siz evli hanımlara soruyorum?

arkadaşını eşiyle samimiyetini hoş bulmadım. ben kıskancım zaten eşim aynı şeyi yapsa kıskanırdım...

Araba bosken arkaya oturmak nezakert kurallarına aykırıdır, adam sizin soförünüz değil.

elmayra protokol kurallarına göre dediğin doğru ancak evli çiftler ön koltuğu karısına yada kocasına ayırıyorlar... bende şahsen evi bir adamın arabasına ön koltukta gitmek istemezdim... karşıdan görenler direk göz göze gelir hep adam ve kadınla...

elmayra protokol kurallarına göre dediğin doğru ancak evli çiftler ön koltuğu karısına yada kocasına ayırıyorlar... bende şahsen evi bir adamın arabasına ön koltukta gitmek istemezdim... karşıdan görenler direk göz göze gelir hep adam ve kadınla...

Olsun pisi, gelsinler. Yani hoş olmuyor ama bu demek değil ki binilmez.

Bazen iş arkadaşımla aynı anda cıkıyoruz, ya o beni bırakıyor ya da ben onu ki onun eşi inanılmaz kıskanctır. E şimdi adamın arabasında "orası karınızın yeri" diyip arkaya oturmak daha komik olmaz mı :KK70:

adamın ne suçumu var adam kadının gözünden niyetini anlar tesadüfün bu kadarı yani der aklı basında olan adam anlamazmı bu kadar ne bu samimiyet
sezer hisseder
hadi hissedemedi
esini düsünmesi lazım ya ben bunu sabahda aksamda araba aldım ama esim ne der demesi lazım

Benim eşimin arabasına bınsenız ben önce eşimle konusurdum,asıl bombayıda sıze saklardım. Sızınle küs olmayı bırak alınmayı kırılmayı denk geldıgımz yerde yapışırdım yakanıza.

erkeklerle vıcık vıcık sohbet eden bayanlardan hoşlanmam hele ki evliyse yada karşıda ki evliyse, bayana nezaket ve agır üslup yakışır , gerçekten aranızda bişy yoksa ve kalbiniz temiz olsa dahi , çıkarcı birisi olduğunuzu çağrıştırıyorsunuz ,geri dönerkende denk getirdim vs , zaten giderkende beni bırak bilmem ne demişsiniz adam hyr diyememiş bırakmış dönüşte daha ne yapışıosunuz, hiç hoş değil.

bende evliyim ama haddimi hududumu bilirim karşımda ki kim olursa olsun, sınırlarım çizgilerim bellidir, karşıdaki o msjı almalı ki konu komşuya fırsat verilmesin, yediğin hurmalar ,...... tırmalar hesabı , düşüncesizliğin cezasını arkadaşınızdan olarak çekiyorsunuz işte, hak etmişsiniz maalesef.:KK20:

ne demek evlilerle konuşulmaz samimiyet doğulmaz arabasına binilmez anlamadım hiçbirşey , evli bir ark. eşi bir yere bırakacaksa şöför yerine koyup arkaya mı oturalım , yada arkadaşım eşimin arabasında öne binip kendini bi yere bıraktırırsa saçını başını mı yolayımm

çok tuhaf geldi bana , art niyet aradığım bir insan varsa onunla arkadaşlığım olmaz zaten ama gerçekten dostumsa aklımdan da böyle birşey geçmez , yapacak insan da ön koltuğa oturmadan da yapar yani

Olsun pisi, gelsinler. Yani hoş olmuyor ama bu demek değil ki binilmez.

Bazen iş arkadaşımla aynı anda cıkıyoruz, ya o beni bırakıyor ya da ben onu ki onun eşi inanılmaz kıskanctır. E şimdi adamın arabasında "orası karınızın yeri" diyip arkaya oturmak daha komik olmaz mı :KK70:

aynen öyle elm , beni de evden iş ark. alır bazen , bazende ben onu alırım evinden yıllardır çalıştığım insanlar bu güne kadar ne bir art niyetini sezdim , ne de içimden bi kötülük geçirdimm ,

aynen öyle elm , beni de evden iş ark. alır bazen , bazende ben onu alırım evinden yıllardır çalıştığım insanlar bu güne kadar ne bir art niyetini sezdim , ne de içimden bi kötülük geçirdimm ,

zaten ters bir hareket görsen de icabına bakarsın. Etraf laf söz ediyorsa da dimdik durursun, neden bir sucun yok, değil mi?

daha önceki yorumlara baktım ama gayet haklılar yha bi kere siz bekarsınız sizin yaptıgınıza bakın evli bi erkekle bu kadar samimiyet ne oluyo ve eşi olmadan arabaya binmek ne demek hadi bindin geri gelmek ne demek bence arkadaşın az yapmıs ben olsam daha kötü yapardım ben evliyim eşimin kim olursa olsun ben olmadan arabaya kimseyi almasını istemem biraz kendinize gelin evli erkeklerle samimi olmayın...

arkadaş 2.sayfada
'neden aklamaya calısayımkı sankı kotu bısı yapmısım gıbı altı ustu carsıya gıttım carsı ıle beledıyede yanyana ' demiş..

ben dahada bişi demiyorum..

açık ve net tek bişi var, yukardakinden başkasına güvenmeyeceksin:KK34:

Araba bosken arkaya oturmak nezakert kurallarına aykırıdır, adam sizin soförünüz değil.

Nezaket kuralları benim düşüncemden önemli değil.Kurallara göre düşüncemi değiştirecek değilim.Herkesin kendi aklı fikri düşüncesi var kim nasıl isterse öyle davranır.Artık öyle bir hale geldik ki herkes yanlış anlamaya yargılamaya çok müsait olur oldu bunlara yer vermemek adına nezaket kurallarına uymak zorunda değilim.

bence ortada hiç bir sey yok...eger dostlugnuzu oturduğunuz muhit ve arkadaşlık kurduğunuz kişiler kaldıramıyorsa onlardan uzak durun..ben yaptığınızda bir hata olduğunu düşünmüyorum

Anlatış tarzınızdan mıdır nedir hiç iyimser hissetmedim sizin için (malesef)
Neden derseniz bu durumları normal karşılarım çünkü benim de öz kardeşlerimden ayırmadığım kız arkadaşım var. Çok istiyorum tanıştırayım beraber bi'şeyler yapalım erkek arkadaşım da dahil olsun vs.

Ama ben yokken aramalar, araçlara öyle ayarlayıp binmeler küçüktür ama mide bulandırır.

Bak bu dediğim kız arkadaşımla tatile gittim ve sevgilisi de geldi. Ne kadar ikisini de tanıyo da olsam her cümleme dikkat etmeye çalıştım. Kimsenin kimseyi huzursuz etmeye hakkı yok.

Ayrıca biri bana gelip sevgilinin arabasında arkadaşını gördüm deyip dolduruşa getirmeye çalışsa "öncesinde" hiç mide bulandırıcı bi'hareket, sezgi oluşmamışsa tınlamazdım bile.

Demekki kadın sizden kıllanmış ki bi'lafa silmiş sizi. Kadınlar hisseder diyoruz hep arkadaşlar:KK31:

arkadasım benı eşiyle tanıştırdı. eşiyle cok daha iyi anlaşmaya başladık arkadaş olduk.
sureklı gırıp cıkıyordum evlerıne. dun esı arabayla beledıyeye gıdıyordu. bende benıde carsıya bırak dedım.
kıbarlık olsun dıye kabul etti.oturdum carsıya gıttım. donustede aynı saate denk gtrdım. indim.
benım inip bindiğimi goren komşular laf cıkartmış. arkadasımın kulagına gitmiş benımle konusmuyor ne yapmalıyım?

sen kendi ağzınla söylemişsin, dönüşte de aynı saate denk getirdim diye. niye getiriyosun arkadaşım?

arkadasim esimin arabasina binebilir tabiki ;bende on koltukta oturuyorsam yoksa bana ters..eger sen iyi niyetle bindiysen dusunemediysen bu laflari ara arkadasini izah et kusura bakma dusunemedim de onlarda huzursuz olmasin..seni tanimam yanlis anlama ama duymuyormuyuz cok yakin arkadas olup sonra seytana uyani..yani dedikoduda ciktiysa arkadasinin huzursuz olmasi normal..insallah hersey duzelir

Nezaket kuralları benim düşüncemden önemli değil.Kurallara göre düşüncemi değiştirecek değilim.Herkesin kendi aklı fikri düşüncesi var kim nasıl isterse öyle davranır.Artık öyle bir hale geldik ki herkes yanlış anlamaya yargılamaya çok müsait olur oldu bunlara yer vermemek adına nezaket kurallarına uymak zorunda değilim.

İnanın ben sizi ne yargıladım ne de yanlış anladım. Durum budur aslında dedim, ister uyarsınız ister uymazsınız.

Saygılar.

arkadasım benı eşiyle tanıştırdı. eşiyle cok daha iyi anlaşmaya başladık arkadaş olduk.
sureklı gırıp cıkıyordum evlerıne. dun esı arabayla beledıyeye gıdıyordu. bende benıde carsıya bırak dedım.
kıbarlık olsun dıye kabul etti.oturdum carsıya gıttım. donustede aynı saate denk gtrdım. indim.
benım inip bindiğimi goren komşular laf cıkartmış. arkadasımın kulagına gitmiş benımle konusmuyor ne yapmalıyım?

Öncelikle, kırmızı olan yerlere iyi bak. Kibarlık olsun diye kabul ettiğinin farkındaysan niçin dönüşte de denk getiriyorsun ? Arkadaşını hiç mi tanımıyordun onu geçtim böyle bişeyin kulağına gittiğinde seninle konuşmayacağını tahmin edecek kadar da mı tanımıyordun ? Ve eğer eşi yanlış anladıysa eşlerin arasını bozdun bunun farkında mısın ?

Ne yapman gerektiğine gelince arkadaşına durumu anlatıp özür dilemen gerekiyor. Bence yaptığın komple yanlış, ben arkadaşımın eşinin arabasına yalnız binmem, eşimin de binmesini istemem.:KK20:

arkadaş 2.sayfada
'neden aklamaya calısayımkı sankı kotu bısı yapmısım gıbı altı ustu carsıya gıttım carsı ıle beledıyede yanyana ' demiş..

ben dahada bişi demiyorum..

açık ve net tek bişi var, yukardakinden başkasına güvenmeyeceksin:KK34:

Hanımefendi yukarıdaki nedir? ALLAH, yaradanın ismi.mekansızdır heryerdedir,şahdamarınız var ya ondan da yakındır biz kullarına Yaradanımız...

Son düzenleme:
donustede aynı saate denk gtrdım. indim Cümleye bak hizaya gel denk getirdim,indim..Haa bilerek denk getirdiniz yani sizi gidi siziiiii :))) O kadının yerine olsam sizi asla evime almam

X