Soğan Kürlerini Kullananların,Adeti Düzene Girenlerin Paylaşım Alanı

KIZLAR SOĞAN KÜRÜNÜN ZARARI OLUR MU DİYE İBRAHİM BEY E E-MAİL ATTIM BİLGİNİZE.................sayın hocam size sorum şu lütfen acil cevap bekliyorum ben soğan kürüne adetin 3.günü başladım 15 günyapıcam peki bu 15 günlük zaman diliminde hamile kalırsam bebeğe zararı olur mu onu da söküp atmasın içimden lütfen acül cevabınızı bekliyorum .

Merhaba,
Soğan kürü kistik yapı üzerinde etkilidir. Soğan kürünü uygularken hamile kalan çok sayıda bayan var. Hiç birinde düşük yaşanmadı. Hamile kaldığınızı öğrendiğinizde soğan kürünü sonlandırınız. Hamile iseniz soğan kürü düşük yapmanıza neden olmaz.
sağlığınız daim olsun.

arkadaşlar bende soğan kürünü dün uygulamaya başladım çok ii gidiyor şimdilik çok umutluyum ben inşallah bir degişiklik olur 3 yıldır pko hastasıyım bir kere aşılama oldum şu anda doktor tedavisindeyim adetimin gelmesini bekliyorum adetimin ikinci günü doktora gidecem bakalım ne diyecek .

herkaza öneriyorum kullanın görün bende cok fayda ettı 1 ay kullandımda faydasını gördüm 2 ay gene kullanıyorum dahada iii sonuc olacak adet belirtılrı 13 gün geliyo düzenede girdi.

merhaba ben akıntım için bir hafta kadar içtim soğan suyunu ama bi fayda görmedim ilaçta kullandım akıntım hala devam sen yinede bi dene belki sana fayda eder. benim akıntım sarı kokusu yok kaşıntımda yok şuan ama çamaşırımda leke bırakıyor senin nasıl?

arkadaşlar ben i.tim kolay hamile kalmak isteyenler beni dinlesin korunurken içtim sırf akıntılarım kesilsin diye o ay hamile kaldım zaten istiyodum erken oldu ama cok sevindim zaten tv de bi uzman anlatmıştı anlataıldığı gibi içildiğinde yumurtalıklar cok çalışıyo demişti.hamile kalmak için deneyinn bence tadı cok ta kötü değil bence deneyin

kızlar bişey sormak istiyorum...
ben yaklaşık soğan kürünü 3-4 gün yapabildim.. daha fazla yapamadım maalesef hep ihmal ettim..
fakat akıntımda artış oldu.. hatta doktorum muayenede biraz akıntın var ve ben bunun için fitil vericem kullanıcaksın dedi..
acaba diyorum 3 gün içinde ben etkisini görmeye başlamış olabilir miyim? yani bu akıntı soğan küründen mı kaynaklandı acaba?

kızlar bi tanıdıgım yıllardır normal adet olmuyordu az az oluyordu neyse evlendi 3 yıl bebegi olmadı ztn doktorlarda olmaz diyodu sogan kuru yaptı hamile kaldı doktorlarda sokta.. ben basladım kızlar faydası var bence ama ben adetimin 1. gunu basladım bisey olurmu

benim problemim kist falan değil hatta uzaktan yakından hiç alakası yok.tam olarak ne olduğunu bilmediğim zaman bende yaptım soğan kürünü.akıntım çok ve kuluydu.kullandığım antibiyotiklerin haddi hesabı yok hiç fayda etmedi ama inanın bana bu soğan kürü okadar azalttıki.15 gün boyunca günde 2 defa taze olarak yapılması gerekiyor ve ben tamamen yanlış uygulama yapmama rağmen fayda gösterdi.15 gün uyguladım 1hafta ara verip tekrar başlamam gerekiyormuş daha sonra öğrendim.geçenlerde yine başlamıştım ama alerji oldum ve onunla uğraşırken kür yarım kaldı.kesinlikle tavsiye ederim yapın.zaten yaradn neyi sebepsiz yaratıyorki.herşeyi biz insanlara faydalı olsun diye yaratmış mevlam.

Kızlar nasıl keyfiler varmı değişiklikler soğan suyunu bırakalı epey oluyor 2 defa uyguladım faydasını gördüm ..

kızlar ben sogan kurune adetimin ilk gunu yani dun basladım ama bugun kanamam cok fazla ondan olabilirmi

plokistik dendi yumurta yapıma şimdi foliküle dönmüş ve kistim vardı içim temizlenmiş ama hala kuzum yok

slm kızlar bende ümitlerimi soğan kürüne bağladım ve çok şükür sonuç verdi önceki muayenelerimde doktorum yumurtalıklarımın etrafının tamamen kistlerle sarılı olduğunu söylüyordu şimdi isi yumurtalıklarımda sadece 4 yada5 tane kist var hatta doktor bu kistlere polikistik over bile denilemez dedi yani kistlerim ciddi anlamda azaldı bu ayda soğan kürüne devam edeceğim rabbim hepimize şifa versin

selam kızlar ben 2 aydır uyguluyorum geçen ayda diane35 ile kullandım bu ay ilacı bıraktım sadece soğan kürünü uyguladım ama adetim gelmedi(bugün olmam gerekiyordu)mafoldumben
sevilay 15 çok sevindim canım ya

X