Süper Anneler - 2011

Hepinize tek tek yazamıyorum kusura bakmayın kan değerim 4000 çıkması lazımken 27000 çıktı doktor çok yüksek dedi bekliycez dedi ya kafayı yiyicem düşük olsa bir dert yüksek olsa bir dert hiçmi insan normal olmaz

Canım benim okurken., inan şoka girdim, nasıl tarif edilir bu,,, kafamın derisi uyuşdu...benim 3.kızıma da böyle birkorkutmuşlardı beni,hepten boşuna bir panik... seninkide öyle olur inşallah...canım benim daha önceki kontrolde kalp atışları duyulmuşmuydu,,,dr.a göre kalp atışlarını duymasımı gerekiyordu???? :KK54:

Son düzenleme:
Gunaydin kizlar ben yokken neler olmus gijnij canim umarim bir sorun yoktur kan degeri yuksek cikmasi ne demek bilemiyorum kendini strese sokma ama bebegi etkiler guzel haberler ver insallah.tornado sende hamileymisin kiz istiyordun degilmi geliyordur umarim.forewer sen nasilsin nasil gidiyor? Benimde bu ara acayip disin agriyor kizlar basima vuruyor agrisi.birde karnim hic cikmadi nerdeyse hic istahim yok zaten.defnem bejnubal sizler nasilsiniz

Hepinize tek tek yazamıyorum kusura bakmayın kan değerim 4000 çıkması lazımken 27000 çıktı doktor çok yüksek dedi bekliycez dedi ya kafayı yiyicem düşük olsa bir dert yüksek olsa bir dert hiçmi insan normal olmaz

İnşallah herşey iyi çıkar dualarimiz seninle

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ay canım hadi hayırlısı.canım belki gercekten ikizdir bazen bebeklerden biri gec olusabiliyormuş.sen hiç canını sıkma canım dinlen yorma kendini cumartesiyde hayırlısıyla atlatacaksın bacım .

Canım iyi düşün iyi olsun.. başka açıklama yapmadılar mı neden acaba yüksek çıkması ki yaa .. oğluna bir önce kavuşman için dualarimiz seninle

Dualarimiz seninle canim rabbim hepimizin hakkinda hayirlisini nasip etsin

Gecmis olsun canim üzülme hersey yoluna girecek busefer pasa gelecek nazlaniyor bu bebe annesi bizide korkutuyor o bir dogsun totosuna totosuna vur onun :) ALLAHA EMANET OL BACIM :KK54:

gecmış olsun tekrardan ama bu belirsizlık benım bıle canımı sıktı doktor hıcbırşey soyleyemıyomu aceba ya....hayırlısı olsun cnm beklıycez artık guzel haberlerını allahın ıznıyle...

Canım benim okurken., inan şoka girdim, nasıl tarif edilir bu,,, kafamın derisi uyuşdu...benim 3.kızıma da böyle birkorkutmuşlardı beni,hepten boşuna bir panik... seninkide öyle olur inşallah...canım benim daha önceki kontrolde kalp atışları duyulmuşmuydu,,,dr.a göre kalp atışlarını duymasımı gerekiyordu???? :KK54:

Gunaydin kizlar ben yokken neler olmus gijnij canim umarim bir sorun yoktur kan degeri yuksek cikmasi ne demek bilemiyorum kendini strese sokma ama bebegi etkiler guzel haberler ver insallah.tornado sende hamileymisin kiz istiyordun degilmi geliyordur umarim.forewer sen nasilsin nasil gidiyor? Benimde bu ara acayip disin agriyor kizlar basima vuruyor agrisi.birde karnim hic cikmadi nerdeyse hic istahim yok zaten.defnem bejnubal sizler nasilsiniz

İnşallah herşey iyi çıkar dualarimiz seninle

Hepinizden Allah razı olsun. Muane olduğum zaman çok iyi gözlemledik evet hareket var gibiydi kalp atışı görsel olarak var ama dışa çıkmıyor. Birde bugün 8 haftalık oldu ama bebek küçülmüş geçen kontrole göre gününe göre gidiyordu 5+4 olmuş nerdeyse iki hafta gerilemiş doktoru düşündüren bu oldu onun için şuan beklemekten başla çare yok bakalım bebek büyüyecekmi gelişip kalp atışı başlayacakmı diye bekliyoruz. Mevlamneylerse güzel eyler. Ne desem boş

caniminici guzell arkadasim sen cok rahat ol icini ferah tut inan bana KOTU bisi yok gayet saglika geliscek icerde oglun yada oglislarin:-) meraklanma stres olma keyifle huzurla zaman gecir olur mu?

Kesinlikle canim hayra yor dusuk cikmasinda yuksek olmasida garip kiz bu deger bu kadar yuksek iki tane olmasinlar ay hadi ins
AGZINDAN bal damlamis defneeem BENCEDE IKIZ, cok duydum oyle 12 13. Haftaya kadar tek sanilip sonra ikiz oldugu ortaya cikan valla:-) Insallah ikizdir ogluslarda ondan dege yuksek ama gelisim yavas yavastir GIJNIJIMMM....

Kiyamam tubisim cok cabuk vurmus disine, gebelikte olur diye duymustum dislerde sizlama agri fln. Mutlaka doktoruna sor gerekirse muayene ol bazen sadece o sebepsiz sizlamalar icin FLORUR mu ne yada atiyo olabilirim adini bisi suruyo doktorlar koyu sari kahve rngi bisi, cok rahatlatiyo.
Ben de iyiyim ayin 28 29 unu bekliycem tubisim, cat ignesi oldum sonra dayanamadim kontrole gittim catlamis. Insallah olmustur Pazar gunu iki iliski denedik, igneyi cuma aksam olmustum. Sali kontrole gittim bi kerede bugun yap dedi doktor o aksamda oldu deneme.
Hevesle bekliyorum olmustur Insallah diye:-)
Bu haftasonu yogun programimiz ordn oraya davetliyiz, haftaya haftaicini de gecirsem cumartesi yada pazartesi hic idrarda baktirmadan kan vercem eger adet olmazsammmm.
Dua et olur mu sende hamissin tubisim:-)

ya latif

İyi gidiyor canım istahim çok ıyi benim karnım biraz çıktı 2 hafta sonra ikili test yaptıracağım ..gijnij in güzel haberlerini bekliyoruz hep beraber ayetle kursi okuyalım diyorum ne dersiniz bugün cuma biz okuldaki veli arkadaşlarla cuma günü başlayıp 768 kere ayetel kursi okuyoruz Allah ne sıkıntın varsa gidiyormuş herkes 100tane okusa yarına biter

Allah razi olsun canim ben iyiyim bildigin uzere geceb ay bebik olamadi bu ay sıkı çalisacagim insallah sizlere guzel haberler vermek istiyorum. Gecmis olsun canim disler hamilelik doneminde cosuyor mas.. Kac haftalik oldu ne zaman ogrencen cinsiyeti?

caniminici guzell arkadasim sen cok rahat ol icini ferah tut inan bana KOTU bisi yok gayet saglika geliscek icerde oglun yada oglislarin:-) meraklanma stres olma keyifle huzurla zaman gecir olur mu?

AGZINDAN bal damlamis defneeem BENCEDE IKIZ, cok duydum oyle 12 13. Haftaya kadar tek sanilip sonra ikiz oldugu ortaya cikan valla:-) Insallah ikizdir ogluslarda ondan dege yuksek ama gelisim yavas yavastir GIJNIJIMMM....

Kiyamam tubisim cok cabuk vurmus disine, gebelikte olur diye duymustum dislerde sizlama agri fln. Mutlaka doktoruna sor gerekirse muayene ol bazen sadece o sebepsiz sizlamalar icin FLORUR mu ne yada atiyo olabilirim adini bisi suruyo doktorlar koyu sari kahve rngi bisi, cok rahatlatiyo.
Ben de iyiyim ayin 28 29 unu bekliycem tubisim, cat ignesi oldum sonra dayanamadim kontrole gittim catlamis. Insallah olmustur Pazar gunu iki iliski denedik, igneyi cuma aksam olmustum. Sali kontrole gittim bi kerede bugun yap dedi doktor o aksamda oldu deneme.
Hevesle bekliyorum olmustur Insallah diye:-)
Bu haftasonu yogun programimiz ordn oraya davetliyiz, haftaya haftaicini de gecirsem cumartesi yada pazartesi hic idrarda baktirmadan kan vercem eger adet olmazsammmm.
Dua et olur mu sende hamissin tubisim:-)

ya latif
Sağol bacım birde şuan bekliyoruz bende netten baktım tek yum ikizleri 9 ile 14. Hafta arası net belli oluyormuş. Ama nasip ne desem boş. Rabbim duamızı biliyor zaten verip vermemek ona kalmış
İyi gidiyor canım istahim çok ıyi benim karnım biraz çıktı 2 hafta sonra ikili test yaptıracağım ..gijnij in güzel haberlerini bekliyoruz hep beraber ayetle kursi okuyalım diyorum ne dersiniz bugün cuma biz okuldaki veli arkadaşlarla cuma günü başlayıp 768 kere ayetel kursi okuyoruz Allah ne sıkıntın varsa gidiyormuş herkes 100tane okusa yarına biter

Canım inşallah iyi haberler veririm çünkü inan okadar yoruldumki anlatamam eylülden beri şu kıbrıs meselesi vs düşük bilmem ne inan artık hayattan bıktım. Ama şunu anladım ne olursa olsun nasipten ötesi olmuyor

Bende okurum çok iyi fikir
inşallah Rabbim geri çevirmez herşey yoluna girer

Valla ozledim sizleri... kk yenilenince benim sifre bi turlu kabul etmedi olmadi degismedi de... en sonunda actim guluzarela2 diye:KK53: ee 2 oldular sonucta:KK49: nasilsiniz valla tek tek yazamicam ama kisadan hamislere hayirli olsun diyorum.. gonlunuzdeki gelsin inss.. ben iyiyim:nazar: valla 1. Kizimdan daha hafif geciriyorum hamileligimi...su ana kadar 6 kilo aldim 28. Haftadayim dr cok iyi diyo...bebek gayet iyi.. hatta2 hafta onden gidiyo oyuzden cok iri olmasin diye vitamin kullanmiyorum 3 gunde 1 aliyorum... elamda cok iyi masallah karnimi seviyo kardesim dedikce oksadikca icerdeki kuzuda tekme atiyo elaya.. sanirim sesini taniyo onun. Arada aklima geliyo erkek olsaydi diye ama valla hemen geciyo... ozellikle gorumcemin ikizlerini gordukce istiyorum...cok tatlilar.. bide gorumcem kiyafetlerini verdi bazilari mavi mavi...:KK31: ne guzel gorunuyo... Allah nadip edermi bilmiyorum belki birdaha cocugum.olmayacak ama hic isyan etmicem vardir Allahimin.bir bildigi dicem... hep dua ediyorum saglikli olsun yavrularim yeter... en buyuk zenginlik budur... dogumum temmuzun 4uyle 10 u arasi olur dedi dr sanirim... normal dogum.nezaman gelirse artik..hepinizi optum Allaha emanet olun dualarim sizinle...sizde dualarinizda beni unutmayin...apranax eylulungulu gijnij sultan forever tugbaelif ve diger arkadaslar...:KK16:

Valla ozledim sizleri... kk yenilenince benim sifre bi turlu kabul etmedi olmadi degismedi de... en sonunda actim guluzarela2 diye:KK53: ee 2 oldular sonucta:KK49: nasilsiniz valla tek tek yazamicam ama kisadan hamislere hayirli olsun diyorum.. gonlunuzdeki gelsin inss.. ben iyiyim:nazar: valla 1. Kizimdan daha hafif geciriyorum hamileligimi...su ana kadar 6 kilo aldim 28. Haftadayim dr cok iyi diyo...bebek gayet iyi.. hatta2 hafta onden gidiyo oyuzden cok iri olmasin diye vitamin kullanmiyorum 3 gunde 1 aliyorum... elamda cok iyi masallah karnimi seviyo kardesim dedikce oksadikca icerdeki kuzuda tekme atiyo elaya.. sanirim sesini taniyo onun. Arada aklima geliyo erkek olsaydi diye ama valla hemen geciyo... ozellikle gorumcemin ikizlerini gordukce istiyorum...cok tatlilar.. bide gorumcem kiyafetlerini verdi bazilari mavi mavi...:KK31: ne guzel gorunuyo... Allah nadip edermi bilmiyorum belki birdaha cocugum.olmayacak ama hic isyan etmicem vardir Allahimin.bir bildigi dicem... hep dua ediyorum saglikli olsun yavrularim yeter... en buyuk zenginlik budur... dogumum temmuzun 4uyle 10 u arasi olur dedi dr sanirim... normal dogum.nezaman gelirse artik..hepinizi optum Allaha emanet olun dualarim sizinle...sizde dualarinizda beni unutmayin...apranax eylulungulu gijnij sultan forever tugbaelif ve diger arkadaslar...:KK16:

allahım sağlıkla kucağına almak nasip etsin canım. sende erkek isterken kız oldu ha... olsun hiç sıkma canını, hayırlısı olsun, sen neler denemiştin canım sence eksik yada yanlış giden nedir tutmamasınında bizim yaptıklarımızdan kaynakllanan bir durum varmı sence yoksa ben herşeyi kusursuz yaptım diyebiliyormusun canım...... benimde bir kızım var allahım bize bağışlasın mayıs yada haziranda kendimi hazır hissettiğim an başlıycam canım birde oğlum olsun istiyorum..... bildiklerini bilgilerini bizle paylaşırsan çok sevinirim canım teşekkür ederim.....

Son düzenleme:
Allah bir avazda kurtarsın Allah sağlıklı ve hayırlı doğumlar nasip etsin canım
FOREVER Banada özelden gönderirmisin mümkünse bu gece
Gondereyim canım ama herkesin bildiği şeyler nette araştırdım ben derin ilişki ee 10 senelik evlilikte var tabi ama gönderirim

bejnubalım sen nasılsın, nasıl hissediyorsun denemelerin üzerinden sadece 1 hafta geçti ama yinede merak ediyorum durumunu!:KK76: oldu gibi hissediyorum ne bileyim canım, inşallah olmuştur, dilediğin bebişinle kucağını doldursun rabbim.......

Bacim benimde 3 kizim var Allah yardimcimiz olsun bende son sansimi denemeyi düsünüyorum allah nasip ederse kücük kizim bir yasinda iki sene sonra tekrar denerim benimde son cirpinisim olacak simdikten saka su ve diyete uymaya calisiyorum yapabildigim kadariyla canim :) Benim temel atma törenime insallah ogluslarinizla gelirsiniz bak beni burada yalniz koymayin pasalar uyudugunda pc basina gelin ben sizsiz temel atamam bacim unutmayin beni :18::KK20:

Canım reyhanım hayal etmesi bile güzel...rabbim dualarımızı kabul eder inşallah,hakkımızda hayırlısı olsun tabi...bazen kederleniyorum ben 2.den sonra düşük. Bir erkek çocuk,geçen ay da gebelik. Ve düşük... Diyorumki acaba şansımımı zorluyorum, belki Rabbim hayırsız diye erkek çocuk,vermek istemiyo,belkide y lerde genetik bir bozukluk var...geçen düşük olan bebekte herkez bana erkek çocuk rüyası görmüştü.hatimler, dualar,yum anı, tek ilişki. Diyet daha neler neler.ama gitti...:KK54:

İnternetten ovulasyon testi aldım 40 tane bugün geldi hadi hayırlısı bu ay geçti önümüzdeki ay yapmaya başlarım artık adet araligim 27 gün kaçıncı gün baslancak bide iki çizgi tam aynı koyulukta mi olması lazim. :what:

Okadar çok misafir varki anlatamam çok yoruluyorum ama yapacak birşey yok bu gün bir ara gidip yine kan vericem bakalım sonuç ne çıkacak ona göre yazarım sizede

Canım reyhanım hayal etmesi bile güzel...rabbim dualarımızı kabul eder inşallah,hakkımızda hayırlısı olsun tabi...bazen kederleniyorum ben 2.den sonra düşük. Bir erkek çocuk,geçen ay da gebelik. Ve düşük... Diyorumki acaba şansımımı zorluyorum, belki Rabbim hayırsız diye erkek çocuk,vermek istemiyo,belkide y lerde genetik bir bozukluk var...geçen düşük olan bebekte herkez bana erkek çocuk rüyası görmüştü.hatimler, dualar,yum anı, tek ilişki. Diyet daha neler neler.ama gitti...:KK54:

Hayır canım Rabbim dilerse hayırsız evladı hayırlı olarakta verir isterse yoktan var eder. Sorun nerde biliyormusun çok istiyoruz ama teslim olmuyoruz istedikten sonra Rabbim ben beni sana bıraktım sen zaten gönlümdekini biliyorsun yinede ne verirsen baş göz üstüne teslimiyet çok önemli

X