Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçları Kazıtmak Acayip iyi Geliyor

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
benim kazıtma olmadı ama bebekliğimden 10 yaşıma kadar hep kısa saçla gezdim annem sürekli saçlarımı kestirirdi ve saçlarım acayip gür oldu.:ecrin_bebek:

canım sen beni yanlış anlamışsın ben köküne makası vuracam derken kazıtma anlamında demedim sadece kesmek istediğimi belirttim.ve zaten şuanda da saçlarımı iyice kısalttım ama senin gibi asla ama asla kazıyamam.Bu arada ne kadar zamanda uzadı saçların yani şekil almaya ne zaman başlamıştı hatırlıyormusun

bende dedigim gibi kokune makasi vurdum sonra makinayla sifira daha sonra jiletle gectim bir kac kez...saclarim dokuluyordu azalmisti eskiden gurdu cok iyiydi yaaa...ayrica kazimadan once saclarim belimdeydi hemen hemen...
ama ben dedimya o sirada cok sinirliydim oyle bi cilginlikti yaptim ama bekarkende yapmak istedigim bir seydi, annemler kizar diye yapamazdim...yaptim denedim pisman olmadim belki gurlesir eskisi gibi dedim ama umidim yoktu tabii, sac kazimakla sac gurlesmez o jileti bacaklarina vur tuy fiskirir ama...:))))
iki seneyi gecti canim o yuzden hatirlamiyorum ne kadar zamanda uzadi ama uzayincada kopukle filan guzel sekil aliyordu..sadece sabah kalkinca yattigim yone dogru diklesmesi sinir bozucuydu benim icin :)))
benim saçlarım çok gür ama kazıtınca daha düz çıkarmı acaba, valla daha düz olcaksa ben kazıtırım
bide kazıtmak derken neyi kast ediyorsunuz, makineyle 1 e vurdurmak falan mı yoksa jiletle mi kazımak
fisfisfis

duz cikarmi hic bilmiyorum canim ya benim saclar zaten duzdu :KK66:
ben makinayla sifira vurdum daha sonrada bir kac kez jiletle ustunden gectim :)))

bende dedigim gibi kokune makasi vurdum sonra makinayla sifira daha sonra jiletle gectim bir kac kez...saclarim dokuluyordu azalmisti eskiden gurdu cok iyiydi yaaa...ayrica kazimadan once saclarim belimdeydi hemen hemen...
ama ben dedimya o sirada cok sinirliydim oyle bi cilginlikti yaptim ama bekarkende yapmak istedigim bir seydi, annemler kizar diye yapamazdim...yaptim denedim pisman olmadim belki gurlesir eskisi gibi dedim ama umidim yoktu tabii, sac kazimakla sac gurlesmez o jileti bacaklarina vur tuy fiskirir ama...:))))
iki seneyi gecti canim o yuzden hatirlamiyorum ne kadar zamanda uzadi ama uzayincada kopukle filan guzel sekil aliyordu..sadece sabah kalkinca yattigim yone dogru diklesmesi sinir bozucuydu benim icin :)))

duz cikarmi hic bilmiyorum canim ya benim saclar zaten duzdu :KK66:
ben makinayla sifira vurdum daha sonrada bir kac kez jiletle ustunden gectim :)))

hayatım walla çok cesurmuşsun iyi cesaret ama sana imrenmedim değil yani bende isterdim yapmayı ama ben türkiyede yaşıyorum ve bana yaşadığım yerde ters olur diye düşünüyorum.bu arada kestirdiğinde eşin tepki vermedi sanırım değil mi hiç bişey sölemedi mi neden yaptın yada başka birşey

hayatım walla çok cesurmuşsun iyi cesaret ama sana imrenmedim değil yani bende isterdim yapmayı ama ben türkiyede yaşıyorum ve bana yaşadığım yerde ters olur diye düşünüyorum.bu arada kestirdiğinde eşin tepki vermedi sanırım değil mi hiç bişey sölemedi mi neden yaptın yada başka birşey

verdi elbette hiiiccccc hosuna gitmedi ama artik is isten gecmisti yapacak birsey yok...

bunu erkekler için önerirler genelde ama bilmiyorum çünkü bayan saçı ha deyince kazıtılacak bişiy değil sonuçtabilmiyorumkismile

valla benım gıbı sac duskunu bırı ıcın bu cok zor ve ımkansız bırsey

canım sen kendin mi kestin komple saçını ben şaka yapıosun sandım.Nasıl kesebildin anlamadım arka kısmını nasıl kestin peki
evet kendim kestim banyoda kaydirigubbakcemile3
arka tarafida egilip saclari tutam tutam kestim yine lavaboda egilip makinayla gectim...arada ikinci bi aynadan yardim aldimsempatiksalakcinni

bugün lavabodaki dökülen saçlarımı görünce aldım elime makası saçlarımı kestim sonra da babamın traş makinesiyle geçtim,şekilsiz oldu.akşam babam eve gelince de jiletle düzelttirdim.evdeki herkes şoke oldu,annem piskologtan randevu alacaktı neredeyse:-)

kafa derim çok beyazmış bide çok sivilce var.saçım gürleşir mi düzelir mi bilmiyorum ama piskolojik olarak gerçekten rahatladım.

boyalı ve iki günde bir düzleştirilmekten yıpranmış saçlarım gitti.
ve kendi kenime söz verdim,bundan sonra boya yok,düzleştirici yok diye
kendi haline bırakacağım
defne sabunu kullanmaya başladım bu arada
şimdi belki dazlağım ama iki-üç ay sonra gerçekten memnun kalacağımı düşünüyorum

Ya kızlar ben de saçımı kazıtmayı düşündüm emin olamadım hatta konu açtım, son açtığım konuya gelip saçlarıma bi bakar mısınız? Sizce kazıtayım mı? Ben öyle çevreden çekinmem , kel gezerim, kış geldi zaten şapka falan takarım, zaten saçlarım bazen bir haftada bazen 2 haftada 1cm uzuyor. Seneye kısa saçlı gelin olmak istemiyorum sadece. O yüzden emin olamadım. Bir yardımcı olsanız fotoğraflarıma bakıp? Kazıtayım mı?

Kızlar ben değil de eşim saçları döküldüğü için bi senedir bu saç kazıtmaya merak sardı,

Ama vallahi ben de inanamadım sonucunu görünce,saçları bir ayda hemen eski haline

geliyo,kazıtıyo bir ay dolmadan geri aynısı oluyo inanın,ben de faydalı olduğunu

düşünüyorum,

Bayanlar için biraz sorun olur ama eşarpla,şapkayla falan idare edebilirsiniz diye düşünüyorum..
yerimseniben

yaaa arkadaşlar bişey soracağım kazıtan arkadaşlara saçlarınızı kazıttıktan sonra ne kadar sürede normal küt sevyesine geliyor merak ettim de

Şu konuda bi bilgisi olan varmiki? Hacamat yaptırmak isityorum saçların arka bölümü kazıtılıyomuş yaparken
Nasıl olcak bilmiyorum tekrar saç çıkmassa bide

saçı kazıtınca tekrar saç çıkıyor ama Hacamat hakkında bir fikrim yok

Evet kızlar sonunda o da yaptı.Layd GAGA da saçları döküldüğü ve cansızlaştığı için benim gibi ve forumdaki diğer kıslar gibi saçlarını kazıtmış demekki bu olay tüm dünya da kabul görüyor ,olmaz diyen diğer arkadaşlar umarım bu haberleri okuyunca biraz olsun ikna olmuşlardır.Sağlıkla uzayacak saçlar için sadece 1 kere kazıtın yeter. :)))

biz dun kizimin saclarini kazittik 1,5 yasinda makineyle mi kazittiniz siz? jiletle bile yspanlar var o daha iyi dediler ama kiyamadik biz :KK43:

Arkadaşlar benim en yakın arkadasım saçlarını kazıttı çok döküldüğü için binbir hevesle ... hemde 3 kere üst üste vurdu bi usturayla,sonra permatikle,sonra tekrar işte..şuan saçlar yine dökülüyo yine dökülüyo...hatta o kadarr pşiman ki ...eger arkadasıma iyi gelseydi mecbur bende düşünüyodum artık..ama bu kadar üzüldügünü ve pişman olduğunu görünce tamamennn vazgeçtimmm :S

Bende kazıttım ama 2 yıl sonra eskisine döndü. Boşa o kadar kellik çektim yani

O saçların tekrar uzaması uzun zaman alır bence :s

X