Testere Dişli aslanpençesi fsh Dengeleyici regl duzenleyici

testere dişli aslanpençesi deneyip reglisi duzenlenen varmı

• Ankete Katılan
    55
ay çok sağol canım ALALH ım raz olsun valla.daha iyi ldum şimdi ben hemen tüp bebk için araştormya d koyulmuştıum dA ÜYE OLDUM BİR YERE BENİ ARADILAR BUGÜN AMA BEN ZATEN TÜP BEBK FİKRİNDEN DE UZAKLAŞMIŞTIM..KADIN bana dedi ki tam sınırdasınız zaman kaybetmeyin dedim ist bana çook uzakk..dedi ilk muayeneye gelin sonra sizi memleketinizde bir yeer yönlendirecez bizim burda tüp bebk yerri yokk ..neyse sonra fiyatını sordum söyledi dedi ki birde şimdi paranız yoksa kredi çekin para bulun çünki sonra paranız olur ama yumurtanız olmazzzz.......düşünecem dedim kapattım ..benii hiiç ikna etmedi dedim direkt para yanii.....ben öncelikle geçmiş olsun demesini sonra testi tekrarlayın yaşınız genç ama bi kaç ay sonra duurm bu olursa gelin derim demesini beklerdim....

evet canım aynen öyle :KK66: benim de başıma geldiği için artık hiç gitmek istemiyorum. ben umutluyum, dr negatif nasıl oluyorsa :p
o yzden bizim serin kanlı ve mantıklı olmamız gerekiyor. elbette doktorlara veya ilaçlara ihtiyacımız var ama gündiyelim 10-ümüzde bunu ticaret haline getiren insanlar da mevcut maalesef. bir de hadi yaptırdın diyelim tek seferde 15 yumurta toplanıyor. bu, bir kadın için 10-15 ay demek. yani tek seferde 10-15 ay yaşlanmış oluyoruz. o yüzden rahat ol. genösin. Allahın izniyle olacak göreceksin. bitkisel yollar dene. Rabbimiz büyük. sabır ve teslimiyet. :KK16:

Son düzenleme:
15 gun kullandm gunde 2 canm

canım bildiğim kadarıyla bir ay uygulama bir hafta ara ve tekrar bir ay uygulama öneriliyor. bence etkisini göstermemiş olabilir. ümitsizliğe kapılma olur mu?
bak az önce bir arkadaş hamile olduğunu yazdı bir topikte. saraçoğlunda tedavi görüyordu eşiyle beraber. pkoluydu ve eşinde de morfoloji bozukluğu vardı. kürleri kullandı ve Rabbimiz nasip etti, şimdi hamile. tabii bu süreç yaklaşık 8 ay sürdü. darısı tez zamanda başımıza :KK16:

canım bildiğim kadarıyla bir ay uygulama bir hafta ara ve tekrar bir ay uygulama öneriliyor. Bence etkisini göstermemiş olabilir. ümitsizliğe kapılma olur mu?
Bak az önce bir arkadaş hamile olduğunu yazdı bir topikte. Saraçoğlunda tedavi görüyordu eşiyle beraber. Pkoluydu ve eşinde de morfoloji bozukluğu vardı. Kürleri kullandı ve rabbimiz nasip etti, şimdi hamile. Tabii bu süreç yaklaşık 8 ay sürdü. Darısı tez zamanda başımıza :KK16:

aminn canm allah tum isteyenlere versn:KK16::KK16::KK16::KK16:

evet canım aynen öyle :KK66: benim de başıma geldiği için artık hiç gitmek istemiyorum. ben umutluyum, dr negatif nasıl oluyorsa :p
o yzden bizim serin kanlı ve mantıklı olmamız gerekiyor. elbette doktorlara veya ilaçlara ihtiyacımız var ama gündiyelim 10-ümüzde bunu ticaret haline getiren insanlar da mevcut maalesef. bir de hadi yaptırdın diyelim tek seferde 15 yumurta toplanıyor. bu, bir kadın için 10-15 ay demek. yani tek seferde 10-15 ay yaşlanmış oluyoruz. o yüzden rahat ol. genösin. Allahın izniyle olacak göreceksin. bitkisel yollar dene. Rabbimiz büyük. sabır ve teslimiyet. :KK16:

evet ben de toparladım kendimii zaten olumlu düşünüyorum ol bol RABBİME DUA EDİYORUM..aslan pençesini bulamadım da yaarın İL e gidp alacam artık ..ALALH ım dularımızı kabul etsin inşALALHH..AYNEN ÖLE SABIR VE TESLİMİYET...BUGÜNDE GÜÜN VAR Bİ ARKADAŞIN KIZI DİĞERİ DE 2 AYLIK HAMİLe..kıskanmıyorum ama yanımda hamilelik konuşulsunda stemiyorum işin açığı..onlara da diyemiyorum böle böle diye hemen akşam olur inşALLAHH..GÜNDEN ÇIKSAM İ DERT ÇIKMASAM Bİ dert ALLAH ım sen en güzelini bilirsiin........

Benim Fsh Hormonum yaptırdğım testte yüksek çıktı.değerim 11 dı daha sonra ibrahim saraçoğlunun bu kürünü uyguladım

sabah kahvaltıdan 2 saat sonra bir tutam 5 dak kaynat ılınsın süz iç
akşam yemeği 2 saat sonrada aynı işlem 1 ay içtim

1 ayın sonunda değerimde gözle görülür düşme yaşandı herkese tavsiye ediyorum.

kızlarr bende sabah akşam aslan pençesini içtim 14.69 olan fsh ım bu ay 6.89 çıktıı..tavsiye ediyoruumm bende.......

benımde fsh 12 lerde arkadaslar bende kullansam düşermi acaba doktorlar tüp bebek dıyor bende kararsızım dogal otlardanmı faydalansam o otu adetlıyken uygulayabılıyormuyuz 1 ay kullanılıyormus galıba:KK53:

benımde fsh 12 lerde arkadaslar bende kullansam düşermi acaba doktorlar tüp bebek dıyor bende kararsızım dogal otlardanmı faydalansam o otu adetlıyken uygulayabılıyormuyuz 1 ay kullanılıyormus galıba:KK53:

cnım benim d e14 dü ben iiyorum hala valla bana etki ettiğini düşünüyorum ama önce dualarım kabul oldu diyorum BOL BOL KURAN okyup salavat çekiyoum ilk onlRIN ETKİSİ SONRA ASLAN PENÇESİ DİYORUM..BEN SEVEREK İÇİYORUM..TAVSİYE EDERİM..
SEN NE ZAMANDIR DENİYOSUN CANIM ....

cnım benim d e14 dü ben iiyorum hala valla bana etki ettiğini düşünüyorum ama önce dualarım kabul oldu diyorum BOL BOL KURAN okyup salavat çekiyoum ilk onlRIN ETKİSİ SONRA ASLAN PENÇESİ DİYORUM..BEN SEVEREK İÇİYORUM..TAVSİYE EDERİM..
SEN NE ZAMANDIR DENİYOSUN CANIM ....

bende 2 senedır denıyorum ama olmuyor 2 defa kımyasal gebelık gecırdım 3 aydır fsh 12 lerde doktorum dırek tup bebek dedı ya anlamıyorum yaştanmı acaba 31 yasındayım nasıl denemelıyım aslanpencesını duydum ama denemeye cesaret edemedım cnm sen adetlıyken kure devam ettınmı ?

Son düzenleme:
bende 2 senedır denıyorum ama olmuyor 2 defa kımyasal gebelık gecırdım 3 aydır fsh 12 lerde doktorum dırek tup bebek dedı ya anlamıyorum yaştanmı acaba 31 yasındayım nasıl denemelıyım aslanpencesını duydum ama denemeye cesaret edemedım cnm sen adetlıyken kure devam ettınmı ?

tez vakitte versiin ALALHım..caım yaştan değil dir benim yaş 26 fsh 14.69 çıktı doktor tüp bebk dedii daha 4. ay idi..4. deneme idi..bende doktor değiştirdim o çook yüsek değill ir kere ile bilemeyiz diğer ay da ölçelim deii..ende aslan pençesi içtimm çook şükürr.

1 bardaktan biraz faza suyu kaynatıp çine ir tutm testere dişiyi tıyorum ağzı kapalı kızık ateşte 5 dk kaynatıyorum..ılıynca içiyorum sabah akşam yeeklerde 2 saat sonra içiyorum..2 ay kullanılacakmış fsh için..ben ikinci AYIMDAYIM.ir ay geçince 1 hafta ara veriyosunn..en bu ay 10 gün erken adet oldum..ikinciye başladığımda adetin 4. günü idi galiba..adetli iken de içtim yanii....

tez vakitte versiin ALALHım..caım yaştan değil dir benim yaş 26 fsh 14.69 çıktı doktor tüp bebk dedii daha 4. ay idi..4. deneme idi..bende doktor değiştirdim o çook yüsek değill ir kere ile bilemeyiz diğer ay da ölçelim deii..ende aslan pençesi içtimm çook şükürr.

1 bardaktan biraz faza suyu kaynatıp çine ir tutm testere dişiyi tıyorum ağzı kapalı kızık ateşte 5 dk kaynatıyorum..ılıynca içiyorum sabah akşam yeeklerde 2 saat sonra içiyorum..2 ay kullanılacakmış fsh için..ben ikinci AYIMDAYIM.ir ay geçince 1 hafta ara veriyosunn..en bu ay 10 gün erken adet oldum..ikinciye başladığımda adetin 4. günü idi galiba..adetli iken de içtim yanii....

cok saol cnm bu sıtelerde paylaşımlar hep oncekı tarıhlerde yapılmış ya cvp gelmeyecek dıye dusunmustum:KK43:( cvp gelınce sasırdım bıan ama sevındım hemen gıdıp alayım bende yarın aktardan allah hepımızın yardımcısı olsun..

cok saol cnm bu sıtelerde paylaşımlar hep oncekı tarıhlerde yapılmış ya cvp gelmeyecek dıye dusunmustum:KK43:( cvp gelınce sasırdım bıan ama sevındım hemen gıdıp alayım bende yarın aktardan allah hepımızın yardımcısı olsun..

rica ederim canım..hepimiz yardım etnmek için yardım bulmak için burdayız.. soracağın soru olursa cevaplarımm ..aktardan poşet içinde olanlar var onlardan al..4 lira tanesii..

merhaba,bende iki aydır testere dişli aslanpençesi kullanıyorum,bende yumurta rezerv azlığı var,iki kez tüp bebek denemesi yaptık ikiside olumsuz oldu ne yazıkki..saraçoğlu tarafından gönderildi kürler,birde civanperçemi var listemde ama henüz ona başlamadım..civanperçemi adet getiriyormuş sanırım..benim zaten düzensiz adet problemim var,21 22 25 günde bir oluyorum..ben önce soğan suyu kürü,arkasından aslanpençesi kürü ile ilk ay düzene girmişti adetim...şimdi yine devam ediyorum..bu arada incir kürü de yapıyorum..hakkımızda hayırlısı inşallah..

merhaba,bende iki aydır testere dişli aslanpençesi kullanıyorum,bende yumurta rezerv azlığı var,iki kez tüp bebek denemesi yaptık ikiside olumsuz oldu ne yazıkki..saraçoğlu tarafından gönderildi kürler,birde civanperçemi var listemde ama henüz ona başlamadım..civanperçemi adet getiriyormuş sanırım..benim zaten düzensiz adet problemim var,21 22 25 günde bir oluyorum..ben önce soğan suyu kürü,arkasından aslanpençesi kürü ile ilk ay düzene girmişti adetim...şimdi yine devam ediyorum..bu arada incir kürü de yapıyorum..hakkımızda hayırlısı inşallah..

merhaba canım ..ALLAH ım şifa versiin..fsh değern kaçç.. canım kürleri birlikte yapma bence kaş yaparken göz çıkarma..saraçoğlu ilk baş soğan kürü sonra aslan pençesi sonra da incir kürü demiştii ..bende prl süt hormonu yüksekti bu ay düştü ama ben korkumdan incir kürü yapamıyorum......

merhaba canım ..ALLAH ım şifa versiin..fsh değern kaçç.. canım kürleri birlikte yapma bence kaş yaparken göz çıkarma..saraçoğlu ilk baş soğan kürü sonra aslan pençesi sonra da incir kürü demiştii ..bende prl süt hormonu yüksekti bu ay düştü ama ben korkumdan incir kürü yapamıyorum......

mrb.bende 10 gun sogan kuru yaptım bugunde aldım aslanpencesı baslayacak fakat benım prl hormonu normal sınırda cnm ya duserse?

bende kararsız kaldım sımdı saracoğlundan aldıgınız kur dahamı etkılı olur acaba??

artık ne yapacağımızı şaşırdık canım ya..incir kürümün ilk evresi bitmek üzere zaten..7 günlük aradan sonra yine başlayacağım..sırayla hepsini deneyeceğim,sonraki ay da yumurta takibi yaptırmayı düşünüyorum..ağustos eylül gibi yine başlayacağız kısmet olursa 3.tüp tedavimize..hakkımızda hayırlısıı inşallah..

X