TEMİZ olmayan Bayanlar!

hanimefendi,parfumu sevmisse sikar ama boca edemez rahatsiz edecek kadar,lutfen sikintimizi iyi okuyun..ayni havayi kullaniyoruz,keyfiyeti de ben kabul etmiyorum..biraz empati yapin,astimlilar nereye gitsin..

Yazımı dikkatle okursanız zaten empati yaptığımı görürsünüz. Ben hafif parfümler kullanırım onları da çok az sıkarım çevremdekiler rahatsız olmasın diye ve ben de çok rahatsız olurum yoğun parfüm kokusundan. Ama sıkan da sıkar bir şey diyemem dedim. Parfüm kokusunun ciddi derecede rahatsız etmesi için o anda sıkılması gerekir. İnanın kimse kokulardan benim kadar iğrenemez. Bir lokantanın önünden geçerken duyduğum et kokusu bile midemi bulandırır. Ama lokantaya girip yok edin şu kokuyu kaldrın etleri diyemem ya. Başkalarına tavsiye ederken biraz da siz empati kurun demek ki karşınızdaki insan parfümü çok sıkınca kendini iyi hissediyor. Onun bu tercihi pis olduğu anlamına gelmez. Ben elinde parfüm şişesiyle gezen bir sürü insan tanıyorum. Pis değiller fazla kokoşlar. Seviyorlar sürekli dikkat çekici kokmayı.

bence bu otobüsteki olaylarla ilgili bir kamu spotu olmalı.herşeyin bir kamu spotu var bunun da olsun.insanlar bir farkına varsın.hergün bu işkenceyi çekmekten bende bıktım:KK43: hergün makjayı balçık gibi yüzlerine yaparlar iğrenç uzun pis tırnaklarına oje sürerler.bir de havalı havalı gezerler.leş gibi kokuyorlar umurlarında değil.makyaj yapacağına önce ter kokan yerlerini hallet be kardeşim.

Öyle bir yazılmış ki konu, gören-duyan da erkeklerimizi toplu taşıma araçlarındaki o leş gibi ter kokularının sahibi bilmeyecek. :KK6:

bende çok ağır olmadan parfüm kokusunu başklarından duymayı seviyorum ama kendimde hiç hiç sevmiyorum kendimden rahatsız oluyorum resmen. en güzel koku temiz saçlardan yayılar miss koku özellikle gliss sıvı saç kremini kullanınca güzel kokuyo bir anda burnuma saçımdan koku gelince kendime sarılıp öpesim geliyo :KK16::KK9:

Yazımı dikkatle okursanız zaten empati yaptığımı görürsünüz. Ben hafif parfümler kullanırım onları da çok az sıkarım çevremdekiler rahatsız olmasın diye ve ben de çok rahatsız olurum yoğun parfüm kokusundan. Ama sıkan da sıkar bir şey diyemem dedim. Parfüm kokusunun ciddi derecede rahatsız etmesi için o anda sıkılması gerekir. İnanın kimse kokulardan benim kadar iğrenemez. Bir lokantanın önünden geçerken duyduğum et kokusu bile midemi bulandırır. Ama lokantaya girip yok edin şu kokuyu kaldrın etleri diyemem ya. Başkalarına tavsiye ederken biraz da siz empati kurun demek ki karşınızdaki insan parfümü çok sıkınca kendini iyi hissediyor. Onun bu tercihi pis olduğu anlamına gelmez. Ben elinde parfüm şişesiyle gezen bir sürü insan tanıyorum. Pis değiller fazla kokoşlar. Seviyorlar sürekli dikkat çekici kokmayı.

parfumun rahatsiz etmesi icin o anda sikilmasi gerekmez,migreni olanlara bir danisin derim..sagliktan bahsediyorum farkindaysaniz kisisel bi sevip sevmeme olayi degil,kisi kendini baska sekilde iyi hissetsin o zaman benim sagligimla oynayacagina..o zaman sigara kokanlar da koksunlar ne yapalim astimlilar da oksururse oksursun diyosunuz yani..uzulurum sadece kendini iyi hissetmek icin materyal veya yapay seylere ihtiyac duyanlara..lokantanin et yemegi yapmamasi elinde olan birsey degil ama az parfum kullanilmasi kisinin elinde olan bisey..inanin tartismak istemiyorum,biraz anlayis..migreni olan bi yakininiza sorun parfum isini..

temizliğin bayanı erkeği yok.. temizlik imandan gelir diye çok güzel bir sözümüz var.

fakat özel bölge temizliğine ayrı önem verilmeli bana kalırsa.

ağdaya gittiğim kuaförüm anlatmıştı bana.. "abla sen hep düzenli geliyorsun bir de utana sıkıla duruyorsun ama geçen bir kadın geldi inan kokudan duramadım.. klima bile fayda etmedi maske de dedi. :KK30::KK30: o kadar uzamış ve öyle bir kokuyordu ki anlatamam sana.dedi...

bir de kocası demiş git artık bir ağda yap yada tıraşla oranı diye :KK53::KK53::KK51::KK51:" duymak bile midemi bulandırdı..:KK19::KK19:

az önce bir adam geldi iş için. Allahııııııııııııııııııımmmmmmm ağzı mis gibiydi :KK16::KK16: ufacık bi kötü kokusu yoktu. helal olsun vallahi. tertemiz mis gibi bir genç.
görüyosunuz ya artık normal olanı bile mumla arar olduk. temiz, kokmayan birine rastlayınca seviniyoruz :KK53:

temizliğin bayanı erkeği yok.. temizlik imandan gelir diye çok güzel bir sözümüz var.

ağdaya gittiğim kuaförüm anlatmıştı bana.. "abla sen hep düzenli geliyorsun bir de utana sıkıla duruyorsun ama geçen bir kadın geldi inan kokudan duramadım.. klima bile fayda etmedi maske de dedi. :KK30::KK30: o kadar uzamış ve öyle bir kokuyordu ki anlatamam sana.dedi...

bir de kocası demiş git artık bir ağda yap yada tıraşla oranı diye :KK53::KK53::KK51::KK51:" duymak bile midemi bulandırdı..:KK19::KK19:

şimdi kusucammmmmm :KK53::KK53:

Bunun benzerini ben de duymuştum... Ne denebilir ki?
Kadın olmanın doğasına bu kadar ayrı davranılabilir... :KK6:

bazı ınsanların temız olsalarda koktuklarını bılıyorum bı komşumuzvardı kadın çok temızdı evıne girmeye çekninirdik o derece temızdı zaten gunun yarınısı temızlık yaparak geçirirdi ama gelin görünki kadın duştan çıktım dıye gelirdi ama berbat bı koku yayardı

özel bölgenın koktuğunuda yenı duyuyorum sanırım çamaşır değişmemekten oluyor

Son düzenleme:
kızlar ya benim sınıfta bi kız vardı bi gün ben öyle konuşurken kızlarla ağdadan lazerden konu açıldı ya kız 21 yaşındaydı ve bugüne kadar malum o bölgeyi almadım dedi peki dedim o zaman çıkmıyordur... valla çok kötü durumda ne yapacağım bilmiyorum 13 yaşımda çıkmaya başladı ama hiç dokunmadım dedi :KK53::KK53::KK53::KK53: ben afalladım neyse kızı tanıdıkça kızın 15 günde bi falan duş aldığını dişlerini hiç fırçalamadığını ve kıyafetleri eskimesin diye çok büyük leke olmadıkça yıkamadığını hatta bi kotu 3 yıldır giydiğini ve yıkamadığını söyledi:KK53: kızı her gördüğümde kaşınmaya başlardım lensi lavaboda yere düştü ve aldı gözüne direk taktı:KK53: hayatımda birdaha bu tarz bi insan görmeyeceğim umarım:KK14: veee bomda olan şu kızın sevgilisi son derece yakışıklı kıza türlü süprizler yapan parfüm kokusu 1 m ileriden duyulan bir çocuktu :KK53::KK53::KK53::KK53:nasıl bu erkeklerin midesi anlayamıyorum yaa

temizlik imandan gelir..
başkasından nasıl olmasını bekliyorsam kendimde temizliğime özen gösteririm. hayatımızda biri olamsına da gerek yok insan kendine saygısından her zaman temiz olmalı, temiz giyinmeli. ev hanımları da dahil bun. Allah korusun başımıza bişey gelse hastaneye kaldırılsak ben hiçbi şekeilde kimseye mahcup olmak istemem. ha erkek arkadaşım varsa o zamn konu değişir daha da kokulu mokulu olurum o ayrı :KK17:

bazı insanların ten kokusu kö tü, eski işyerimde bi ark vardı sabah işe gelirdi duş alıp gelmiş belli saçlar temiz ıslak hatta kimi zaman

odası kocaman dı odasına girmek işkenceydi,

temizliğine özen göstermeyen de var tabi, özen gösterilmesi koca için etraf için değil insan kendisi için özen göstermeli

kızlar ya benim sınıfta bi kız vardı bi gün ben öyle konuşurken kızlarla ağdadan lazerden konu açıldı ya kız 21 yaşındaydı ve bugüne kadar malum o bölgeyi almadım dedi peki dedim o zaman çıkmıyordur... valla çok kötü durumda ne yapacağım bilmiyorum 13 yaşımda çıkmaya başladı ama hiç dokunmadım dedi :KK53::KK53::KK53::KK53: ben afalladım neyse kızı tanıdıkça kızın 15 günde bi falan duş aldığını dişlerini hiç fırçalamadığını ve kıyafetleri eskimesin diye çok büyük leke olmadıkça yıkamadığını hatta bi kotu 3 yıldır giydiğini ve yıkamadığını söyledi:KK53: kızı her gördüğümde kaşınmaya başlardım lensi lavaboda yere düştü ve aldı gözüne direk taktı:KK53: hayatımda birdaha bu tarz bi insan görmeyeceğim umarım:KK14: veee bomda olan şu kızın sevgilisi son derece yakışıklı kıza türlü süprizler yapan parfüm kokusu 1 m ileriden duyulan bir çocuktu :KK53::KK53::KK53::KK53:nasıl bu erkeklerin midesi anlayamıyorum yaa

demekki ailesi de yol göstermiyor , ben bekarken de kıyafetimi bi kere giyerdim sonra yıkanmış olarak yerinde görürdüm annem sağolsun

küçük yaşlarda da hep annem uyarırdı söyle yap böyle yap diye akıl verirdi , aileden gelen bişi demekki

kıyafet temizliğine de gelirsek asla bir kıyafet 2 kere üstüste giyilmemeli. biz temiz olsak bile ortamdaki kokuyu alıyor çünkü. yemek yediysek mutfak kokusu, dışarıda sigara kokusu vs vs. ve aynı kıyafeti dolaba geri koyarsak diğer kıyafetlerede bulaşır. ben 15 dk programı ile herşeyimi 1 kereden snra yıkarım hem temiz hemde miss, hemde kıyafetlerim eskimeden:KK16:

demekki ailesi de yol göstermiyor , ben bekarken de kıyafetimi bi kere giyerdim sonra yıkanmış olarak yerinde görürdüm annem sağolsun

küçük yaşlarda da hep annem uyarırdı söyle yap böyle yap diye akıl verirdi , aileden gelen bişi demekki

aynen ya benim annem de mesela ergenliğimde hep yol gösterdi tüy konusunda koku konusunda... regl olduğumda filan.. ama o yol göstermese bile 21 yaşında birisisin yani insan kendi yapar eder..:KK53:

amannn Yarabbiiiiiiii :KK53::KK53::KK53::KK53:

X