Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saclari Yağlı Olanların Paylaşım Alanı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Ya nasıl bir şey bu saç işi. Yıkayıp çıkıyorum. Ertesi güne saçma sapan yıllarca yıkanmamış bi saç gibi. Uyuz oluyorum.

ya kızlar aynı dertten muzdaribim yıkıyorum saçımı ertesi gün yaglı ya of ne yapmam lazım artık kafayı yicem kendimi bildim bileli böyleyim kızlar ya:KK43::KK43: saçlarım uzun oldugu için her gün yıka tara kurut fön çektir maddi açıdan ve manevi açıdan yıprandımmmmmm

Ben ortaokul yıllarımdan beri saçımı hergün yıkıyorum, bazen bır gun arayla yıkadıgım da oluyor ama 2. gün saçlar sanki ıslak gibi yapışık ve vıcık vıcık yağlı hale geliyor. Cildimde karma cilttir.

Ben şunu öğrendimki bu yağlılık olayı genetik ve çözümü yok, ne kullanırsanız kullanın saçınız yağlı ve hele de ince telli ise ertesi güne yağlanır. Egerki o görüntüyle gezerim derseniz sorun yok ama bir duş almak 10 dk maksımum hem herseyden önce temizlik yıkayın çıkın bu kadar basit :KK70:

Oncelikle isirgan otlu sabun ile yıkayın saci ve sampuanin icine 2 kapak cam terebentin yagi katin ve yikayin yag falan kalmio benimde cok yaglidir hergün yikardim simdi 2.5 gün gidio

Kızlar bende bu yağlı saçlardan çok çekmiş biri olarak söylüyorum tek çaresi yıkamamak elinizden geldiği kadar yıkama süresini uzatın ancak öyle baş edebilirsiniz saçınız Yağlandı diyelim ve dışarı çıkacaksınız o zamanlarda da kuru şampuan kullanın öyle geçiştirin başka çaresi yok emin olabilirsiniz çünkü yıkandıkça daha fazla yağlanıyo bu meret!

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba.. benim de saçlarım son bir aydır yağlanıyor hem de duştan çıktıktan sonra bugün sabrım sınandı resmen 3. defa yıkadım ve hala durum aynı yağlı ve ağır ne yapmam gerekiyor ne önerirsiniz çok acillll

X