Tarzn ve kendisini en ok beendiiniz nl kim ?

b96drn.jpg

beni buna çok benzetirler mesela ama benim ona karşı pek bi ilgim olduğu söylenemz zaten pekte fazla görmüyorum ben gülben ergeni beğeniyorum onunlada alakam yok

tatlıslar birsey sorcam =) benzediginizi ya da benzetildiginizi mı begenirsiniz ?
soyle derler genelde insan sevdigine benzer benzedigini severmis ...sizce dogru mu ?

evet tatlım insan kendine benzeyenleri beğenir genelde ama farklı tipleride beğenir...yani ben güzel olan herkesi beğenirim belli bi kalıp yok:)

cnm bende oyleyim oyle herhangi bir kalıbım yok fakat ses tonu giyisinisi makyajı sadeligi vb. seylerede bakarım bunlarda benim için onemlidir...erkeklerde ise is degisiyor =)

Hilary Duff dünyada gördüğüm en güzel ve her giydiğini yakıştıran bayan :nazar:

Hoş çuval giysede yakışır ama :1closedeyes:

yasin kac bilmiyorum ama bu sac rengi demode oldu ! yaslilar yapior bu rengi artik kaydirigubbakcemile3

cnm ünw hazırlıkta benim saclarım ve kaslarım o renkti herkes beni kızıl sanıyordu ...benim oldukca begendigim bir renk ...su ankı saclarım dogal ama saclarım bir gun beyazlarsa kesinlikle o rengi yaptırrım kaydirigubbakcemile3 kısacası bence guzel bir sac rengi =)

gnzcim bence o renk sana çok tatlı olur ben o rengi beyaz ten kahve göz hafif pembe allık ve hafif pembe rujla çok beğeniyorum:)

jennifer lopez...mukemmel bı makyaj, mukemmel pantolonlar, ve ıddalı mınıler hele o saçlar, topuzu falan super. çok guzel bır kadın olmamasına ragmen aşırı çekııcı...

Eklentiler

• $j_looooo.jpg
    $j_looooo.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 55
  • $jennifer_lopez(7).jpg
    $jennifer_lopez(7).jpg
    36 KB · Görüntüleme: 56
  • $jennifer-lopez-hollywood-hg-de.jpg
    $jennifer-lopez-hollywood-hg-de.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 64
  • $LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CJennifer%20Lopez%5C01.jpg
    $LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CJennifer%20Lopez%5C01.jpg