Suan kalbım duracak

Arkadaslar suan cok uzgunum, erkek arkadasima bir resim gondermistim, gondermez olaydim..

1 seneden fazla beraberiz..

Resimde bayan arkadaslarla siniftayiz

Erkek arkadasim bu resmi gorup su sol kosedeki kisi cok iyiymis gibisinden bir seyler soyledi, ve ciddiydi, numarasi bende olsa kotu olmaz gibisinden bir sey soyledi(ciddi olarak resmen benden istedi) ve bir anda dunya basima yikildi gibi hissettim..

Beni ne icin sevdi bu ya, suan aglama istiyorum gozlerim doldu ama aglayamiyorum, daha bu sabah seni seviyorum demisti...

Ne yapacagim buna simdi ben, biraz once kendisi itiraf etti, yaptigim cok kabaydi, suan senle konusamayacagim sonra mesaj atarim dedi...

Gercekten bu nasil karakterdir Allahim, ne olur bir seyler soyleyin... Icim cok kotu oldu.. Saka gibi bir anda..

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

birlikte yemek yerken,konuşurken ve hatta yatakta ike sana başkasının ismi ile hitap etmiş gibi ağır bir durum kanımca.
ayrıldığında bu kez içine kurt düşecek acaba başkası mı var yoksa o ark'ın ile mi diye...
her türlü bırak kurtul ama biraz süründür derim..

Şakaysa da gerçekse de hoş değil. Unutabileceginizi sanmıyorum. Arkadaşınızı her gördüğünüzde aklınıza gelecek. Hatta hangi arkadaşınızla tanışsa endişeleneceksiniz. Değer mi hayatı zehir etmeye. Arkanıza bile bakmayın.

Saka degildi sakadan oteydi, artik oyle biri hayatimda yok, zamana birakacagim..

birlikte yemek yerken,konuşurken ve hatta yatakta ike sana başkasının ismi ile hitap etmiş gibi ağır bir durum kanımca.
ayrıldığında bu kez içine kurt düşecek acaba başkası mı var yoksa o ark'ın ile mi diye...

Ugrasamayacak kadar uzuldum bugun, zamana birakacagim..
Arkadasimla birlikte olmalari imkansiz bu arada, ne yaptiginin farkinda degil salak herif ya

off saka yapmış iste. saka olarak kaldirilamayacak bi saka ama ciddi ciddi soyledigine inanmissiniz onun uzerinden konuşuyorsunuz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ugrasamayacak kadar uzuldum bugun, zamana birakacagim..
Arkadasimla birlikte olmalari imkansiz bu arada, ne yaptiginin farkinda degil salak herif ya

Evet suan psikolojik bir kusma istegi var bende, kusmayi denesem kusamam cunku..

Evet suan ki dusuncem oyun falan oynamayacagim ne yaparsa yapsin, arasin bulsun arkadasin numarasini.
He bulsa bile arkadasim ona yanasmaz eminim..
Kaybettigiyle kalsin beyefendi

bu kusma isteğinin sebebi bilinaltında şu anda şu yaşadığın olaydan ve sevgilinden tiksiniyor olman canım. bunu bana psikolog söylemişti hep midem bulandığı zamanlarda bilinçaltında tiksindiğin olaylardan dolayı bulanıyor demişti. birdaha bu adama güvenilmez zaten, arkadaşların da dediği gibi içinde hep şüphe olacak arkadaşlarınla bile tanıştıramayacaksın, biliyorum ayrılığın düşüncesi bile zor severken ama böyle de ömür geçmez uzun vadeli düşünmek gerek. :KK43:

off saka yapmış iste. saka olarak kaldirilamayacak bi saka ama ciddi ciddi soyledigine inanmissiniz onun uzerinden konuşuyorsunuz.

Tavirlari cok ciddiydi

ama adam bir de biliyorum yaptığım çok kabaydı, şimdi konuşamıcam sonra mesaj atarım demiş. bu sözlerden belli değilmi bir gerçeklik payı olduğu hem şakaysa bile böyle şaka mı olur hangimiz sevgilimize böyle bir şaka yaparız ki tabi onun ayrılmasını istemiyorsak..:KK50:

Koy tekmeyi gitsin nedir bu erkeklerin yüzsüzlüğü ya ne sanıyorlar kendilerini bulunmaz hint kumaşımı dünya kendi etrafında dönsün kadınlarda bizim etrafımızda modlarında hepsi seviyesiz şey ne olacak ondan köyde olmaz kasabada sen kır dök parçala sonra da şaka kisvesinin arkasına saklan hadisin oradan sakın muhatap bile olma canım.....

Son düzenleme:
Arkadaslar suan cok uzgunum, erkek arkadasima bir resim gondermistim, gondermez olaydim..

Erkek arkadasim bu resmi gorup su sol kosedeki kisi cok iyiymis gibisinden bir seyler soyledi, ve ciddiydi, numarasi bende olsa kotu olmaz gibisinden bir sey soyledi(ciddi olarak resmen benden istedi) ve bir anda dunya basima yikildi gibi hissettim..

Beni ne icin sevdi bu ya, suan aglama istiyorum gozlerim doldu ama aglayamiyorum, daha bu sabah seni seviyorum demisti...

Ne yapacagim buna simdi ben, biraz once kendisi itiraf etti, yaptigim cok kabaydi, suan senle konusamayacagim sonra mesaj atarim dedi...

Gercekten bu nasil karakterdir Allahim, ne olur bir seyler soyleyin... Icim cok kotu oldu.. Saka gibi bir anda..

gondermez olaydim mi ??
bence iyiki gondermissin adamin icini ogrenmis oldun boylece..
sen hic mi arkadaslarnla beraberken gorusmiiceksin sevgilinle?
veya kalabalik ortamlarda bulusmiicak misin ?
o zaman icin icini yemiicek mi baskalari hakkinda da boyle dusunuyor mu diye ?
her telofonu eline aldiginda ondan suphelenmiicek misin ?

guvenebilecek misin ?

gondermez olaydim mi ??
bence iyiki gondermissin adamin icini ogrenmis oldun boylece..
sen hic mi arkadaslarnla beraberken gorusmiiceksin sevgilinle?
veya kalabalik ortamlarda bulusmiicak misin ?
o zaman icin icini yemiicek mi baskalari hakkinda da boyle dusunuyor mu diye ?
her telofonu eline aldiginda ondan suphelenmiicek misin ?

guvenebilecek misin ?

Haklisiniz

Kizlar yorumlar icin cook tesekkur ederim iyiki varsiniz, gercekten iyiki varsiniz..

Hala çok seviyorum diyebiliyor musunuz?
Ne geniş bir mide bu adamdaki ya. Arama sorma,ararsa açma..
Ne pis bi insan bu.Affetmemelisin.

çok büyük öküzlük etmiş :KK43:

ya bence bunlar bazen farkında olmadan düşündüklerini söyleyiveriyorlar. Ağızdan kaçıyor. O zaman da insan "yüzüme bunu söylüyosa gizli gizli neler düşünüyordur" diye içten içe kuduruyor.

Bence o söylediği anda yaptığının farkına varmıştır, sonrasında uzatması aklı sıra şakaya vurup ortamı yumuşatmaya çalışmasındandır. Beceriksizlik.

Bir keresinde eski erkek arkadaşım, ben ve birkaç ortak arkadaş dışarıdaydık. Sınıf arkadaşımız hamile kalmıştı, çok mutluydu onu konuşuyorduk. Bir anda bu öküz BEN NEDEN KİMSEYİ HAMİLE BIRAKAMADIM YA diye yüksek sesle aynen bu cümleyi kurdu. Orda onun ağzının ortasına bir sağlam vurmak lazımdı aslında :KK4:

O zaman o söylemişti ben aslında bunu düşünüyordum, ne olduğunu anlamadım sesli çıktı diye. :KK19:

arkadaşım bence ayrılma. dersini alması için ufak şekilde uyarır ve rahatsız olduğunu ciddi şekilde belirtirsin. ama ayrılma derim ben. bazı kadınlar neler neler çekiyor hayatta. bana da hep böyle ayrıl bence demişlerdi ama şu an hiçbiri yanımda değil arkadaşlarımın. affet gitsin. ama ikinci sefer yaparsa o zaman sana kalmış

Bunun için mi üzülüyorsun zararın neresinden dönsen kardır çok afedersin ama beş para etmez adamın tekiymiş senin yanında arkadaşına laf atacak kadar alçaldıysa bu adam koy g*tüne tekmeyi gitsin akıttığın göz yaşlarına değmez yahu :KK4: terbiyesiz onunla birlikte olmaya devam etmessin umarım devam edersen emin ol gözünde küçülmüş bir kadın olarak kalırsın başkada bir halta yaramaz onunla harcadığın günlere zamanına yazık bu saatten sonra boşversene :KK20::KK20:

X