sperm sayısını artırıcı mucize macun...denedik tavsiye ediyorum...Ahmet marankiden

Canım sana bi.önerim. var eğer esin kullanırsanız istanbul pendik te yanıklar baharat var bi oraya bu derdini söyle anlat bal gerçekten ise yaratacağına inanıyorum ve gerçekten çok güvenilir bi aktar çok yoğunlar instagrama yada facebooka yaz yanıklar baharat diye bak bir sürü azosperm hastası yani.eşinin durumunda olan kişiler teşekkür mesjlari yollamistm bal benim. Esimin.sperm.sayısı çok. Düşük hız hiç yok morfoloji 0 yani ve o aktari instagramda gordum ve durumu onlati arayip anlattı. Bize çay ve macun gönderildi 1 ay kullanın ve test yapın dediler biz 2.5 haftadır kullanıyoruz bakalım. Sonuç. Ne olacak size tavsiyem göz ardı etmeyin bi araştırın derm
Çok teşekkür ederim söylediğiniz yere göz attım hatta mesaj da yazdim bana yakın zaten gidip bir de bu şekilde şansımı deneyecem eyer bir gelisme olursa sizi de haberdar ederim sagolun

Allah razı olsun yanlış anlayacak bir durum yok ben düşünüyorum ama eşim istemiyor ayrıca öyle bu sorumluluğu kaldıracak bir aileye de sahip degilim yani ben 7 eşim 8 annem 12 babam 8 kaynanamın 10 tane erkek kardeşi var yani o kadar kalabalık bir ailede sülalede etrafimda çocuğu olmayan tek bir insan bile yok 22 tane yiğenim var en son ben evlendim ve 12 sene oldu neyse bu kadar uzatmanın sebebi beni bu konuda gerçekten anlayacak nr hissettiğimi bilecek kimse yokki tüp bebek konusunda neler yaşadığım konusunda hiç kimsenin en ufak bir görüşü yok neyse rabbimin vardır bir bildiği hayırlısı olsun hakkımızda ondan ne gelirse kabulumdur
Merhaba istanbulda cellattin peru ve ankarada kaan aydos var isterseniz bir telefon edip bilgi alin bizde kaan hocaya gittik bizim duzelmez dedi ama bircok azosperm hastasinda cikis olmus bir arastir istersen...

Ben bitkilerin gücüne inanıyorum bende fsh yüksekliği vardi aktrara raporu götürdüm karışım hazırladı fsh düştü esimde morfiloji sifir cikti.inada keçiboynuzu pekmezi bal ve otlar içeren karışım yapti.tuobebekte yumurta toplma günü testte urilog şaşırdı morfiloji üçe çıkmış sperm sayısı 65 milyondan 75 milyona çıkmış.benimde fsh ve sut hormonu düştü.ilk denemede bir suru soruna rağmen allaha şükür tuttu.yeterki inanarak icin.
Canım sizin adınıza çok çok mutlu oldum benim eşimin de sıfır sperm ve fsh yüksek neler kullandınız nereye gittiniz yardimci olur musun

Yanıklar baharattan olumlu sonuç alan varmı bizim de sayımız düşük 200 300 bin civarı tüp bebek yaptırdık ilki kimyasal oldu ikincisinde dondurulmuşlarıkı var ama tutmadı üçüncü den önce ne yapabiliriz diye araştırıyorum.sayı az ama hızı kalıtesi iyi denildi hep sayıyı artırıp doğal yolla olmasını istiyorum aslında, ama elimizde ki sayıdan da olmakta istemiyorum yardımınıza ihtiyacım var

KIZLAR MUTLULUKTAN ÖLMEK ÜZEREYİM TAM İKİ HAFTA ÖNCE SPERM ARTTIRICI MACUNU YAPTIM VE EŞİM İKİ HAFTADA BİTİRDİ BUGÜN TEST YAPTRIDIK RABBİMİN SAYESİNDE 5,5 MİL SPERM SAYISI 19,5 MİL OLMUŞ LÜTFEN HERKES BUNU YAPSIN YANINDA KEÇİ BOYNUZU KÜRÜ İLE İNŞAALLAH BEBEĞİMİZDE NORMAL YOLLARDAN OLUR ALLAHIM HERKESE EVLAT NASİP ETSİN .AMA LÜTFEN YAPIN BUNU

MERHABA BU MACUNU KULLANDIKTAN SONRA NORMAL YOLLA HAMİLE KALDINIZMI ACABA İNŞ :)

Benim eşime de bu tanı konmustu biz kur olarak 1 aydır = keçiboynuzu, bal+caksir otu+arı sutu+polen, zencefil+zerdeçal+keçiboynuzu pekmezi, zeytinyaginda bekletilmis incir, fındık fıstık ceviz badem, Proxeed Plus, ısırgan otuçayı,evicap kullanıyoruz 3 gün sonra eşim sperm testi yaptrcak bakalım sonuçlar ne olacak

MERHABA BU MACUNDAN SONRA SONUÇ ALABILDINIZMI

Normal doğum hamdolsun tavuk yemekleri kola meyve suları peynir soğuk su hormonlu ilaçlı sebzeler ve 2 ay korunun dedi bize morfoloji bozukluğu varsa çocuk oluşmaz saglam sperm Yumurta buluşmalı dedi ne dediyse yaptık hamdolsun tüp bebek bile zor demişti

MERHABA BU MACUNDAN SONRA NORMAL YOLLAMI HAMILE KALDINIZ TÜP MÜ

Slm arkadaşlar bir faydam olsun diye yazıyorum bizde gittik Recep Ergun beye bizimde olcak bebeğim çok şeyler denedik şimdi nasip oldu inş kucağıma alirim neler yaptık cok paramız aldılar Recep bey tahlil vardı bizimde ayniydi tavsiye ederim vicdansız değil inanın faydası olacaktır

Geçi boynuzu pekmezi tatlı olduğu için bazen sperm düşürüyor diyorlar herkes bisey söylüyor kabak çekirdeği tavuk zararlı olabilir diyorlar

Arkadaşlar hepimiz için araştırma yaptım sakın keçi boynuzu pekmezi olmasın onda gılıkoz şeker varmış keçi boynuzu pekmez özü olacak sıvı gibi reçel gibi koyu olmasın onda sperm düşüyormuş not çok tatlılar vücutta girince alkole dönüşüm oluyomuş buda sperm düşüyormuş bilginiz olsun

Sperm morfoloji çaresi yok diyor tıbben mümkün değil düzelmesi deniyor ama düzeliyor bitkiler ile tamamen düzeliyor

Normal doğum hamdolsun tavuk yemekleri kola meyve suları peynir soğuk su hormonlu ilaçlı sebzeler ve 2 ay korunun dedi bize morfoloji bozukluğu varsa çocuk oluşmaz saglam sperm Yumurta buluşmalı dedi ne dediyse yaptık hamdolsun tüp bebek bile zor demişti
Lale hanım üzerınden epey gecmiş burdanısınız

Merhaba öncelikle imsallah allah sizede bir bebek nasip etsin inşallah. Benim ablaminda durumu ayni sizin gibiydi be istanbulda bir doktorda gittiler kibrisa gönderdiler ordan ablam.ve eşini orda ablama yeni genç bir anneden alinan yumurta alindi ve babaya sperm iğneleri yapildi yumurtaya enjekte edildi spermler sonrasinda dollenme olduktan sonra yumurta keseye yerlestirildi ve bebek.oldu inşllahsizonde bor bebeginiz olur bir umut

Bugün hazırladığım karışım ..kızlar inşallah artış olursa tekrar yazarım

1 kilo organik bal
35 gr. Zencefil tozu
35 gr. Keçiboynuzu tozu
35 gr. Keten tohumu
35 gr. Çörek otu tozu
(Bunlar öğütlerek toz haline gelmiştir)
35 gr. Tarçın
Bide yarım çay bardağı Harnup pekmezi kullandım karıştırırken biraz açması için. macun gibi kıvamı oldu sabah akşam birer kaşık yedirecem inşallah.
Aradan uzun zaman geçti ama merak ediyorum karışımınız işe yaradı mı ?

Aradan uzun zaman geçti ama merak ediyorum karışımınız işe yaradı mı ?

Çocuk sahibi olacak kadar bir artış olmadı. Yani hangi doktora görünsek tüp bebek öneriliyordu bize. Belki başkası fayda gördü ama biz görmedik. 3.tup bebek tedavisiyle oğluma kavuştum. Allah isteyen herkese bekletmeden versin inşallah

Çocuk sahibi olacak kadar bir artış olmadı. Yani hangi doktora görünsek tüp bebek öneriliyordu bize. Belki başkası fayda gördü ama biz görmedik. 3.tup bebek tedavisiyle oğluma kavuştum. Allah isteyen herkese bekletmeden versin inşallah
Amin cevabınız için teşekkür ederim. Biz 1 ay sonra 2. tüp bebek denemesine başlayacağız, bu süreçten önce değerleri biraz yükseltmeye çalışıyoruz.

arkadaşlar 2013 yılında eşimin sperm sayısı 1,5 milyon çıktı ve tüp bebek yaptırdık çok şükür şimdi 15 aylık bir oğlumuz var.benim merak ettiğim dediğiniz karışımlarla benimde normal yolla hamile kalmam mümkün mü acaba?ne kadar yükselmesi lazım normal yollarla hamile kalmam için?inşallah cevap verirsiniz

Acaba tekrar çocuk sahibi oldunuz mu?

Amin cevabınız için teşekkür ederim. Biz 1 ay sonra 2. tüp bebek denemesine başlayacağız, bu süreçten önce değerleri biraz yükseltmeye çalışıyoruz.

Balık yağı. Yeşillik. Keçiboynuzu pekmezi. Bal badem. Fındık. İncir mevsimi bol bol yedir inşallah faydası olur. Hayırlı tedaviler pozitif alman dileğiyle

arkadaşlar bazen gizli varikosel oluyormuş yani tehsislerde varis gibi herhalde bitkiler ilk kulanımda sperm düşermiş sonra yükselirmiş bir tanıdıgımda böyle oldu varikosel ameliyatında düşüyor sonra damar düzelince yükseliyor bir faydam olsun diye yazdım

X