Süper Anneler - 2011

neden 1 2 gun kala erkek istiyomuydun rastgelemi
genelde yum gunu ve ertesi gunude iliskiye girenler amacina ulasiyoda oncesii hep yaniltiyo
tabii ne yaparsak yapalim kaderden nasipten ote yol gitmiyo

dikkat etmedim reqlimin 14-cu gunu iliski oldu.Duymustum ki 14-cu gunu bi kac arkadasimda yumurtlama olmustu ve erkek bebisleri oldu.Megerse ben 30-31 gunden bir adet oluyorum ya onun icin benim yum gunum 16-20 arasi oluyormus.Yani erken iliski ve kizz Allahim sana cok sukur simdi opmekten doyamiyorum guzelimi.Ama insallah bir de pashamiz olur demi?Dua edelim bol bol

mimozacım bir ara benimde bioritme bakarmısın bakalım tutmuşmu bizimki, birde bir yakınım hamile onunkine bakarmısın, ilişki gününü bilmiyorum ama son satını biliyorum doğum tarihinide tabii:))

herkese merhabalar, güzel ve samimi bir topik olmuş emeği geçenlere teşekkürler

benim de uzun zamandır araştırdığım bir konuydu. umaraım güzel paylaşımlar olur

peki sağ yada sol yumurta için bir şey söylemişmi doktor bilgin var mı nois?

kızlar siz ne düşünüyorsunuz, defalarca konuşulan bir konu hepsini okudum ama halen bir karar veremedim yumurtanın sağ yada sol olmasının ne kadar etkisi oluyor. ikinci bir konuda, özellikle yabancı sitelerde ilişki pozisyonuna önem veriliyor....

yok canım söylememiş ama takip yaparken sağ yumurta daha olgunsa erkek ihtimalini daha da yüksek söylüyorlar,yum takibiyle cinsiyet tayini yapan ünlü doktor daha önce giden arkadaşa öyle söylemiş.demişki 50 kadın sağdan yumurtladıysa 40 tanesinin oğlu oldu,soldan yumurtlayan 50 kişinin 40 tanesinin de kızı oldu demiş:))pozi konusu da çok önemli bence derine gidemeyen ve de biraz zayıf olan hücrelerin şansı daha da artıyor bu sayede:))

yok canım söylememiş ama takip yaparken sağ yumurta daha olgunsa erkek ihtimalini daha da yüksek söylüyorlar,yum takibiyle cinsiyet tayini yapan ünlü doktor daha önce giden arkadaşa öyle söylemiş.demişki 50 kadın sağdan yumurtladıysa 40 tanesinin oğlu oldu,soldan yumurtlayan 50 kişinin 40 tanesinin de kızı oldu demiş:))pozi konusu da çok önemli bence derine gidemeyen ve de biraz zayıf olan hücrelerin şansı daha da artıyor bu sayede:))

2 kizimin ikisine de soldan yumurtladim :KK9::KK9:

sonunda bütün cesaretimi toplayıp yazabildim sizlerive yöntemlerinizi yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum ama gizliden yorumsuzca ilk defa cesaret edebildim çünki bu sayfadaki arkadaşlar çok anlayışlı ve moral bozucu yorumlar yok şimdi şöyle anlatayım ben hala doğum kontrol hapı kullanıyorum bir kızım var teyzeleri 30 aylık ona bakmaya öpmeye koklamaya kıyamıyorum isteyen herkes anneliği yaşasın inşllah böyle bir kzım olduğu için çooook şanslıyım:KK8:allahım benim ve isteyen herkesin gönlündekini versin birde oğlum olsun çoook istiyorum adaklar adadım sürekli istiyorum rabbimden.ama bende üzerime düşeni yapmak istiyorum umarım sizi sorularımla bunaltmam cvplayan herkesten allah razı olsun.bu bioritm dediğiniz şey ne nasıl hesaplıyorsunuz yumurtalama gününü ateş ölçerek anlıyoruz demişsiniz nasıl bir ateş ölçer o nerden alacaz.bide eşim ve benim doğğum tarihimi yazayım bnei yönlendirin lütfen 24.03.1983 eşiminki bende 03.02.1985 şimdi sevgli matematiğin yazdıklarında altın takmanın yararı nedir anlayamadım.bu çatlama iğnesini doktordan istediğimizde yapmak istemeyede bilirmi.ilk yorumdan uzun yazıpta sıkmayayım sizi bu arada jasmini nezaman bırakayım çünkü onu kullanıpta bıraktığında hamile kalanlarında erkek oluyormuş diye duymuştum benide aranıza alırsanız sevinirim.raabbim hepimize hayırlı şehzadeler nasip etsin:KK5:

sonunda bütün cesaretimi toplayıp yazabildim sizlerive yöntemlerinizi yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum ama gizliden yorumsuzca ilk defa cesaret edebildim çünki bu sayfadaki arkadaşlar çok anlayışlı ve moral bozucu yorumlar yok şimdi şöyle anlatayım ben hala doğum kontrol hapı kullanıyorum bir kızım var teyzeleri 30 aylık ona bakmaya öpmeye koklamaya kıyamıyorum isteyen herkes anneliği yaşasın inşllah böyle bir kzım olduğu için çooook şanslıyım:KK8:allahım benim ve isteyen herkesin gönlündekini versin birde oğlum olsun çoook istiyorum adaklar adadım sürekli istiyorum rabbimden.ama bende üzerime düşeni yapmak istiyorum umarım sizi sorularımla bunaltmam cvplayan herkesten allah razı olsun.bu bioritm dediğiniz şey ne nasıl hesaplıyorsunuz yumurtalama gününü ateş ölçerek anlıyoruz demişsiniz nasıl bir ateş ölçer o nerden alacaz.bide eşim ve benim doğğum tarihimi yazayım bnei yönlendirin lütfen 24.03.1983 eşiminki bende 03.02.1985 şimdi sevgli matematiğin yazdıklarında altın takmanın yararı nedir anlayamadım.bu çatlama iğnesini doktordan istediğimizde yapmak istemeyede bilirmi.ilk yorumdan uzun yazıpta sıkmayayım sizi bu arada jasmini nezaman bırakayım çünkü onu kullanıpta bıraktığında hamile kalanlarında erkek oluyormuş diye duymuştum benide aranıza alırsanız sevinirim.raabbim hepimize hayırlı şehzadeler nasip etsin:KK5:[/QU

hoşgeldin canım,kızını allah bağışlasın güzel günlerde büyüt inşallah:)ateş ölçme yöntemini deneyen arkadaşlar yazarlar,bence her türlü derece olur hani çocukların ateşini ölçtüğümüz,bioritmi mimoza hesaplıyor,altın takmak,laptop ve cep telin yanında denemek, eşindeki erkek hücrelerini çekmek için iyonlaşma esasına dayanıyor yani artı kutuplar eksi kutupları çeker kuralı bildiğin gibi biz kadınlar hep artıyız ama erkeklerden gelen hücreler artı ve eksi altın ve laptop vs.erkek hücrelerini daha kolay çekmemizi sağlıyor.doğum kontrol hapının olasılığı arttırdığını yine çok ünlü dr.söylemiş,benim kız kardeşim 4 ay kullanıp bırakmıştı bıraktıktan 1 ay sonra hamiş kaldı oğlu var,onun bir kaç arkadaşı da aynen oğulları oldu ama uzun seneler yasmin kullanan bir arkadaşında kızı oldu bence yumurtlama,diyet vs herşeyi uyduğun zaman şansı daha da yükseltiyor d.kontrol hapı,yumurta takibini her doktor erkek şansı için yapmıyor ama yapanlar var,bilen arkadaşlar sana özel mesajla iletirler..inşallah duaların kabul olur canım:))

süper annelerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr slmmmmmmmmmmmm
çok sevindim
inşallah tekrar bir araya geliyoruz sonundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sevilcim
hepsine cevap yazıcam
ama 10 dakikadan önce msj atamıyorum
msnm zor açıldıda sonunda:)
birazdan gelicem
şimdilik bye
burdayım

Dun basladigim dietim boyle

1. 1 bardak domates suyu(gunasiri yapicam)
2. Karbonatli limonata
3.Esime sabah aksam keciboynuzu kuru 1 bardak
4.folik acid kendime
5.Ates olcme yontemi basladim( 24 temmuzdan basladim son 2 gun olcemedim ama (((((((()
6.Vitamin gunde 3 defa
Namaz dua
Kuran hatmine de bugunden basliycam ins
bioritmim 20-31 arasi erkege yatkin

ama ben ates olcumu ve bioritmden baska sumuksu akintiya takdim kafayi cunku daha gercekci geliyor bana
butun bunlari 1 hafta deniycem ins
sonra iliski
bu arada cocuk emziriyorum bu kotu etkilermi bunlari yaptiklarimi?

kulaklarım çınladııııı :KK3::KK3: mimozacığım hayırlı uğurlu olsun canımmmm

sayfa inşallah iyi gelirde bebişimizi yakalarız :KK66:

ben umut canım :KK34:

kulaklarım çınladııııı :KK3::KK3: mimozacığım hayırlı uğurlu olsun canımmmm

sayfa inşallah iyi gelirde bebişimizi yakalarız :KK66:

ben umut canım :KK34:

süper annelerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr slmmmmmmmmmmmm
çok sevindim
inşallah tekrar bir araya geliyoruz sonundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sevilcim
hepsine cevap yazıcam
ama 10 dakikadan önce msj atamıyorum
msnm zor açıldıda sonunda:)
birazdan gelicem
şimdilik bye
burdayım

cnm hatırladınmı beni nasılsın umut ben iğne olmuştumm konuşmuştuk seninle :KK61:

slm kızlar nasılsınız?

sevilcim hamile kalırsan kızını emziremezsin yazık yaaaa, kaç aylık oldu şimdi?

kızlar benim denemediğim araştırmadığım takvim yöntem şu bu kalmadı inanın.Embriyo uzmanı oldum nerdeyse diyebilirim o kadar kafayı bozmuştum:)) Bu uğurda ne kadar para harcadım bilmiyorum bile:))Ama benim samimiyetime ianıyorsanız eğer yapılacak öncelikli şeyler var gerisi allahın takdirine kalmış.

-Öncelikle kırmızı et ve tuz ağırlıklı beslenmek gerekli 2-3 ay ,soda içmeli bol su içmeli

-yum takibi yaptırın muhakkak, çat iğnesi olun muhakkak ne yapın ne edin ,iğne olduktan sonra yumun çatladığını zaten hissediyorsunuz kendinizde emin olarak yapın

- kesinlikle enfeksiyon yara bakteri mantar iltihap gibi bişey olmaması lazım, bunu bizzat erkek bebek olması için söyledi doktorum,illa olmasıda gerekmiyor önlem olsun diye bana verdi doktorum ve kullandım aynı zamanda alkali oluyorsunuz bu şekilde

-ilişki günü yapılacak olanlar (kahve,soğuk duş,dua ve namaz)

- herşeyden öenmlisi yüce rabbim ne derse o olur sen istediğin kadar emin ol herşeyi yap ama ona inanarak yapmak ve ondan dilemek istemek en güzeli

birde ben yorumcu daki cinsiyet takvimine baya inanıyorum baby choice ile aynı gibi hemen hemen onuda deneyin muhakak derim

şu mübarek günlerde inşallah hepimizin muradı olur sevgilerimle:))

slm kızlar nasılsınız?

sevilcim hamile kalırsan kızını emziremezsin yazık yaaaa, kaç aylık oldu şimdi?

kızlar benim denemediğim araştırmadığım takvim yöntem şu bu kalmadı inanın.Embriyo uzmanı oldum nerdeyse diyebilirim o kadar kafayı bozmuştum:)) Bu uğurda ne kadar para harcadım bilmiyorum bile:))Ama benim samimiyetime ianıyorsanız eğer yapılacak öncelikli şeyler var gerisi allahın takdirine kalmış.

-Öncelikle kırmızı et ve tuz ağırlıklı beslenmek gerekli 2-3 ay ,soda içmeli bol su içmeli

-yum takibi yaptırın muhakkak, çat iğnesi olun muhakkak ne yapın ne edin ,iğne olduktan sonra yumun çatladığını zaten hissediyorsunuz kendinizde emin olarak yapın

- kesinlikle enfeksiyon yara bakteri mantar iltihap gibi bişey olmaması lazım, bunu bizzat erkek bebek olması için söyledi doktorum,illa olmasıda gerekmiyor önlem olsun diye bana verdi doktorum ve kullandım aynı zamanda alkali oluyorsunuz bu şekilde

-ilişki günü yapılacak olanlar (kahve,soğuk duş,dua ve namaz)

- herşeyden öenmlisi yüce rabbim ne derse o olur sen istediğin kadar emin ol herşeyi yap ama ona inanarak yapmak ve ondan dilemek istemek en güzeli

birde ben yorumcu daki cinsiyet takvimine baya inanıyorum baby choice ile aynı gibi hemen hemen onuda deneyin muhakak derim

şu mübarek günlerde inşallah hepimizin muradı olur sevgilerimle:))

çok para harcadım derken???

takvimlere verdiğim paralar, doktorlara verdiğim paralar, yum takibi için ayrıca aldığım tükürükle bakılan mini mikroskoplar v.s v.s

X