Streç Film Sararak Zayıflama Deneyimlerimiz

walk at home :leslie adındaki bir kadının evde yağ yakımına yönelik egzersiz proğramı.yürüyüşe gitme fırsatı olmayanlar için 1 saatte 5 mil tempolu yürümüş gibi yağ yakmasını sağlıyor.tabi bunların 2-3-4 mil olanlarıda var.koşuya yada yürüyüşe gidemeyenlere kesinlikle tavsiye ederim.müthiş ter atıyorsun üstelik çok eğlenceli.bir artısıda günün her saatinde yapabilirsin örneğin aksam yemeğini fazla kaçırınca gece dısarı çıkamazsın belki ama evde aynı kaloriyi çok daha eğlenceli bir biçimde yakabilirsin.
caım nasıl öğrenebilirim bunu bende oturuyorum fırsat bulamıyorum nerden bulabilirim bu eğzersizleri yardımcı olur musun?

internetten indirebiliyorsun olmadi youtubeden walk at home yaz cikanlara bak,ben indiremedim youtubeye bakarak yapiyorum 1 ve 2 mili yapmak bile cok terletiyor

google dan leslie ile 5 mil diye arasan bile karşına çıkar.tavsiyem 5 mil olanı indir.3 e kadar yapar kapatırsın.sonraki hafta 4 e kadar biraz daha geliştirince sonuna kadar yaparsın.hepsini indirmek zamanını alır sanırım 5 mil olanı 8 parttan olusuyor.spora yatkın bir vücudun varmı bilmem ama beni 3 -4 pek kesmiyor illa 5 yapıcam

internetten indirebiliyorsun olmadi youtubeden walk at home yaz cikanlara bak,ben indiremedim youtubeye bakarak yapiyorum 1 ve 2 mili yapmak bile cok terletiyor

youtube yurt dışındaki gibi her zaman açık olmuyor türkiyede:))3 gün açılsa 10 gün yasaklı maalesef.onun için indirmek en iyisi internet yada elektrik gitse bile yapıyosun böylece.

ya kızlar googlea leslie ile evde yürüyüş yazın karşınıza çıkan ikinci sayfayı tıklayın(leslie sansone yürü ve incel programı).orada göreceksiniz.kaç mil olanı istiyorsanız onun partlarını indirin.bu kadar basit işte.sanırım karıstıran arkadaslar var.mesela 3 mil indirecekseniz Fast Start 3 fast miles yazısının altındaki linkleri teker teker tıklayıp indireceksiniz.sanırım yeterince açıklayıcı olmustur kolay gelsin.

hem ücretlisi hemde ücretsizi var.free olanını tercih edersen bedava.tek farkı 1.partı indirdikten sonra bir süre beklemelisin orda kaç dakika sonra indirmen gerektiğinide yazıyor zaten

kızlar indirin sonra streçle bir deneyin ve yorumlarınızı buraya yazın lütfen çok aferdersiniz ama resmen kı...dan ter akıyor vallakaydirigubbakcemile5

indirdiğin bütün partları bilgisayarında birleştirmen gerekiyor tek tek açılmazki

yani önce mausetaki sol tuşa basılı tutarak bütün linkleri işaretle daha sonra sağ tuşuna bas ve ordan birleştir şimdi tam olarak çıkan yazıyı hatırlıyamadım istersen sen sağ tuşa basınca çıkan tercihleri bana yaz ben hangisini tıklıyacağını sana söyleyim

yani önce mausetaki sol tuşa basılı tutarak bütün linkleri işaretle daha sonra sağ tuşuna bas ve ordan birleştir şimdi tam olarak çıkan yazıyı hatırlıyamadım istersen sen sağ tuşa basınca çıkan tercihleri bana yaz ben hangisini tıklıyacağını sana söyleyim
cnm şimdi şirketteyim eve gidince akşam yazarım ben tek tek indirdim. anladım. akam gidince kendi pc me indireym..

ya bu cok tehlikeli birsey aslinda.dusunsenize terliyorsunuz ve hemen ardindan dusa falan girmezseniz ve terleyen bolgeniz soguk cekerse ne hale kalinir bilemiyorum.mide,bagirsak,dalak,bobrek hepsi birbirine karisir herhalde.

bende bu streç filmi 3 gündür deniyorum :-)
hala aynı kilo ama sıkılaştı göbeğim kaydirigubbakcemile5

X