Testere Dişli aslanpençesi fsh Dengeleyici regl duzenleyici

testere dişli aslanpençesi deneyip reglisi duzenlenen varmı

• Ankete Katılan
    55
artık ne yapacağımızı şaşırdık canım ya..incir kürümün ilk evresi bitmek üzere zaten..7 günlük aradan sonra yine başlayacağım..sırayla hepsini deneyeceğim,sonraki ay da yumurta takibi yaptırmayı düşünüyorum..ağustos eylül gibi yine başlayacağız kısmet olursa 3.tüp tedavimize..hakkımızda hayırlısıı inşallah..

şifa olur hepimize inşALALH.. bende bu ay bal tarçın çörek otu yedimm hayırlısı bakaımm..

bende kararsız kaldım sımdı saracoğlundan aldıgınız kur dahamı etkılı olur acaba??

ben saraçoğlundan kür almadım kendisini dinlemiştiim zahide ile yetiş hayata programıda ona göre kullanmaya başladım aktardan alıp yapıyoum.

mrb.bende 10 gun sogan kuru yaptım bugunde aldım aslanpencesı baslayacak fakat benım prl hormonu normal sınırda cnm ya duserse?

canım benim yüksekti 41 idi testere dişli ile düştü bu ay 22 idi hormonla normaldi ben 2 ay tammalansın diye içiyorum gene bu ay bal tarçın çörek otu yedim bide...

şifa olur hepimize inşALALH.. bende bu ay bal tarçın çörek otu yedimm hayırlısı bakaımm..

ben saraçoğlundan kür almadım kendisini dinlemiştiim zahide ile yetiş hayata programıda ona göre kullanmaya başladım aktardan alıp yapıyoum.

canım benim yüksekti 41 idi testere dişli ile düştü bu ay 22 idi hormonla normaldi ben 2 ay tammalansın diye içiyorum gene bu ay bal tarçın çörek otu yedim bide...

Canim nasilsin?
Hersey yolunda insaAllah?
Güzel haberlerini bekliyorum.
Her zaman takip edemiyorum ama aklimdasin.

Canim nasilsin?
Hersey yolunda insaAllah?
Güzel haberlerini bekliyorum.
Her zaman takip edemiyorum ama aklimdasin.

canım efulimm şükür rabbime ..benim hormonlar sıkıntılı bşrazdı bu ay normal e bindi ne olacak bekliyoruz..hayırısıya bize de nasip eder ALALH ım nşALALH...SEN NASILSIINN NASIL GİDİYOORRR DÖNDÜN M TÜRKİYEYE..ÖOPÜYORUM SENİİ ÇOOK MUTLU OLDUM MESAJINI GÖRÜNCE........ALLAH razı olsun..

Aslanpencesi kürüne başlamak için belli bir zaman varmı acaba yani istediğimiz her an baslayabilirmiyiz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mrb cnm arastırdıgıma gore onun bellı bı zamanı yok bende yenı basladım daha eger fsh ın yuksekse mutlaka dene derım sabah aksam 1 er bardak

Aslanpencesi kürüne başlamak için belli bir zaman varmı acaba yani istediğimiz her an baslayabilirmiyiz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende yenı basladım bellı bı zamanı yok sabah aksam 1er bardak bende yenı basladım fsh yuksekse etkılı oluyormus

canım efulimm şükür rabbime ..benim hormonlar sıkıntılı bşrazdı bu ay normal e bindi ne olacak bekliyoruz..hayırısıya bize de nasip eder ALALH ım nşALALH...SEN NASILSIINN NASIL GİDİYOORRR DÖNDÜN M TÜRKİYEYE..ÖOPÜYORUM SENİİ ÇOOK MUTLU OLDUM MESAJINI GÖRÜNCE........ALLAH razı olsun..

Hadi hayirlisi canim insaAllah en yakin zamanda güzel haberler aliriz senden de.
Ben döndüm canim bir hafta oluyor.
Bugün doktora gittik üzüldüm biraz ya.
Bebegimin yeri cok dar hic bi sekilde kendimi yormamam gerekiyormus.
Bol bol uzanmam gerekiyor oturmak bile yasak.
Ve bol su icmem gerekiyor.
Haftaya doktor tekrar görmek istedi.
Karnim da büyümedi hala bebegim asagida oldugu icin demek ki.
InsaAllah hersey güzel gelisir ve saglicakla bebegimizi kucagimiza aliriz canim.
Hamile kalabilmek ayri bir dert hamile kalinca o 9 ayi saglicakla gecirmek ayri bir dert.
Kucagimiza alsak da ondan sonra saglicakla büyüse insaAllah.
Dualarini eksik etme canim insaAllah.
Senden de en kisa zamanda mutlu haberi bekliyorum canim.

pkolular hamile kalmak ve hormon düzeni için lh ın düsmesi için testere dişli kürünü yapsam fayda edermi yada yapıp fayda gören varmı

hayıt tohumu nasıl kullanılıyor arkaaslar

canım agnucaston diye hayıtın hapı var araştır istersenn onu da içebilirsin adetle bakşlıyorsun adetibn birinci günüü..

aslanpençesi kürü ne zaman başlanmalı ??

adetten hemen sonra başlanailir zaman yokk herhalde ben adetten sonra başlamıştım..

pazar günü İbrahim Saraçoğlu varrdı tv de 15 gün soğan kürü ardından aslanpençesi dedi ama adetten önceye denk geliyo onu anlayamamıştım.Teşekkür ederim

merhaba kızlar birebir aslanpençesi kullanıp sonuç alan yada hamile kalan varmı içinizde...varsa nasıl kullandınız anlatabilirmisiniz

Merhaba kızlar dün annem tv de duymuş saraçoğlu amniyon sivisini artirmak icin bir kur aciklayacagini söylemiş 2 hafta sonra. Ben 19 haftalik hamileyim ve anne karnındaki şu çok çok azaldı. her an bebegimi kaybedebilirim. Bu yüzden saraçoğlu netten aradım ve bir bayanla konuştum. Testrmere disli Aslan percemi ve havuc suyu kuru önerdi. Şimdi arayıp bir haftalık çay isticem. Ise yarar umarım 1 hafta sonra kontrolüm var

Son düzenleme:
selam kızlar benimde prolaktin bi yükselşp bi düşüyo artık ilaçta kullanmak istemiyorum testere dişli aslan pençesine başlamayı düşünüyorum ama kararsınım bugüne kadar o kadar kür kullandım ki artık bilemiyırum ne yapacağımı

Meraba arkadaşlar testere dişli aslan pençesini tüylenme için kullanıp yarar sağlayan var mı ?

yumurtlama döneminden sonra aslan pençesi hayıt tohumu falan içiyomusunuz.yani adetin ortalama 15.gününden sonra??
canım benim soğan kürü bitince 2 gün durdum sonra aslan pençesine başladım adetli iken de içtiimmm...

X