırganı.. Banyo sonunda kullanın ve aslaaa durulamayın ısırganın kötü kokusu falan yok kuruyunca hepsi gidiyor zaten. Aralarda da fısfıs şişesiyle saç toniği olarak kullanacaksınız. Öncelikle dökülmeyi müthiş durduruyor, uzatıyor, saç kaliteni arttırıyor....Ben yaptım süper faydalı bıraktığımda ise bir iki hafta sonra eski dökülmelerim geri gelmişti şimdi tekrar başladım ömür boyu bunu kullanacağım saç kremi kullanmıyorum, kremli şampuan da öyle ve TRESAN ısırgan otlu şampuan kullanıyorum o kadar...

Ben birşey ekleyeyim arkadaşlar...Isırgan çayı kürü durulamadan yapılıyor. Banyo sonrası bol bol saçına dök yedir diplerini ovala ve fazlasını sık. Öyle küçücük bir fincanla değil ben 500 ml french press'e bir büyük tutam atıyorum ısırganı.. Banyo sonunda kullanın ve aslaaa durulamayın ısırganın kötü kokusu falan yok kuruyunca hepsi gidiyor zaten. Aralarda da fısfıs şişesiyle saç toniği olarak kullanacaksınız. Öncelikle dökülmeyi müthiş durduruyor, uzatıyor, saç kaliteni arttırıyor....Ben yaptım süper faydalı bıraktığımda ise bir iki hafta sonra eski dökülmelerim geri gelmişti şimdi tekrar başladım ömür boyu bunu kullanacağım saç kremi kullanmıyorum, kremli şampuan da öyle ve TRESAN ısırgan otlu şampuan kullanıyorum o kadar...

Tam anlayamadım ya hem ısırgan otu kullanıp hem sampuan kllanıyosunuz dımı??? bide kürü yağtıgımızda sacımıda yaglılık falan olmuyomu kırlı durmuyomu benım sacım cok cabuk yaglanır faydası ya da zararı olur mu kı

galiba benim size yardımım dokunabilir hanımlar 😊

yorumları okuyamadım.

başlığa yazıyorum sadece.

ben 3 yıl önce belimdeki saçlarımı omuzlarıma kadar kestirdim.

çok pişman oldum ama uzar dedim.

aradan 2 buçuk yıl geçti saçlarım bir gıdım bile uzamadı.

ne yaptım ne ettim uzamadı. artık depresyona girdim.

sonra aktarda bir şampuan keşfettim.

entele şampuanı ve entele losyonu. tek bir markası vardı zaten.

4,5 ay düzenli kullandım.

mucize! saçlarım nerdeyse kalçalarıma değecek 😊😊

ve şampuan ayrıca yağlı saçlara birebir.

sabah yıkayıp akşam yağlanan saçlarım 3 gün yıkamasam yağlanmadı.

artık kullanmıyorum bıraktım. çok mutluyumm. sorularınız olursa ben burdayım 😊

Son düzenleme:
Hardalı durulaması cok zor oluyor.Hayır koku falan kalmıyo.Ya sacına suyu değdirmeden once sampuanla bıraz beklet banyoda 3 4 dakıka su işte ama yakma falan yaptıgından dolayı ınsan uzadıgını yada uzuycagını hıssedıyor

teşekkür ederim. bilgiler için

Tam anlayamadım ya hem ısırgan otu kullanıp hem sampuan kllanıyosunuz dımı??? bide kürü yağtıgımızda sacımıda yaglılık falan olmuyomu kırlı durmuyomu benım sacım cok cabuk yaglanır faydası ya da zararı olur mu kı

Hayır öyle kirlilik falan bırak aksine en az 3 gün yağlanmıyor. Hani saç dipleri çok çabuk yağlanır ya sabah yıkarsın akşama dipler yağlı o özellikle saç kremi sürersen oluyor. Isırgan suyuçok çok faydalı sonuçta zararı olmadığı gibi yağlı bakım da değil. Sen bilirsin burada kadınlar kulübündeki bir topic'ten öğrendim ben de çok faydalı ben direkt gördüm ilk uygulamada dökülmem durdu saçımın telleri gürleşti ve diplerden yeni teller çıktı, bırakınca da eski dökülmeye geri döndü.

İçinde yağ yok ki neden yağlılık yapsın, ama durulamayacaksınız durularsanız etkisi çok çok az oluyor. Bunu saç kremi gibi kullanacaksınız krem kullanmayın saçınız çabuk yağlanıyorsa ve saç kremi de kullanmayın sadece ısırgan suyuyla düzelttim ben saçımı. Başka başlıklar var bakın...

Ben kremsiz tresan şampuanla yıkıyorum, banyoya girmeden soğutulmuş şişemi yanıma alıyorum banyonun sonunda saç ıslakken boca ediyorum diplere, uçlara bolca. Bu su yeşil oluyor bu arada aman saçım yeşil olur zannetmeyin hafif de ıspanak kokuyor ıslakken, kuruyunca kokusu falan uçuyor. Yaa ben de öyle her küre atlamam bu hem çok kolay hem de başka bir başlıkta bir arkadaş yaptı ve saçlarının dökülmesiniilk kullanımda durdurdu ve 1-2 ayda saçları uzadı, diplerdeki yağlanma kepeklenme ve seyrelme anında gitti. Ama bol bol yapacaksın öyle küçücük çay bardağıyla olmaz hele saçın uzunsa bol bol ( 500 ml kadar) heryerine yedir masaj yap ve ıslak tara bak ne kadar kolay tarandığına ve 3 gün yağlanmadığına (en az) inanamayacaksın...

yorumları okuyamadım.

Başlığa yazıyorum sadece.

Ben 3 yıl önce belimdeki saçlarımı omuzlarıma kadar kestirdim.

Aradan 2 buçuk yıl geçti saçlarım bir gıdım bile uzamadı.

Ne yaptım ne ettim uzamadı. Artık depresyona girdim.

Sonra aktarda bir şampuan keşfettim.

Entele şampuanı ve entele losyonu. Tek bir markası vardı zaten.

Mucize! Saçlarım nerdeyse kalçalarıma değecek 😊😊

Sabah yıkayıp akşam yağlanan saçlarım 3 gün yıkamasam yağlanmadı.

Artık kullanmıyorum bıraktım. çok mutluyumm. Sorularınız olursa ben burdayım 😊

ay buna cok sevındıım suan en kısa zamanda bende alıyım bı denıyım pekı ne kadar sıklıkla kullanıyodunuz yanı haftada kac kere falan,saclarım cok cabuk yaglanıyor ayrıca :KK43: :KK16::KK16::KK16:

ay buna cok sevındıım suan en kısa zamanda bende alıyım bı denıyım pekı ne kadar sıklıkla kullanıyodunuz yanı haftada kac kere falan,saclarım cok cabuk yaglanıyor ayrıca :KK43: :KK16::KK16::KK16:

ben düzenli normal şampuan gibi kullanıyordum canım. başka şampuan kullanmadım hiç. duştan sonra losyonunu diplere sıkıp masaj yapıyodum tarıyodum o kadar:)

şampuanım oydu yani, her gün yıkandığım için belki çabuk etki etti.

dene faydasını görürsün umarım canımm 😊😊

Ya bende yasımın kucuk olmasına ragmen 2 senedır boyuyorum nerdeyse her ay renk değiştiritorum cok cabuk sıkılıyorum acıcı sacı cok zara verıytomus bpydan ble benım saclarım ıslakken lastık gibi esniyor aynı ve nedenı bılınmez eskıden saclarım dokulmezdı sımdı baya bı dokuluyo herbıtalı kuaforde bakım yaptırdıgımda denemıstım faydasını duydum ama fotoları attım baya zaman oldu tatilede gittim geldim saçlarım baya acıldı ve uzadı dax ve hardal bende baya bı fayda yaptı onu tavsıye edıyorum sınemakıye de üşeniyorum hala daha baslayamadım :KK43::KK3:

hardalı nasıl yapıyorsun canım anlatır mısın?
benim şuan baya uzadı diplerimi kendim kumral boyadım missssss o turunculuğu biraz kırdım ama uçlar çok kuru malesef yanık.
tatilden sonra denizde iyice yıpranacağı için yaz sonu kestirmeyi düşünüyorum.
renk şuan başlara göre daha iyi biraz daha böyle kullanabilirim.
ama şuan zoratenin kullanmaya başladım saçlarım iyice kuruycakkkkkkkkkkkkk :KK52::KK52::2:

yorumları okuyamadım.

başlığa yazıyorum sadece.

ben 3 yıl önce belimdeki saçlarımı omuzlarıma kadar kestirdim.

aradan 2 buçuk yıl geçti saçlarım bir gıdım bile uzamadı.

ne yaptım ne ettim uzamadı. artık depresyona girdim.

sonra aktarda bir şampuan keşfettim.

entele şampuanı ve entele losyonu. tek bir markası vardı zaten.

mucize! saçlarım nerdeyse kalçalarıma değecek 😊😊

sabah yıkayıp akşam yağlanan saçlarım 3 gün yıkamasam yağlanmadı.

artık kullanmıyorum bıraktım. çok mutluyumm. sorularınız olursa ben burdayım 😊

canım şampuuanının markası neydi:21:

X