Makyaj Ürünleri The Balm Ürünleri Kullananlar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
rock paleti almıştım %40 indirimden 6 ay kadar oluyor sanırım.
çok da severek kullanıyorum, ürün pratik ve renkler kullanışlı çünkü.
yanıma küçük bir fırça seti ve rimel almam yetiyor.
içinde mary lou falan da var, çantaya atıp çıkıveriyorum iyi oluyor.
bir de nude tonlarda bir ruju var, pek fazla ruju yok bende. ortalamanın üzerinde bir ruj ama yapısı dokusu öyle efsane birşey de değil yani

Mary lou-manizer aydınlatıcısına bayılıyorum bunun yanında iki tane far paletim var Shady Lady ve de Meet Matte Nude ikisiyle de yaptığım makyajlarda herkes ne kullandığımı soruyor oldukça rahatlar ve yumuşacık dokuları. En son indirimden aldığım far da sıkıştırılmamış farlarından Work is overrated adında harika sedefli bir pembe. Onunla ve en son mary loumanizer ile yaptığım makyaja bakmak isterseniz buyrun Hafif Gece Makyaji - Night out Makeup (Minimal Version)

kızlar ben mat siyah kalıcı bir far istiyorum bunun için the balm balmbini volume 2 yada the balm nude tude palette almayı düşünoyrum ikisinide kullananlardan yorum istiyorum sadece siyah farı için almaya degermi farı güzelmi kalıcımı simsiyah mat göz makyajı için kullanıcam? buarada mary lou aydınlatıcıyı aldım hiç memnun degilim balmbini volume 2 deki aydınlartıcda aynı tonmu yardımcı olursanız sevinirim.

Hot mama allık gözeneksiz ve pürüzsüz ciltlerde güzel durur,misal serenay sarıkaya gibi ışıltılı allığın yakıştığı özellikle sarı alttonlu gözeneksiz cildiniz varsa Hot Mama'yı seversiniz.Ancak gözenekli cildi olanlar kesinlikle mat allıklara yönelmeli.
Mat siyah far arayan arkadaşım,nude tude'daki siyah simlidir ancak smokey için uygundur.Ben bu paleti çok severim,bloğumda da yorumlamıştım zaten.Fakat sadece mat siyah far için size başka önerilerim olur:high-end olarak MAC Carbon simsiyah olmasa da klasik siyahtır ve smokey için iyidir,fiyatı 37 tl idi refill'inin.drugstore olarak benim de çok severek kullandığım A101 marketleri de dahil heryerde bulabileceğiniz Maybelline Smoky Black adlı mat siyah tekli farını öneririm,8 tl,bence carbon'dan da iyidir.
Sevgiler

Hot mama allık gözeneksiz ve pürüzsüz ciltlerde güzel durur,misal serenay sarıkaya gibi ışıltılı allığın yakıştığı özellikle sarı alttonlu gözeneksiz cildiniz varsa Hot Mama'yı seversiniz.Ancak gözenekli cildi olanlar kesinlikle mat allıklara yönelmeli.
Mat siyah far arayan arkadaşım,nude tude'daki siyah simlidir ancak smokey için uygundur.Ben bu paleti çok severim,bloğumda da yorumlamıştım zaten.Fakat sadece mat siyah far için size başka önerilerim olur:high-end olarak MAC Carbon simsiyah olmasa da klasik siyahtır ve smokey için iyidir,fiyatı 37 tl idi refill'inin.drugstore olarak benim de çok severek kullandığım A101 marketleri de dahil heryerde bulabileceğiniz Maybelline Smoky Black adlı mat siyah tekli farını öneririm,8 tl,bence carbon'dan da iyidir.
Sevgiler

mrb maybelline bakıcam yalnız benim the balmı isteme nedenim paraben içermemesiydi .

Yılbaşı indiriminde allıklarını topladım..
Renkler çok hoş zaten uzun zamandır almak istiyordum ve indirimi bekliyordum..
Hot mama, cabana boy, frat boy, down boy
hepsini topladım :KK1:

far bazını bir indirimde yakalayamadım arkadaş yahu. sabah ezanıyla mı gidip stok yapıyor millet anlamadım ki.

ben de şeftali tonunda bi allığını almıştım.allıktı işte sürmelik...normal allık.beni de benden almamıştı velhasıl.

Schwing eyeliner'ını kullanıyorum. Daha önce bu kadar net siyah rengini veren bir eyeliner kullanmamıştım. Çıkarırken sorun yaşıyorum ama o tamamen benim kabiliyetsizliğimle alakalı olabilir. :KK14:
bu arada bana da üç magazasında kalmadı denilmişti en sonunda artık patladım nasıl kalmıyor anlamıyorum hiç mi gelmez diye. Çalışan tekrar bakayım dedi ve bir düzine eyeliner içinden aldım. Ben şansınızı biraz zorlayın derim. Herkese özellikle indirim zamanında kalmadı diyorlar.

Her dışarı çıkışımda bir ümitle gratise gidiyorum ve indirim var mı ona bakıyorum. Geçenlerde indirim gelmesini bekleyemedim ve allık fırçası aldım. Hayatımın en güzel allık fırçası gerçekten mükemmel yumuşaklıkta ve ben pudra için de kullanıyorum. Hot mama, nude tude ve put a lid on it far bekliyorum. Tabii indirimsiz alamam bu arada arkadaşlar renkli nemlendiricisini kullanan varsa nasıl olduğunu söyleyebilir mi yani memnun musunuz...

Her dışarı çıkışımda bir ümitle gratise gidiyorum ve indirim var mı ona bakıyorum. Geçenlerde indirim gelmesini bekleyemedim ve allık fırçası aldım. Hayatımın en güzel allık fırçası gerçekten mükemmel yumuşaklıkta ve ben pudra için de kullanıyorum. Hot mama, nude tude ve put a lid on it far bekliyorum. Tabii indirimsiz alamam bu arada arkadaşlar renkli nemlendiricisini kullanan varsa nasıl olduğunu söyleyebilir mi yani memnun musunuz...

Merhaba sevgililer günü indirimi dolayıısıyla balm shelter renkli nemlendiricisini ve hot mama allık aldım. Benim cildim tam karma alın burun yağlı diğer bölgeler baya kuru. Ürünün kapatıcılığı ortas eviyede ve günlük makyaj için yeterli. Ben light olanıa aldım ve cildöle ton olarak güzel bütünleşti. Ancak yağlı olan bölgem için üzerine hafif bir pusra geçsem sanli daha hoş olacak gibi geldi.
Ürün gün içinde kusma yapmadı ama dediğim gibi benim aldım hafif parlaktır:)
Gece ya da özel gün makyajlarında baz olarak kullanılabilinir.

X