Makyaj Ürünleri The Balm Ürünleri Kullananlar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Canim pudrasni kllnyrm ama sanki bir etkisi yk gibi ben mi yanls kllnyrm acaba :/

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Pudrası renk vermeyen transparan bir pudra o yüzden sadece parlamaları matlaştırıp fondoteni sabitliyor

Peki the balm apples kullanan var mı?Ben alcm bu anneler günü indiriminde ne zaman baslıcak acabaa bilen var mıı :KK16::KK16:

Peki the balm apples kullanan var mı?Ben alcm bu anneler günü indiriminde ne zaman baslıcak acabaa bilen var mıı :KK16::KK16:

Anneler gunu indirimi başladı. Bence bitmeden kos. Cunku 3 gun surecek indirim

Anneler gunu indirimi başladı. Bence bitmeden kos. Cunku 3 gun surecek indirim

bugun 11 de gittm ve apples nitmişti ama hot mama ruj ve eyeliner aldm hepsi 43 tuttu normalde 80 fln :86::86:

Bayıla bayıla kullanıyorum hepsini. İndirimleri yakalayınca çok uyguna geliyor. shelter, hot mama, mary lou manizer, schwing,mai billsbepaid, the body builder benim kullandığım ürünler.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bi denemek lazım bn 3 yıldır flormar ürünlerini kullanıyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

the balm ürünlerini kullanmadım hiç, ama burda yazılanları görünce artık yeni makyaj markam the balm olacak gözüküyor. parabende içermiyormuş :KK9:

The Balm'ın allıklarını, Balm Jovi paletini, Nude Tude paletini, Voyage paletini, far bazını, cindy lou aydınlatıcısını kullanıyorum ve çok memnunum özellikle %50 indirimde alındığında uygun fiyata kaliteli ürünler kullanmış oluyoruz.:KK16:

Ben de hot mama sevenlerdenim, stainiac dudak ve yanak mürekkebini denedim ama benetint kadar başarılı bulmadım. Paletler müthiş görünüyor ama makyajda yeni sayılırım, daha far sürme fazına geçmedim :)

X