Sigara paketinin üzerindeki resimler sizi rahatsız ediyor mu?

ciğerli olan benii hayattan soğutuyor..ben onun üstüne başka kağıt koyup kapatıyorum,eşim hemen resimi açıp o yüzü denk gelecek şekilde koyuyor yerine:18:
çocuğun bakışları ise daha bi fena..
reklam varya hah işte o anca,bırakmama sebep olur gibi geliyor bana..

rahatsız ediyor, elinde serum hortumu olan bebk resmi özellikle ama malesef sigara içmeyi seviyorum ve vazgeçemiyorum.

ben de önceleri beyaz bi kağıtla kapatırdım o resmi, en çok ceset resmi etkiliyodu..ama artık görmüyorum bile....

hiçbir iğrençlik hissettirmiyor üstelik bakıpta nasılsa birgün hepimiz öleceğiz kimbilir belki yarın araba çarpar yak bi cigara dediğimiz resimler olarak hayatımızda yer alıyor :KK9::KK9::KK52::KK52:

beni hiç rahatsız etmiyo hamileyken ve çocukların yanında sigara içmediğimiz sürece onlara bişey olmaz :KK76:

Beni hiç rahatsız etmiyor :KK24:

paketi aldığımda tabakama boşaltıyorum,görmüyorum bile :KK9:

ciğerli olandan nefret ediyorum ayrıca su reklamlardaki gırtlak kanseri amcada içimi fena burkuyor ama salak gibi hala içiyorum şu mereti :KK59:

Evet sinir oluyorum hem de çooooooooook yuıh ya ölü resmi koyuyorlar dünyanın hiçbir yerinde böyle bir saçmalık yok

midemi bulandırıyor. midem bulanınca hiç bi şey yemiyorum, birazda obur olmamdan sanırım, ağzımın boş durmasına alışkın değilim, yakıyorum bi tane daha ekstradan.
zaten kilo alamayan bi bünyem var, saolsun bu paketler beni 39 kiloya kadar düşürdü, anoreksiyaya yakalanmazsam iyidir :KK53:

midemi bulandırıyor. midem bulanınca hiç bi şey yemiyorum, birazda obur olmamdan sanırım, ağzımın boş durmasına alışkın değilim, yakıyorum bi tane daha ekstradan.
zaten kilo alamayan bi bünyem var, saolsun bu paketler beni 39 kiloya kadar düşürdü, anoreksiyaya yakalanmazsam iyidir :KK53:
39 mu? :KK53::KK53::KK53:

benım de bazen ciğerli moralimi bozuyor,ama alıştım hiç görmediğim bile oluyor resimleri:KK53:

Benim umrumda bile değil valla. İstediği kadar resim koysunlar bende işe yaramıyor hiç. "Alışmış kudurmuştan beterdir" derler alışmışım ben de resme mi aldıracam sanki pehhh :KK36: Ayrıca sanki herşey yolunda bir tek sigara hasta ediyor bizi. Sağlıklı olan ne var ki günümüzde herşey şişirme, takmışlar sigaraya. O kadar düşünüyorlarsa halkı gdo'yu, hormonları, zararlı tarım ilaçlarını, sağlıksız ortamda üretilen gıdaları ele alsınlar. :KK47: :KK47:

amaaan banane üzerindeki resimlerden sanki ileride öyle olacağımı bilmiyormuyum.
içende ölüyor içmeyende.tek zavkim sigaram :KK68:

X