siz evli hanımlara soruyorum?

Bugün böyle yaparsın yarın da denk getirirsin öbür günde getirirsin...İşte sizin gibiler yüzünden yuvalar yıkılıyor...Evlere dost gibi girip düşman gibi çıkıyorsunuz....Denk getirmişmiş bir de söylüyor...Çok sinirlendim yaaaaa gidin lütfen uzağa arkadaşınıza bulaşmayın uzakta arayın....

arkadasım benı eşiyle tanıştırdı. eşiyle cok daha iyi anlaşmaya başladık arkadaş olduk.
sureklı gırıp cıkıyordum evlerıne. dun esı arabayla beledıyeye gıdıyordu. bende benıde carsıya bırak dedım.
kıbarlık olsun dıye kabul etti.oturdum carsıya gıttım. donustede aynı saate denk gtrdım. indim.
benım inip bindiğimi goren komşular laf cıkartmış. arkadasımın kulagına gitmiş benımle konusmuyor ne yapmalıyım?

benim anlamadığım niye arabasına binip çarşıya gittiniz ki otobüs taksi falan yok muydu ? hem kendiniz diyorsunuz dönüşte de aynı saat denk getirdim diye kusura bakmayı ama arkadaşınızın yerinde kim olsa aynısını yapardı üstelik lafta çıkartmışlar ...

Benim anlamadığım nokta neden dönüşte de denk getiriyorsun ki ? Çok saçma çok çok saçma. Ben bırak eşimi, sevgilim yapsa böyle bir şey koparırdım kıyameti. Ki sadece sevgilim olduğu halde ikimizin yakın ortak arkadaşına ben ortamda yoksam selam bile vermez. Ben iyi niyet sezmedim burada, işin sadece keyfi bir yakınlık olduğunu da düşünmedim. Bence de özür dile, zaten artık arkadaş olma ihtimaliniz yok bile.

Dönüşte aynı saate denk getirdim dediğinize göre gayet rahat inip binmişsiniz.hem de öyle çok dedikodulu bir çevrede oturmanıza rağmen.yanı bunları hesaplarken keşke arkadaşınıza da haber verseydiniz.

Yaptığınız çok normal bişeymiş gibi bide ne dememizi bekliyorsunuz ki ahahahah.. Ben olsam ben de sizinle görüşmeyi keser ve eşimin de görüşmesini istemezdim gayet haklı bi tavır olmuş. Eşiyle arkadaşınız yok iken bu şekilde habersiz şeyler yapmanız doğru değil.

Bir de hiç art niyetiniz yokmuş gibi yazmışsiniz ama eşiyle daha iyi anlaştık ve dönüşü de denk getirdim demeniz bile hinlik içeriyor.
Ne demek benim sayemde evime giren kadın kocamla daha iyi arkadaş olacak.
Zaten o aldatmalar hep çok iyi anlaşıyorduk ama aramızda birşey yoktu sonra.... ile başlıyor

ben esime ve ona birsey demezdim ama kiskanirdim ve evde oturup kalkip laf söylerdim.
simdiki cift bulusmalarimizda kiz arkadas erkekler konusurken beni birakip yanlarina gidiyor ortak oluyor, böyle seyleri esim hic sevmez, arkadas olsak da esim arkadasiyla konusurken araya girmem. neyse esim bu durumdan cok rahatsiz oluyor baya baya, ne ben onun esine bir laf derim ne de esim onun karisina, hassas konular bunlar. beraber oturmak baska arkadaslik etmek baska.
böyle sinirlara dikkat etmeyince ücüncü sayfa haberlerinde okuyoruz olanlari. seviye ve saygi sinir cok önemli

Sen denk getırdım donusumu dıye yazınca burdan bıle sınır bozucu olmus dısardan nasıl gozukmustur ınsanlar haklı. Arkadasımdan cok esıyle anlastıgım bırı asla olamaz hayatımda. Bıraz cekı duzen verın bence kendınıze. Arkadasınız bıle sızınle konusmuyosa demek kı hatalı olan sızsınız. Sız emrıvakı yapıp bı sekılde kendınızı bıraktırmıssınız ama donusu de denk getırmeye calısmıssınız adamda nezaketen kabul etmıs hıc hos degıl ne munasebet benım esım arkadasımı goturup getırsın bak dısardan nasıl gozukmus.

arkadasım benı eşiyle tanıştırdı. eşiyle cok daha iyi anlaşmaya başladık arkadaş olduk.
sureklı gırıp cıkıyordum evlerıne. dun esı arabayla beledıyeye gıdıyordu. bende benıde carsıya bırak dedım.
kıbarlık olsun dıye kabul etti.oturdum carsıya gıttım. donustede aynı saate denk gtrdım. indim.
benım inip bindiğimi goren komşular laf cıkartmış. arkadasımın kulagına gitmiş benımle konusmuyor ne yapmalıyım?

eşiyle niye o kadar iyi anlaşır oldun? niye aynı saatlere denk getiriyorsun adamla özel takılmak istemiş gibi bi de saçmalamışsın. ikisini de rahatsız etme bence artık.

Sende bi sknti var demekkki bide rahatlikla yaziyosun hadi adam nezaketn hotrmus sonusu nasil ina gore denk getryosn amac ne?

Hic sevmem boyle laubali seyleri biri esimle tesadufen ayni yere gidebilir hadi kazara bindi diyelim donuste ayni saate denk getirirse sikinti.ne diye insanlarin evine surekli girer cikarsiniz anlamam.

2013 de açılmış konuya nasıl geldik 😂😂 acaba bu konuyu açan kadın ne yapıyor arkadaşıyla barıştı mı? Dedikodular kapandı mı? 😂

Arkadaşınız haklı. Ben de arkadaşımın eşlerini tanırım ama mesafeli olurum. Arkadaşlarımın da eşime öyle davranmasını isterim. Arkadaşımın olmadığı ortamda eşleri ile yalnız kalmam. Hatta telefonla da eşlerini aramam. Arkadaşımı araya koyarım birşey soracaksam da. Aksi şekilde davrananlarla da arkadaşlık etmem. Arkadaşınızın eşinden sizi araba ile bırakmasını ve dönüşü de aynı saate getirmeniz çok rahat bir davranış olmuş. Normal karşılanacak bir tarafı yok bunun.

X